Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Как да тълкуваме сънищата си? Част 5


Recommended Posts

Сънувах доста странен сън,ако някой може да помогне в разтълкуването,ще му бъда благодаарна. :feel happy:

Първо сънувах,че съм в някаква стая,беше тъмно и нищо не виждах.Почнах да се оглеждам и въртя,и в стаята тъмнината намаляваше и почвах да виждам силуети на прадмети.В седващия момент познах предметите.Пред мен беше моето легло а зад мен гардеробът ми,изглежда бях в моята стая.След това застанах на колене върху леглото ми и се появи някакъв,човек и ми даде една горяща книга или тетрадка нещо от вида беше.В стаята продължаваше да е тъмно.Хартиеното тяло гореше много силно а аз го държах в ръцете си ,а огънят не пареше.Чувството,което ме обзе беше хубаво,бях доволна и не се опитвах да изгася огъня.В следващия момент стана светло и аз бях легнала на леглото си и все едно се събуждам и гледам майка ми до леглото,и ми подава някаква пижама и ми казва да сваля моята ,да я дам за пране и да си сложа другата пижама,в момента ,в който си смених пижамата се събудих.... :31:

Линк към коментар
Share on other sites

Всеки сън е странен. Първо като учудващ,енигматичен, второ като допълващ, трето като мост , връзка към знайното.

Онова, което в момента се опитвам да правя, си мисля, че никой аналитик не би направил. Асоциирам вместо теб, но пък чрез моите асоциации ти може би ще успееш да стигнеш до отгатването.

Разгадаването прилича на осветляване.Същото както в съня ти, когато от тъмнината на несъзнаваното се пораждат форми.

Пишеш, че от тъмнината приминаваш/ се озваваш/ постепенно в собствената си стая.Т.е. онова, което не знаеш какво и къде е се оказва твоята психика/тъмна стая/. И леглото и гардеробът са символи на майката. Стаята която е първо в съня ти, вече се превръща в нещо , в което има и друго.Ти, може би тук е осъзнатият ти аз, си на колене в леглото. В повечето случаи оня, който е на колене е в подчинена позиция, умоляващ или лишен от възможността за движение/свобода/. До теб се появява човек и ти дава горяща книга. Това много ми напомня на скрижал. Може би горящата книга е слово, разбиране. Огънят е мъжки символ. Където има огън има трансформация. Възможно е и да показва конфликт между мислене и чувства например или усещане и интуиция, който ти държиш в ръцете си/контролираш/. Всъщност ако е така, показва че се води навън, наяве несъзнавано подкладена борба, от която "тайната" ти си доволна. Когато обаче става светло, виждаш майка си и сменяш пижамата. Тази, която е в съня ти, трябва да се изпере за да е вече нова, когато се събуждаш.Същто , в което си е вече друго. Дали насън осъзнаваш будността си или будна сънуваното!?:) Понякога разумността ни е като "пижамка", в която се обличаме. Може би не случайно и косвено се появява /трябващото, необходимостта/ водата/изпирането/, която като женски символ е допълваща твоето цяло. Огънят те кара да се чувстваш много хубаво, но майка ти те заставя да направиш смяна на дреха - онова, с което се отделяш, предпазваш, обгрижваш, вместо нея.

Ако и да греша, бих добавила - но и така се стига до вярното.:)

Линк към коментар
Share on other sites

mecholari, благодаря за отговора ти. Сега го виждам. Иначе, бившата ми шефка се изплати 4 дена след срока, който бе дала. Колкото до другото, да, натоварен съм психически, но не толкова много, а и не смятам, че има "отпадъци". Има някои дребни, досадни работи, но аз определено не се тревожа за тях. :)

Линк към коментар
Share on other sites

Снощи сънувах, че имам сестра (в действителност нямам), която подготвяше сватбата си. Беше зима, студено, имаше доста сняг. Церемонията беше на открито, имаше малко хора, около 10-12 човека, но бяха разделени на две и се гледаха едни срещу други. Изглеждаше много богата сватба, като царска... Всички бяха облечени със скъпи палта (бели и сиви) и много бижута (сребърни)...

Това си спомням :)

Линк към коментар
Share on other sites

Всеки сън е странен. Първо като учудващ,енигматичен, второ като допълващ, трето като мост , връзка към знайното.

Онова, което в момента се опитвам да правя, си мисля, че никой аналитик не би направил. Асоциирам вместо теб, но пък чрез моите асоциации ти може би ще успееш  да  стигнеш до отгатването.

Разгадаването прилича на осветляване.Същото както в съня ти, когато от тъмнината на несъзнаваното се пораждат форми.

Пишеш, че от тъмнината  приминаваш/ се  озваваш/ постепенно в собствената си стая.Т.е. онова, което не знаеш  какво и къде е се оказва твоята психика/тъмна стая/. И леглото и гардеробът са символи на майката. Стаята която е първо в съня ти, вече се превръща в  нещо , в което има и друго.Ти, може би тук е осъзнатият ти аз, си на колене в леглото. В повечето случаи оня, който е на колене е в подчинена позиция, умоляващ или лишен от възможността за движение/свобода/. До теб се появява човек и ти дава горяща книга. Това много ми напомня на скрижал. Може би горящата книга е слово, разбиране. Огънят е мъжки символ. Където има огън има трансформация. Възможно  е и да показва конфликт между мислене и чувства например или усещане и интуиция, който ти държиш в ръцете си/контролираш/. Всъщност ако е така, показва че се води навън, наяве несъзнавано  подкладена борба, от която  "тайната" ти си доволна. Когато обаче става светло, виждаш майка си и сменяш пижамата. Тази, която е в съня ти, трябва да се изпере  за да е вече нова, когато се събуждаш.Същто , в което си  е  вече друго. Дали насън осъзнаваш будността си или будна сънуваното!?:) Понякога разумността ни е като "пижамка", в която се обличаме. Може би не случайно и косвено се появява /трябващото, необходимостта/  водата/изпирането/, която като женски символ е допълваща твоето  цяло. Огънят те кара да се чувстваш много хубаво, но  майка ти те заставя да направиш смяна на  дреха - онова, с което се отделяш, предпазваш, обгрижваш, вместо нея.

Ако и да греша,  бих добавила - но и така се стига до вярното.:)

Благодаря ти много за разтълкуването на съня.  :)Доста и помогна.Между другото няколко дни след съня си имах "конфликт" между разума си и чувствата...

Линк към коментар
Share on other sites

Всеки сън е странен. Първо като учудващ,енигматичен, второ като допълващ, трето като мост , връзка към знайното.

Онова, което в момента се опитвам да правя, си мисля, че никой аналитик не би направил. Асоциирам вместо теб, но пък чрез моите асоциации ти може би ще успееш  да  стигнеш до отгатването.

Разгадаването прилича на осветляване.Същото както в съня ти, когато от тъмнината на несъзнаваното се пораждат форми.

Пишеш, че от тъмнината  приминаваш/ се  озваваш/ постепенно в собствената си стая.Т.е. онова, което не знаеш  какво и къде е се оказва твоята психика/тъмна стая/. И леглото и гардеробът са символи на майката. Стаята която е първо в съня ти, вече се превръща в  нещо , в което има и друго.Ти, може би тук е осъзнатият ти аз, си на колене в леглото. В повечето случаи оня, който е на колене е в подчинена позиция, умоляващ или лишен от възможността за движение/свобода/. До теб се появява човек и ти дава горяща книга. Това много ми напомня на скрижал. Може би горящата книга е слово, разбиране. Огънят е мъжки символ. Където има огън има трансформация. Възможно  е и да показва конфликт между мислене и чувства например или усещане и интуиция, който ти държиш в ръцете си/контролираш/. Всъщност ако е така, показва че се води навън, наяве несъзнавано  подкладена борба, от която  "тайната" ти си доволна. Когато обаче става светло, виждаш майка си и сменяш пижамата. Тази, която е в съня ти, трябва да се изпере  за да е вече нова, когато се събуждаш.Същто , в което си  е  вече друго. Дали насън осъзнаваш будността си или будна сънуваното!?:) Понякога разумността ни е като "пижамка", в която се обличаме. Може би не случайно и косвено се появява /трябващото, необходимостта/  водата/изпирането/, която като женски символ е допълваща твоето  цяло. Огънят те кара да се чувстваш много хубаво, но  майка ти те заставя да направиш смяна на  дреха - онова, с което се отделяш, предпазваш, обгрижваш, вместо нея.

Ако и да греша,  бих добавила - но и така се стига до вярното.:)

Благодаря ти много за разтълкуването на съня.  :)Доста и помогна.Между другото няколко дни след съня си имах "конфликт" между разума си и чувствата...

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте, приятели! Напоследък, по-точно от около месец сънувам много неприятен сън. Намирам се в някаква сграда, а таваните са толкова ниски, че аха да се задуши човек. Слизам по някакво стълбище и точно да изляза и стълбището е толкова ниско, че просто ми е невъзможно насън да изляза от там.

Вече 3 или 4 пъти сънувам подобен сън. Сценарият е един и същ - намирам се ниска стая и търся изход да изляза.

Какво може да значи това?

Благодаря за отговорите!:3d_047:

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте, приятели! Напоследък, по-точно от около месец сънувам много неприятен сън. Намирам се в някаква сграда, а таваните са толкова ниски, че аха да се задуши човек. Слизам по някакво стълбище и точно да изляза и стълбището е толкова ниско, че просто ми е невъзможно насън да изляза от там.

Вече 3 или 4 пъти сънувам подобен сън. Сценарият е един и същ - намирам се ниска стая и търся изход да изляза.

Какво може да значи това?

Благодаря за отговорите!:3d_047:

По принцип страх ли те е от тесни пространства?

Може би в момента търсиш изход от неприятна ситуация в живота си и си затруднена в намирането на изход от това.

Все пак, ще намериш изхода, макар и да ти е трудно. :)

Линк към коментар
Share on other sites

В отворена пещ хляб не се пече. В алхимията затвореното пространство е " vas"- алхимичният съд, където се извършва трансформацията. Понякога възпрепятсваната екстернализация е необходимо условия за вътрешно развитие, разгръщане или по-точно пре-връщане, пре-образуване.

Инак - неприятното може и да е "платата"/стадий/ за нататъшно раз-личие.

Линк към коментар
Share on other sites

А може би имаш "сестра". В съня тя е по - мощ - ница. В приказките често царицата е подменена, т.е. нейното "място" се заема от циганка, зла вещица или от сестра/ най-често доведена дъщеря на мащехата/. А зимата е сезон от пътуването на душите ни.Само дето в това пътуване, не винаги всичко е редното следване, с което сме свикнали да боравим в мисленето.Снегът е друго състояние на водата/майката/.Може би в съня ти тук е персонификация на "мащеха".Само дето в реалния живот, той осигурява топлина и насетне влага за посятото в земята зрънце. Но в съня ти "сватбата" - т.е. свързването, венчанието е на открито или на Открито, ако твоето "име" е Скритост. Има малко хора или хора, които не са дотам човеци.Вероятно има противопоставяне, което се показва в съня чрез "едни срещу други". Няма солидност, идентичност, единение. Има скъпи палта/ може би поради зимата "палтата"/ онова, което ни щади/ са скъпи, нужни, но има и бижута.Тук не ги възприемам само като накит, а като символ на стойност, до-стойнство, цялост. Може би се подвеждам по "бели и сиви".В разговорния език подменихме автобиография с английското съкращение .

Все пак разказвайки, ти казваш за сватбата -"като царска". Има имитация, но все още не и истина. Тази сутрин чух за първи път, нещо, което бих поднесла съвсем мъничко по -друго."Няма значение какво е лИцето ми. Аз съм зад него." В твоя сън ти си зад, под "като сватбата" и под "скъпите палта" и "бижута". Така или инак Скрито става Открито.Е, в повечето случаи. :)

А може би, среброто намеква за снимка/ същото като друго/ или за ... аватар във форума например или за Аватар в съществуванието,

PS Твърде банална съм в тълкуването, което ме кара да се съмнявам в него. :)

Линк към коментар
Share on other sites

А може би имаш "сестра". В съня тя е по - мощ - ница. В приказките често царицата е подменена, т.е. нейното "място" се заема от циганка, зла вещица или от сестра/ най-често доведена дъщеря на мащехата/. А зимата е сезон от пътуването на душите ни.Само дето в това пътуване, не винаги всичко е редното следване, с което сме свикнали да боравим в мисленето.Снегът е друго състояние на водата/майката/.Може би в съня ти тук е персонификация на "мащеха".Само дето в реалния живот, той осигурява топлина и насетне влага за посятото в земята зрънце. Но в съня ти "сватбата" - т.е. свързването, венчанието е на открито или на Открито, ако твоето "име" е Скритост. Има малко хора или хора, които не са дотам човеци. Вероятно има противопоставяне, което се показва в съня чрез "едни срещу други". Няма солидност, идентичност, единение. Има скъпи палта/ може би поради зимата "палтата"/ онова, което ни щади/ са скъпи, нужни, но има и бижута.Тук не ги възприемам само като накит, а като символ на стойност, до-стойнство, цялост. Може би се подвеждам по "бели и сиви".В разговорния език подменихме думата "автобиография" с английското съкращение .

Все пак разказвайки, ти казваш за сватбата -"като царска". Има имитация, но все още не и истина. Тази сутрин чух за първи път, нещо което бих поднесла съвсем мъничко по -друго."Няма значение какво е лИцето ми. Аз съм зад него." В твоя сън ти си зад, под "като сватбата" и под "скъпите палта" и "бижута". Така или инак Скрито става Открито. Е, в повечето случаи. :)

А може би, среброто намеква за снимка/ същото като друго/ или за ... аватар във форума например или за Аватар в съществуванието,

PS Твърде банална съм в тълкуването, което ме кара да се съмнявам в него. :)

Линк към коментар
Share on other sites

Напоследък, да не казвам всяка, но почти всяка вечер сънувам по 1 човек от миналото ми.

Странното е, че ги сънувам в хронологичен ред. И всички тези, които са в сънищата ми са били малка или голяма част от моя живот и са оставили някаква следа. С никой от тях в момента не поддържам контакт.

Започна се с хора, с които съм учил като дете, след това хора, с които съм имал взаимоотношения /с някои лични, интимни с други делови/, и така, снощи сънувах едно момиче, с което бяхме много добри приятели, живее близко до нас, а не сме се чували от повече от година. Просто интересите ни ни разделиха.

На какво се дължи всичко това? Тази последователност?

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте,сънувах много странен сън и бих се радвала ако някой може да ми го разтълкува.В съня ми беше нощ имаше светкавици и гръмотевици(за гръмотевиците не съм сигурна не мога да си спомня) но не валеше.Аз бях права и се молех.Имах усещането че имаше и други хора които се молеха с мен но аз не ги виждах.В съня си имах усещането че става голяма промяна в света но бях спокойна и съсредоточена в молитвата си,не се страхувах нито от тъмнината нито от грамотевиците.При една от светкавиците май се събудих.Може би малко хаотично ви го разказвам,но напоследък спя много дълбоко:sleeping: и трудно запомням сънищата си.

Предварително благодаря на всички за положения труд.:3d_043:

Линк към коментар
Share on other sites

Напоследък

хронологичен ред

някаква следа

след това

последователност

Може би заради твоя сън , сега:) си мисля за живота като за взаимо-действие.

Във всяка следа оставена от другия предишен в нас, може да "стъпи" следващия, с когото се срещаме пръв път..

Случващото се не е механичен микс, а нескончаемо сливане. Дори и онова, което ни разделя е в наличие.

Линк към коментар
Share on other sites

В съня ми беше нощ

но не валеше.Аз бях права и се молех.

Имах усещането че имаше и други хора които се молеха с мен но аз не ги виждах.

В съня си имах усещането че става голяма промяна в света но бях спокойна и съсредоточена в молитвата си

Нощта обикновено се тълкува като несъзнаваното.Светкавиците като провиждане.Може би цялостта ти се вмъква, провира през частичното.

Дъждът е онова, което свързва небето и земята.Той липсва, но ти наместо него, си права и се молиш.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте. Сънувах много странен сън поне за мен. Сънувах тъмна стая и навсякъде около мен имаше запалени жълти свещи - горяха с ярък жълт пламък - това беше нещото , което направо ме ослепяваше. Бях като в кръг от тях и където и да се обърнех те светеха невероятно силно. Има ли някой представа какво означава това?

Линк към коментар
Share on other sites

аз искам да ви питам...

сънувам почти всяка вечер и всеки път си псомням много голяма част от сънищата и чувствата, които съм изпитала по време на сън....обикновено сънищата ми са динамични и с много завъртян "сценарий"...спомянм си поне 4 съня от една вечер......

предполагам, че това е нормално.....

и се чудя защо се получава така, дали трябва да направя нещо по-специално ...:unsure:

напразни ли са всички сънища...?:hmmmmm:

Линк към коментар
Share on other sites

аз искам да ви питам...

сънувам почти всяка вечер и всеки път си псомням много голяма част от сънищата и чувствата, които съм изпитала по време на сън....обикновено сънищата ми са динамични и с много завъртян "сценарий"...спомянм си поне 4 съня от една вечер......

предполагам, че това е нормално.....

и се чудя защо се получава така, дали трябва да направя нещо по-специално ...:unsure:

напразни ли са всички сънища...?:hmmmmm:

Без храна може да преживеем около 40 дни

Без вода до 10 денонощия

Без да сънуваме - до 4 денонощия!

Преценете сама дали е напразно да сънуваме...

Редактирано от Alexander
Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте,

Прочетох доста от сънищата и коментарите в тази тема и реших да ви споделя моите виждания във връзка с тълкуванията, макар да съм убедена, че всеки един човек трябва да се стреми сам да разпознава знаците в съня си. Има и "универсални" тълкувания, но ето моите, ще се радвам ако са ви от полза. Има "обикновени" сънища и други, които са пророчески. С времето човек се научава да разпознава кои сънища какви са. Желателно е тези, които според вас са пророчески, да си ги записвате в определен бележник, както и съответната дата. Има сънища, които се случват още същия ден, други след три дни, седмица, месец, а някои и след години. Добре е ако обръщате внимание на цветовете на предмети, дрехи, съответното настроение, което ви владее по време на съня, хората, които сънувате, в какви отношения сте с тях в реалният живот. Числата в съня също дават голяма информация за това, какво предстои да се случи. Ако в съня си сънувате стар приятел/ка, с които сте скъсали дадени взаимоотношения, това е сигурен признак, че делата, на които разчитате да се случат в реалния живот, на този етап няма да се осъществят така, както очаквате. Когато сънуваш жив човек, че умира в съня ви, е знак че ще приключи нещо неприятно в живота ви, умира злото. Ако сънувате вече починал човек, това е предупреждение за неприятна вест. Кръвта и червения цвят са признак за истина и тя ще дойде при вас като вест много скоро. Не винаги е приятна. Жълтият и оранжевият цвят е фалш, загуба. Тъмно синият цвят, т. зеленият, т. кафявият също. Черният цвят не винаги е лош. Стара жена или мъж, които изглеждат зле, също не е много благоприятен знак. Много мъже в съня - също. Ако сънувате хора благородни, млади или стари, с хубави коси - руси, черни или бели е хубав знак. Червената коса в съня също е истина, но не винаги приятна. Подстригването, капенето на коса - загуба. Ако в съня се чувствате спокоен, благоразположен, така ще мине и денят ви. Ако вие убивате , биете някой - ще победите врага си. Уринирането е вид освобождаване, а др. е пари. Змията е знак за врагове , за любов и за забременяване. Изкачването по планина, стълби е сигурен знак за успех. Летенето - успех. Слизане, падане - неуспех.

В реалният живот падането също е знак за предстоящи неприятности. Недай си боже, да ви падне служебният стол... Ако при излизане от дома срещнете човек сакат, вдовец, разведен в повечето случай няма да ви върви / това важи и за сънищата/. Хубаво е да срещнете цигани, хора с пълни чанти, здрави, прави.

Това е засега от мен, дано съм ви била полезна. И пак се спирам на това, че всеки трябва да умее сам да разпознава знаците на съдбата!

Линк към коментар
Share on other sites

Бях като в кръг от тях

Преди години се опитвах да си представя всички жени от рода ми, които са раждали жени и тъй до мен. Бих искала да мога да си говоря с тях. Животът на всяка от тях е утаен и в мен. Аз имам в дар техния, още в раждането си. Точно както горящи свещи, които ме даряват със светлина. А коя от всички ни съм аз!? И дали светлото е светлина!? Дали осъзнавам!? Какво!?

Понеже отдавна наблюдавам думите си, често съм разбирала/!?/ :) и "неедното", което означават. Та, може би наоколо, тук не означава да си вътре в кръга, а "хваната" в линията му. Кръгът често се изобразява като змия захапала опашката си.Уроборус.Така ми се иска да си припомня дали не съм виждала устата й /на змията/ рисувана някъде из книгите като огнена паст, но може би съм сънувала подобно и сега си мисля и за сънищата като за опашка, която е в собствената си уста. Или което само се привършва, поради естеството си. Мисля всяка тайна заслепява за да остане като такава или поне дотогава, докато "ослепителният" блясък намалее.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте,

извинявам се, че повтарям съня и молбата си за помощ, но имах продължение, а не мога да го свържа с нищо.

Ето това е началото:

===

аз отново имах сън, който отново не мога да разбера. Ако можете да ми помогнете или насочите, много би ми било от полза.

Аз съм дете, по-скоро на 10 години, стоя на поляна, сигурна съм, че е високо в планината, защото около мен е пълно с гори. Много добре се чувствам и имам задача, поставена от някого. В краката ми има голяма книга. Аз знам, че тази книга е много важна. Вече е изписана наполовина. Поглеждам към листа и виждам всъщност как буквите сами се появяват. В момента се изписва списък. Нещо като задачи и аз знам, че имам поставена такава, да напиша 7-мата. Аз обаче се затруднявам и бърча вежди. В този момент някой ми казва със страшно благ глас: " Каква ще е 7мата задача? Помисли добре!". Аз вдигам поглед и виждам едно дърво, не много голямо, но много хубаво, не много високо, с много симпатични клончета с малко нови листа, като пролетно, обаче в началото на пролетта, което слага едно изсъхнало дърво върху друго. Аз пак бърча вежди, обаче изписвам една дума и търся дървото с поглед за неговото одобрение. То е зад мен на известно разстояние и засажда едно огромно дърво на една поляна, на която преди е имало гора, но е била изсечена, защото малко по-нататък се виждат следи от човешка намеса - релси на влак. Тогава то се обръща и ми казва не е тя, мисли пак. И аз мисля, мисля...

Тогава се събудих.

===

Продължението е следното:

Аз стоя и гледам хълм. От едната страна има огромни изсъхнали дървета, които са много страшни, с клони като ръце, наклонили стъбла, сякаш са уморени, а от другата огромни здрави, прекрасни дървета, вперили клони към небето.

Аз се взирам в тях и се чудя...

Линк към коментар
Share on other sites

Струва ми се че съня ти е пророчески.

Щом чуваш и разбираш езика на дърветата, от хомеопатична гледна точка, вероятно твоята "картина" отговаря на растителното царство.

Каква би могла да бъде 7-мата ти задача, освен да даряваш добро, като например природозащитник...

Линк към коментар
Share on other sites

catch22, ще се опитам да разтълкувам съня ти, не съм сигурна,че ще успея, но поне анализа ми би могъл до известна степен да ти помогне сама да анализираш нещата. Когато човек се сънува по-малък отколкото е в действителност, значи има някакви неизяснени отношения, неща които не си успяла да свършиш през изминалия ден или период, може някой на следващия ден да е несправедлив спрямо теб. Числото 10 е показател, че ще успееш за нещо във връзка със семейството. 7- означава, че ще имаш напрегнат ден, ще си активна, ще си в движение. Задачата вероятно е , че ще трябва да се намери решение на даден проблем, ситуация. За книгата може да помислиш - тя се свързва с някакво учение, вид дейност, начинание, даже и със самия интернет - сайтовете, темите, страниците. По принцип е хубаво да си на върха на планина, но се замисли дали в следващите дни след съня не си имала трудности, противоречия или различия с околните. Изсъхналите дървета могат да се приемат като един етап от живота ти, една връзка, приятелство, което си загърбила вече, или ще оставиш зад гърба си в бъдеще. Тази връзка, работа, начинание ще бъде заменено с нещо ново и стабилно. А може би ти показва, че успешно ще се справиш с всички задачи , които ти предстоят на следващия ден. Хубаво е, че си спокойна в съня си. Човекът, благия глас е признак, че ще имаш подкрепа от някой, която може да се прояви просто като съвет, насока, думи или жест. Обикновено така както се чувства човек в съня, така и със спокойствие и здрав разум ще може да се справи с нещата, които му предлага ежедневието.

Надявам се да съм ти помогнала поне малко!

Линк към коментар
Share on other sites

catch22, в часовете на следобеда преди да напишеш за съня си, се опитвах да се "събера". Пиша "събера", защото и аз не знам какво точно е, което правя. Но зад затворените ми очи се появи книга, в която трябваше да изчакам да се напише дума.И аз както в твоят сън си казвах, че появилите се не са. Може би и зарад това съвпадение цяла седмица умувам върху съня ти. Няма да ти казвам как стигнах до онова, което ти предлагам, но ще ми бъде интересено какво ще се получи. Забелязала съм, че често в сънищата ми се появяват анаграми. Струва ми се "задача" е съновен вариант на "три-ада"/ча/.

Та, те моля да напишеш в схемата, която ти пращам, вместо точките думи. Ако искаш.:) И тъй. Ето така:

.

. . . . . .

. . . . . .

. . . . . .

.

.

.

Всяка точка е дума. Ти си, която ще ги напише. Може би. Нека опитаме!:)

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...