Jump to content
Порталът към съзнателен живот
Sign in to follow this  
Светлата

Как да създам Потребителска галерия, за да качвам свои снимки?

Recommended Posts

Опитах се да създам "Потребителска галерия", обаче нито една от подкатегориите не ми е активна. Аз ли нещо не правя както трябва или тази фунция не е достъпна?

Сподели това мнение

В контролния ти панел в лявото меню има секция: Персонални галерии

Като влезеш в нея ще видиш текст / линк: Щракнете тук, за да създадете вашиата първа Потребителска Галерия!

Преди да качиш каквато и да е снимка, трябва да се увериш, че е по-малко от 2 МБ. Ако не е, трябва предварително да я намалиш. Можеш да използваш програми подобни на фотошоп и да намалиш размера на 1024 по 768.

Сподели това мнение

В контролния ти панел в лявото меню има секция: Персонални галерии

Като влезеш в нея ще видиш текст / линк: Щракнете тук, за да създадете вашиата първа Потребителска Галерия!

Преди да качиш каквато и да е снимка, трябва да се увериш, че е по-малко от 2 МБ. Ако не е, трябва предварително да я намалиш. Можеш да използваш програми подобни на фотошоп и да намалиш размера на 1024 по 768.

Благодаря ти за отговора, но всичко това вече го пробвах и като влезна в :"Щракнете тук, за да създадете вашиата първа Потребителска Галерия!" в менюто "Категории" нито едно подменю не ми е активно и съответно не мога да избера категория и като се опитам да създам галерия ми се изписва "грешка: не сте избрали категория"

Сподели това мнение

в менюто "Категории" нито едно подменю не ми е активно и съответно не мога да избера категория и като се опитам да създам галерия ми се изписва "грешка: не сте избрали категория"

В менюто "Категории", единствената активна категория е "Галерия на Потребителите". Това е така, защото ти се опитваш да създадеш своя собствена лична галерия. Тя ще бъде подкатегория на категорията "Галерия на Потребителите". Всичко работи.

В случай обаче, че искаш да качиш снимки в създадените вече публични галерии, трябва да влезеш в съответната галерия и да щракнеш върху бутона "Нова Снимка".

Например, ако искаш да добавиш снимка към категорията с природни снимки от Витоша, трябва да направиш следното:

1. Влизаш в галерията: тук

2. Влизаш в категория природни снимки: тук

3. Влизаш в подкатегорията Витоша: тук

4. Щракаш върху бутона Нова Снимка и добавяш снимката

:P

Сподели това мнение

Гост
Вие коментирате като гост. Ако имате регистрация, моля влезте тук.
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this