Jump to content
Порталът към съзнателен живот
Sign in to follow this  
Guest Христо

Защо снимката в профила ми или аватара не се сменят веднага?

Recommended Posts

Guest Христо6

Защо сайтът Толкова Бавно сменя снимките в профилите ? Чакам с часове докато се смени една снимка ? Трия старата, пускам нова, но новата чак след часове излиза ?

Сподели това мнение

Не е от сайта, а от браузъра ти.

След смяна на снимка, трябва да изтриеш кеша или да пробваш с друг браузър.

Сподели това мнение

Защо сайтът Толкова Бавно сменя снимките в профилите ? Чакам с часове докато се смени една снимка ? Трия старата, пускам нова, но новата чак след часове излиза ?

Хрис, просто когато променяш снимката или подписа си и като запаметиш промените и видиш, че не се е сменила - натисни бутона "Обнови" (Refresh). Уточнявам - онзи там горе, със зелените стрелкички в срещуположните посоки, дето прилича на знака Риби :D . И ще се смени веднага.

Не зависи от компа или браузъра - защото аз редовно си сменяв визията тук (снимки, фон, подпис..), а ползвам различни устройства и сървъри - къде модерни, къде допотопни, според местонахождението ми..:D

Сподели това мнение

И аз пробвах да си сменя аватара- сменя се,но не излиза в темите/ссамо на страницата на профила ми е сменен/.Същото се отнася и за снимката -стои си само в страницата на профила ми...Най-горе в дясно,дето се влиза си ми е старата снимка...

Връщам се да кажа,че е станало успешно! :P

Редактирано от марсин

Сподели това мнение

Гост
Вие коментирате като гост. Ако имате регистрация, моля влезте тук.
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this