Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Как да тълкуваме сънищата си? Част 5


Recommended Posts

Вероятно има обща закономерност в символизма на сънищата, но повечето като че ли са въпрос на лична интерпретация. Ето да ви разкажа примерно какво сънувах нощес.

Та хвана ме вчера някакъв грип буквално за часове и почна гадно да ме боде гърлото (това още не е съня). По някое време през нощта станах и си взех един смучещ бонбон, за да си облекча болката. Лягам си с него и го смуча като си мислех, че бързо ще свърши. Бонбона обаче се топеше бавно и съм заспал. Тогава сънувам, че карам по някакъв черен път старата ни бяла лада и изведнъж стигам до някакво място, където не мога да продължа напред. Давам назад и настрани, за да обърна, обаче попадам в някаква дупка. Първо си мисля, че колата ще пропадне най-много половин-един метър, но почвам да падам със задницата напред в дупката и дъното все не се усеща. Като минаха десетина метра разбрах, че това е края ми и ще се разбия, когато се ударя долу. Тогава се събудих. И усещам бонбона още в устата си.

После ми стана ясно каква беше цялата работа - бялата кола беше дихателните пътища, препятствието на пътя - болестта, а дупката - бонбона, трахеята или бонбона в трахеята. И имаше опасност да се задавя в съня си и да умра.

Но има сънища и сънища. Някои са пророчески, други са постсъбитийни, трети са просто някаква гротескна безсмислица и не ти казват нищо.

Линк към коментар
Share on other sites

Alexander, miroSlava18, много ви благодаря :)

shelter, не знам защо чувствам, че е от особено значение това, че аз съм дете в тези сънища. може да е, защото децата са много по-отворени към света и виждат много повече неща, а може би причината е, че относно тази "задача", аз съм в твърде начален стадий на разбиране. Днес отново сънувах* и вече виждам ясно какво е основното разделение. Искам и да допълня, че аз по планини не ходя, а намирам спокойствие в морето, което единствено и сънувах до преди 1 година. Всъщност морето си тръгна от сънищата чрез образа на океанската костенурка, ако се сещаш за съня с костенурката, вълка и мечката.

Много ти благодаря предварително.

Схемата- първи сън

дете

гора поляна цветове спокойствие природа лято

глас дърво задача благ чудене зелено

енергия мастило лист букви свещенна книга

изсечени

засаждам

живот

*Аз съм отново дете, но вече на 12 примерно и вървя по път в много красива гора в планината надвечер след силен дъжд, дърветата са се строили сякаш и се подкрепят. По този път вървя в едната посока, но после се връщам, защото ми се струва за миг, че виждям някого - бяла сянка, но не го намирам и пак се обръщам да вървя в първата посока. Пълен контраст след това. Тръгвам на път, но път няма, има само пустиня, нито едно растение, аз знам каква е целта ми и знам колко време ми трябва да стигна до нея, но в пустинята ме застига буря, много силна, пясък влиза в очите ми, в устата ми, не мога да дишам, започвам да изпадам в огромна паника, но в този момент се стягам, свалям горната дреха и си правя палатка малка, където вече мога да дишам. Най-интересното е, че си мисля за гората, в която вървях, докато се успокоявах под импровизираното скривалище.

Сега си мислех, точно по повод на твоята схема, дали да не се опитам да ги разгледам последните 3 съня като логическа задача, пример известен (логическата задача на Айнщайн).

Редактирано от catch22
Линк към коментар
Share on other sites

"Дорде не станете като децата". Може би 12 тук са архетипите. В този случай идва на помощ или на ред е Невинният. Не е случайно и пролетно дръвчето, което засажда друго в изсечената гора. Като прочетох думите отново се повтори предположението ми, че с в съня си/първия/ преразказваш прогонването от рая. Във втория сън има противопоставяне/добро-зло, живот -смърт/. Връщането в третия ти сън е всъщност човешкият път или индивидуацията. В края на последния сън, вече си като грижовник/спасител/, защото сваляш горната дреха, т.е. разсъбличаш се, разгадаваш се / и дървото, и змията се събличат- първото от листите, втората от кожата/ но и създаваш скривалище и като владетел /палат-ка/, където можеш да дишаш.След бурята, която символизира вкусването от познанието и божият гняв си създала обител, където дишаш - ведно са дихание/живот , спасител и владетел. Засаждам може да се чете и като засяване и като изпепеляване/сажда/.Въз-раждането е свързващото двете. Дали това са жалонни сънища!?

Всеки път когато се ровя в сънищата се чувствам като пред картини. И пиша моите размисли. Затова все се страхувам да не подвеждам.:)

Линк към коментар
Share on other sites

Много е възможно да са точно такива сънища. Мисля, че ми даде отговорът, който търсех. Много ти благодаря отново.

И все пак, нека не е изключена възможността за непълнотата му, а и верността му. Най-вероятно, това което правя в тази тема са мои импровизации, нежели тълкуване. Моля за разбиране и поносимост на опитите ми. Още си мисля, че интересът ми не е изчерпал лимита си като овладян. :)

Линк към коментар
Share on other sites

Говорих си с един булдог ! Говорихме си телепатично ! Беше ми за първи път ! Да говоря с животно ! Говорихме си на сън де.;) Беше един дебел булдог с добри умни очи, който застана пред мен и взехме да си разменяме мисли. Каза ми : "Не трябваше да се състезаваш с мен !". Явно на предният ден беше проведена изложба на кучета. :lol: Странно защо, но си мисля, че образът на булдога има нещо общо с образа на дебелия адвокат Марковски, за когото стана думав училище вчера. ;):lol:

Линк към коментар
Share on other sites

Сънувам как карам колата си по асфалтов път в планината, адски стръмен, изкачвам се нагоре, давам газ колкото мога и едвам се задържам, но продължавам. Пътят отстрани е свлечен, отгоре се спускат други коли, камиони и трудно се кара по него. Аз съм се разбрала с други хора да отидем някъде и те са с други коли пред и зад мен. По едно време отбиваме всички, за да постоим, денят е хубав и слънчев. Подпирам се на мантинелата, прескачам я и тръгвам към гората, моят приятел също тръгва след мен.

Гората е в контраст с всичко досегашно - тиха, глуха, спокойна, слънцето едва се прокрадва и е сумрачно. Има някаква тиха вода/река, неподвижна и спокойна, брега на едно място е прикрит, като терасиран, от там се разнасят звуци на музикален инструмент. Приближавам се и виждам върха на арфа, черна, по нея са полепнали малки раковинки, сякаш е седяла на морско дъно с векове. На нея свири жена, знам но не я виждам. Тя придърпва струните на арфата и се поклаща в ритъма на мелодията, и говори, нарежда бъдещето. Отдръпвам се на една крачка и казвам "леле страшно ми е да я видя и да чуя всичко". Но се приближавам и я поглеждам. Отправям поглед напред и виждам в гората лъв, прелестен, блестящ, величествен, разхожда се и от него някак се лее мека светлина. Всичко е като в приказка.

Жената идва при нас и започва да говори, да разказва какво ще се случи, не помня почти нищо. Лъвът също идва и аз си играя с него като с малко коте, смея се. Драска ме и ме хапе, но съвсем леко, внимава да не ме нарани. Просто игра.

Оттам нататък се наредиха незначителни подробности и там сънят се замаза.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Здравейте,

с риск да досадя, ще разкажа сънят, който сънувах снощи, тъй като отново е пълен със символи, които не мога да подредя.

Сънувам как един кон бяга от стадото си към брега на едно езеро. Аз съм там до езерото и го виждам (след дълго търсене в интернет го идентифицирах, води се порода тинкер). Брегът на езерото е пясъчен и конят рови в него с копито, като при всяко ровене изкача една риба и той я изяжда. Така изяде 3 докато го гледах. Аз тръгнах към водата, която беше много спокойна и видях, че е пълна със същите риби. Обърнах поглед и тръгнах по брега. В този момент видях, че конят се е приближил. Аз, усмихвайки се, протегнах ръка и му казах, ще ставаме приятели. Погледите ни се срещнаха и той се обърна да върви с мен по брега, обаче на разстояние.

П.С Поправих се, че не е река, а езеро, защото водата не течеше.

Редактирано от catch22
Линк към коментар
Share on other sites

Понеже никът ти е на английски език ми хрумна , че конят се казва Thinker. Когато цялостната личност е представена от животно е възможно да се случва регрес.Понякога за да тръгне, човек се връща там където е спрял и избира нова посока.

Езерото е твоето несъзнавано, пълно с още по-предишна/еволюционно/ форма на живот - рибата. Рибата не говори т.е. ти като риби мълчиш или ти липсва об-говарянето/мислим с думи/. Конят не се храни с риби, но в сънят ти той ги изяжда или приема в себе си, овътрешностява. Юнг казва, че в сънищата несъзнаваното въздейства върху несъзнаваното./Дано не съм запомнила погрешно./ Ти обръщаш /ето смяната на посоката/ поглед и тръгваш, но по брега, който е линията -граница на осъзнатият Аз. Приятелството с коня е желано, но само от теб.Той е на разстояние. Конят е с четири крака, което ме кара да мисля, че представя земята/материята,телесното преходно, а рибите са три.Три е числото на духа, словото. Белият цвят е цветът на о-съзнаването, той съдържа всички други.Случило се е посяване/осеняване, сливане на 4+3/ и дано плодовете/резултатите са "ядливи".

Винаги предупреждавам, че е напълно възможно , това което пиша/мисля/ да не е истината.

Линк към коментар
Share on other sites

Понеже никът ти е на английски език ми хрумна , че конят се казва Thinker.

................

Приятелството с коня е желано, но само от теб.Той е на разстояние.

Конят "мислител" е пречка да чуеш ангелският език.

Shelter, винаги с голям интерес прочитам анализите ти. Анализи определено не е подходящата дума, заради ирационалното, което вмъкваш, а именно това отключва и допълва до цялостност истината. Така че ,"тълкуването" е синтез.

Иска ми се да чуя мнението ти за съня на Lifetime, защото аз го приемам буквално.

Редактирано от mecholari
Линк към коментар
Share on other sites

Понеже никът ти е на английски език ми хрумна , че конят се казва Thinker.

................

Приятелството с коня е желано, но само от теб.Той е на разстояние.

Конят "мислител" е пречка да чуеш ангелският език.

Shelter, винаги с голям интерес прочитам анализите ти. Анализи определено не е подходящата дума, заради ирационалното, което вмъкваш, а именно това отключва и допълва до цялостност истината. Така че ,"тълкуването" е синтез.

Иска ми се да чуя мнението ти за съня на Lifetime, защото аз го приемам буквално.

И на мен ми се иска да чуя мненията ви!

Относно твоят сън ми направи впечатление контраста между коня - символ на мъжествеността, страстта, промяната дори и рибите - олицетворяващи водата, стихията й - женствена, приемаща, пасивна, и всичко, свързано с нея - например интуитивното възприятие. С няколко думи мъжкото, активното, импулса "поглъща" своята противоположност. Тройката също е своеобразен символ на активността, новото начало, движението. Заради приятелството ти с коня според мен сънят ти говори за интеграция на нещо, някакви личностови характеристики, и то съвсем осъзната. За промяна на личностово ниво. Хубав сън.

Линк към коментар
Share on other sites

Заради приятелството ти с коня според мен сънят ти говори за интеграция на нещо, някакви личностови характеристики, и то съвсем осъзната. За промяна на личностово ниво. Хубав сън.

Определено и според мен сънят е много хубав. Приятелството от своя страна е възможно да означава правилна мисловна интерпретация на интуитивното директно познание.

"Приятелството с коня е желано, но само от теб.Той е на разстояние. "

Думите на Shelter в кавичките могат да подчертават и превес , предпочитание на мисленето над интуицията. Но и подсъзнателно колебание за избора на това предпочитание. Приятелството обаче изглажда и хармонизира паралелно протичащите процеси, които са взаимно свързани именно в процеса на "изяждане".

..............

Lifetime, ще оставя на Shelter символизмът на завоалираните процеси протичащи във собственото ти съзнание, и ще кажа първата ми идея , която ми хрумна прочитайки съня ти: Била си на пътешествие някъде и видяла си нещо. Среща. Какви са усещанията ти и интерпретацията на това?

Линк към коментар
Share on other sites

П.С Поправих се, че не е река, а езеро, защото водата не течеше.

Свързвам го с твоята грешка:

ОТ ИОАНА СВЕТО ЕВАНГЕЛИЕ

ГЛАВА 7

37. А в последния велик ден на празника застана Иисус, издигна глас и рече: който е жаден, да дойде при Мене и да пие.

38. Който вярва в Мене, из неговата утроба, както е речено в Писанието, ще потекат реки от жива вода.

39. Това каза за Духа, Когото щяха да приемат вярващите в Него; защото Дух Светий още не бе даден, понеже Иисус още не бе прославен.

С няколко риби и хляба , Христос е нахранил 4000 човека. Твоя кон също се е хранил.

ОТ МАТЕЯ СВЕТО ЕВАНГЕЛИЕ

ГЛАВА 15

34. Иисус ги попита: колко хляба имате? А те отговориха: седем и няколко рибки.

35. Тогава заповяда народу да насяда на земята.

36. И като взе седемте хляба и рибите, възблагодари, разчупи и даде на учениците Си, а учениците - на народа.

37. И ядоха всички и се наситиха; и дигнаха останали къшеи седем пълни кошници.

38. А ония, които ядоха, бяха четири хиляди души, освен жени и деца

Редактирано от mecholari
Линк към коментар
Share on other sites

Познанието е седмата дума, която трябва да напиша в книгата (от съня ми с дървото). Искам да намеря изгубените връзки към знанието, на което всеки един от нас е носител, защото информацията не се губи генетично, тя е в нас, ние просто с времето сме забравили как да я извикваме.

Затова и дървото се движи и ми казва да мисля. Всъщност отговорът е бил пред мен, то не е вкоренено - липсва връзката към информацията, но е започнало да разчиства стари връзки (дървета) и прави място за засяването на нови.

Много благодаря на всички за помощта. Сега ще свържа всички сънища и символи от последните няколко месеца.

Редактирано от catch22
Линк към коментар
Share on other sites

живот

7 познание-Истина

ОТ ИОАНА СВЕТО ЕВАНГЕЛИЕ

14 глава

6. Каза му Иисус: Аз съм пътят и истината и животът; никой не дохожда при Отца, освен чрез Мене.

7. Да бяхте познавали Мене, щяхте да познавате и Отца Ми. И отсега Го познавате, и видели сте Го.

Пътят е взаимовръзката между ангелският език и мисълта. На седмото място живота и истината са заедно.

Линк към коментар
Share on other sites

Ако не беше твоят "слънчоглед" нямаше да си спомня как веднъж попитах -"Какво е красотата!?" - човек, който беше учил философия. Отговорът му помня: " Сега ме свари ме неподготвен." Преди минути се сетих , че е казал много повече. Сега /Красотата идва без да иска разрешение.

И се замислих за "езерото", в което водата не тече. Понякога очите ни са сухи, защото което спира сълзите е по-силно от тях. Сълзите са безмълвни, както рибите.

Благодаря за помощта и аз. Някак все ми е смутно, че се прехласвам по сънуването.

А сънят на Lifetime е толкова впечатляващ и красив, че не смея да го обличам в думи. В него ден /вече никак не се чудя на съвпаденията / мислих за кръвта на Зеления лъв. Ама като лоша и вироглава ученичка отворих отново Юнг и пак си останах с четенето. Много малко знам, но вие ме допълвате.:)

Редактирано от shelter
Линк към коментар
Share on other sites

И се замислих за "езерото", в което водата не тече. Понякога очите ни са сухи, защото което спира сълзите е по-силно от тях. Сълзите са безмълвни, както рибите.

Благодаря за помощта и аз. Някак все ми е смутно, че се прехласвам по сънуването.

Подарявам ти тези куплетчета. Те са три и са на три годинки.

В душата на изстрадало дете

кога пророни се сълза,

тогава плаче цялото небе

и дъжд се лее над света.

Светът прелива в суета

а "Аз съм по-добър!" е смисъл.

С въздишка на изстрадало дете

човек калта си e избрисал...

Душата на изстрадало дете

е извор с тъмна орисия

и няма риба с хлипове зове:

"Господи, прости на тия!".

И откровение от свещения Коран:

39. Аз-Зумар (Тълпите)

42. Аллах прибира душите по време на смъртта, а на онези, които все още не са мъртви - в съня им. Задържа Той душата на онзи, комуто е отсъдил да умре и връща другата до определен срок. В това има знамения за хора мислещи.

97.

СУРА МОГЪЩЕСТВОТО

(АЛ-КАДР)

Меканска. Съдържа 5 знамения.

В името на Аллах, Всемилостивия, Милосърдния!

1. Ние го низпослахме в Нощта на могъществото.

2. Но откъде да знаеш ти какво е Нощта на могъществото?

3. Нощта на могъществото е по-добра от хиляда месеца.

4. Слизат ангелите и Духът [Джибрил] през нея - с позволението на техния Господ - за всяка повеля.

5. Мир е тя до началото на развиделяването.

Линк към коментар
Share on other sites

И се замислих за "езерото", в което водата не тече. Понякога очите ни са сухи, защото което спира сълзите е по-силно от тях. Сълзите са безмълвни, както рибите.

Благодаря за помощта и аз. Някак все ми е смутно, че се прехласвам по сънуването.

Подарявам ти тези куплетчета. Те са три и са на три годинки.

В душата на изстрадало дете

кога пророни се сълза,

тогава плаче цялото небе

и дъжд се лее над света.

Светът прелива в суета

а "Аз съм по-добър!" е смисъл.

С въздишка на изстрадало дете

човек калта си e избрисал...

Душата на изстрадало дете

е извор с тъмна орисия

и няма риба с хлипове зове:

"Господи, прости на тия!".

И откровение от свещения Коран:

39. Аз-Зумар (Тълпите)

42. Аллах прибира душите по време на смъртта, а на онези, които все още не са мъртви - в съня им. Задържа Той душата на онзи, комуто е отсъдил да умре и връща другата до определен срок. В това има знамения за хора мислещи.

97.

СУРА МОГЪЩЕСТВОТО

(АЛ-КАДР)

Меканска. Съдържа 5 знамения.

В името на Аллах, Всемилостивия, Милосърдния!

1. Ние го низпослахме в Нощта на могъществото.

2. Но откъде да знаеш ти какво е Нощта на могъществото?

3. Нощта на могъществото е по-добра от хиляда месеца.

4. Слизат ангелите и Духът [Джибрил] през нея - с позволението на техния Господ - за всяка повеля.

5. Мир е тя до началото на развиделяването.

Благодаря ти. Благодаря.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте,

отново ще замоля за помощ в тълкуването на един мой сън. Чета, но още съм назад.

Аз съм на брега на прекрасно море. Времето е слънчево, небето е синьо, без облаче. Аз стоя с фотоапарат на брега и снимам. Искам да направя най-страхотната снимка на движение, защото това, което се случва в морето е страшно красиво. Вълни, образи, спокойствие и борба. Аз знам, че има много образи, но се опитвам да заснема точно определени жена и мъж, които са голи, но аз не виждам тяхната голота, а само движенията им, борбата им с вълните, тяхната радост, тяхното примирение, тяхното сливане с водата, тяхното спокойствие. Жената е с дълга къдрава коса, която се движи сякаш сама навсякъде, поема всеки ветрец, всяко движение, мъжът се слива сякаш с кон, но се разминават в определени движения. Аз толкова искам да ги снема, че влизам в морето, което аз като влязох, става супер спокойно и уравновесено и е като езеро. Затова аз излизам и се приготвям пак да снимам, но в този момент излиза мъжът и идва до мен. Аз просто протягам ръце, за да го прегърна силно и виждам, че той всъщност е огромен, аз прегръщам само краката му малко над колената, до там стига главата ми. Прегръщам го силно и изпитвам страшно изпълващо чувство на изпълване просто. Не мога да го опиша с думи, освен тотално изпълване.

Линк към коментар
Share on other sites

От моя гледна точка, Словото са думи ключове, които стимулират и инициализират извършването на процеси, замисълът на които не е предначертан от нас. Но и ние поемаме нашата отговорност „позволявайки им” да се осъществят. Думите в кавичките са недостатъчни за описание на процеса:

„Тук е нужно да имаш сила да привлечеш Божията благодат, която ще ти помогне да станеш едно с Бога. Нужно е изкуство. Когато се отдадеш Богу и станеш едно с Него, ще забравиш за злия дух, който те е дърпал отзад, и така пренебрегнат, той ще се махне”. (Старецът Порфирий Кавсокаливит, Живот и слова).

Изкуството е като фотографията в съня, запомнящо етапите от процеса на трансформация на морето. Така, когато се разбунтува(борба) отново, можеш да приложиш натрупаната опитност.

Ако в мъжа и жената има разминаване в движенията, може би това е в смирението и примирението.

Редактирано от mecholari
Линк към коментар
Share on other sites

Интересува ме какво би могло да значи тази част от съня ми:

Бях в някаква стая, в ума ми е останало коледното настроение, имаше доста хора в тази стая, но аз, аз бях клекнал пред едно малко момиченце. С двете си ръце го държах за кръстчето. Езикът на тялото ми говореше, че съм съсредоточен върху това, което ще каже тя. Момиченцето бе русо, блузката му бе нещо средно между розово, червено и лилаво, но повече клонеше към червено. Беше много малка на 2,5 год. и ми каза: "след две години и половина.. ще е момиченце, русо..", а аз отвърнах "да, знам".

Може би си разменихме по още някоя дума, а след това се прегърнахме и в този момент усетих топлината, любов под формата на топлина.

Според мен момиченцето говореше, че тя ще се появи след 2 год и половина(на колкото бе и в съня ми)... и другото, което искам да кажа е, че по начина по който изричаше думите, по жестовете с тяло личеше, че е някак.. много мъдра.

Мислих си... да е моя дъщеря след 2,5 год... не знам, аз не се виждам женен с дете на 22-23 години... а и руса.., в нашия род само вуйчо ми е русоляв, преди него не знам кой е бил... (признавам не съм много по биологията) но да предположим, че жена ми е руса, не трябва ли по-силния ген да определи цвета на косата?

А и другото... какво значи детето като момиче? В нашия род всеки нов, който се ражда е момиче, само момичета и аз, а преди мен вуйчо ми(брат на майка)... всичко друго момичета...

Та така де, ще се радвам на помощ при разгадаването на съня ми. :)

Линк към коментар
Share on other sites

ZMS, извини ме, че прескачам молбата ти за помощ при твоя сън и моля да не бъде не-видян, заради този пост.

mecholari, много ти благодаря. Ще помисля сега над думите ти.

Снощи срещнах в съня си вълка, от съня ми с вълка, мечката и костенурката. Той вървеше зад възрастен човек, който разхождаше бебе в количка. Срещнах казвам, защото аз се разминах с тях в една градина, където имаше много хора с колички. Можех изобщо да не ги забележа също, тъй като бързах на някъде в родния ми град и се бях заплеснала по промените. Но в един момент се обърках и ги видях. Той също ме видя. Аз продължавах да бързам, а той тръгна след мен. Вървях определено време, а той ме следваше. Тогава спрях, върнах се при възрастния човек и го попитах дали може да прегърна вълка. Явно съм била убедена, че е негов. Той ми се усмихна, но от онези усмивки, които са загадъчни и те карат да се чувстваш все едно си много малък и ме попита: " А защо да не можеш да го прегърнеш?" И аз се обърнах, стиснах очи и го прегърнах. В момента, в който ги отворих, видях, че съм изправена, а вълкът е момче, най-много на 17 години. Аз стоях изключително учудена и го гледах в очите. Тогава той със страшно блага усмивка и излъчване ме попита:" Толкова ли съм страшен?"

Редактирано от catch22
Линк към коментар
Share on other sites

и се бях заплеснала по промените. Но в един момент се обърках и ги видях.

Може и да греша, докато преднамерено променям смисъла на думите, с които е описан съня.

Та тук "обърках" идва от "претърсване". Нали си объркваме джобовете, за да намерим пуснатото в тях. Можеш да сложиш и кавички на джобове, ако искаш. Не съм сигурна дали количка тук не е думата за кол-че или колелце. А може би е и двете едновременно.!?:)

Обикновено инстинктивното, дивото се показва в образа на диво животно. Когато има страх, някъде около му има и агресия. Поради неосъзнатото желанията често се проявяват косвено чрез страх. Понякога твърде агресивната, доминираща майка в детството "забранява" свързването на момичето с бащата. Насетне този модел някак се преповтаря и става тъй, че момичето бяга от страх от онази част в живота си, която е представял бащата, а и често се свързва с мъже, които са пълната му противоположност. Прилича на недостиг, който е запълван все с едно и също, което пък го прави още по-голям.

Изглежда се е случила промяна, щом като прегръщайки вълка го виждаш като 17 годишно момче. Но тук числото показва две осмици, които са женски символ и още едно, което е вече "прегръдка" - резултат от събирането на противоположностите - ти и твоят инстинкт.

Линк към коментар
Share on other sites

Наскоро сънувах, че съм на гости у мой братовчед. Дворът му се оказа пресечен от мътна река. Трябваше да преминем от другата страна. Първи мина братовчед ми : той се концентрира силно, през цялото време докато вървеше, гледаше към водата и явно си представя, че може да ходи по нея, това му помогна да премине отвъд. След това дойде мой ред да се концентрирам и да премина, обаче не ми се вярваше, че ще мога да ходя по вода. Водата изчезна, появи се цимент и аз преминах по него.

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...