Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Сподели настроението си с музика или стих - 7


Vespertine

Recommended Posts

9e858b4c55f6.jpg

Иска ми се да съм точно като нея

малка (като кукла )фея

с вълшебна пръчица в ръка.

Ще правя опити безспирни

да прераждам шеметно

в бляскави,ефирни експлозии света.

Иска ми се да съм точно като нея,

малка сбъднала се фея...

Редактирано от nina7705
Линк към коментар
Share on other sites

9058e4313156.jpg

Откривам красотата-

танцувайки сама,

най-хубавият танц,

който съм си подарявала...

Откривам тишината-

приятелка добра,

най-скромната компания...

Откривам самотата-

със нея спя

най-интимното усещане,

откривам себе си...

Линк към коментар
Share on other sites

Хайде на наша територия :). Казвам "наша" защото създаването на темата "Сподели настроението си с музика или стих" е един от прекрасните ми спомени от Портала. Спомням си че нещо се бях омърлушила и пусках песнички в темата за Музикалните поздрави и там в един пост написах - Днес настроението ми е такова... и пуснах една песен. След малко ми се обади Еси на ЛС и казва - Като ти прочетох поста се вдъхнових да пусна нова тема, какво ще кажеш за -

"Сподели настроението си с музика или стих"? Казвам, пускай я :sorcerer:. И ето вече седма тема върви и всички тук са добре дошли :3d_052::3d_053:.

Ето ви един прекрасен Свят. Суров, за тези които не са усвоили уроците му и в същото време Прекрасен... И понеже днес празнувам откриването на книгата си ще споделя част от написаното в нея за Светът:

Светът

Управляваща планета - Сатурн

Число 21 (власт)

Ключова дума - Приключване

Символизира трансформацията на разума, чувствата и тялото; завършването на определен цикъл от живота и началото на нов; висок връх в личната съдба, но животът продължава...

Настъпил е моментът за тържество - достигната е цел, за която са изразходвани много сили и време, но от този връх се откриват много неизследвани хоризонти...

Изт. Таро по Албрехт Дюрер/ НИКЕ - НТ - 89

Редактирано от Eлф
Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря на тези, които са създали темата, както и на тези, които споделят в нея своето настроение!

А моето в момента е такова:

http://vbox7.com/play:fd9269de

Линк към коментар
Share on other sites

И аз благодаря на всички вас, за споделената красота :3d_053:. Какво ли е нямало в тази тема. Говорили сме си, пяли сме, рецитирали сме...Изливали сме душите си свободно. Прегръщам ви!

Редактирано от Eлф
Линк към коментар
Share on other sites

Вальото обожавам ентите но в момента нямам възможността да провеждам разговори на техния език. И понеже в това си превъплъщение съм Елф/ Елфиня (както ме кръсти Злинчо едно време) та като всеки един уважаващ себи си Елфчо аз дълбоко уважавам хобитите. Така че ще те поздравя по техния начин. Усмихнат ден на всички:

~~~

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...