Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Съчетаване на Баховите есенции


Recommended Posts

Има ли някакви правила при съчетаването на есенциите?

Ако човекът сам си избрал есенцията, след като си е направил тест или по някакъв друг начин, то доколко той може сам да определли колко и кои точно есенции могат и е добре да се съчетаят?

Има ли вероятност неподходящо съчетаване на есенциите да намали или елиминира напълно тяхното действие?

Ако есенциите не се смесват в един прием, а се приемат отделно една от друга в различни часове на денонощитето, това може ли да се смята за съчетаване?

Благодаря!

Линк към коментар
Share on other sites

От малкия ми опит - да, съчетаване е.

Но защо да няма съчетаване?

По мои наблюдения много рядко в един човек на повърхността може да се идентифицира само един единствен проблем; или ако проблем е силна дума - само с едно едничко нещо, нуждаещо се от промяна, корекция...

Колкото до точното установяване на есенциите - там е най-сериозната трудност според мен. Много е важно човек да познава себе си. И там е уловката - всички си мислим, че се познаваме, а на практика тези неща или хич не са верни, или не са най-важните, или просто ги има, но не са на дневен ред за разчистване, има други преди тях ...

На другия въпрос - според мен дори да се смесят две есенции с доста противоположни характеристики (точни антагонисти според мен няма, все има едни нюанси, които ги различават), всяка си действа по нейния си начин.

Линк към коментар
Share on other sites

:dancing yes:Благодаря ти, Диана! Ще ми бъде интересен някакъв пример с конкретни есенции в съчетание, в което те се допълват и така влиянието им става по-благоприятно.
Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...