Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Смехът


petarstankov

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

aorhama's Channel оооо батце надуших тееее хахахахаааа :3d_146:

Това е за хората с много тънко чувство, за хумор! Някой да не се обиди сега!!?!? Търсех нещо и :thumbsup2: случайни неща няма:

http://www.youtube.com/user/aorhama#p/a/u/2/jajp9Sqxl04

Редактирано от Eлф
Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Усмивки от учебниците:3d_146::

Морската вода е солена, защото в нея е разтворено голямо количество готварска сол. Във вода се разтварят редица твърди вещества, течности и газове.

Растенията сами произвеждат храната си. Те се наричат производители. Животните ядат готова храна - растения и други животни. Затова те се наричат потребители.

"Човекът и природата", 3 клас, издателство "Булвест"

Отдолу иде джип "Мицубиши",

със яка броня, прозорци скришни.

Всички по пътя той изпреваря.

- Но на кого е? Кой ли го кара?

- Вълчо го кара. Свири и гази!

- А във колата коя е тази?

- Лиска е вътре. И много иска

на мис-конкурса да стане миска.

- Давай, Вълчо, и наддавай

златна пара звънка -

мис да стане твойта Лиска,

гиздава и тънка!

Учебник по музика, 3 клас, издателство "Булвест"

Мандатът на българския президент е 4 години.

"Човекът и обществото", 4 клас, издателство "Булвест"

Кон излезе на ливада,

вдъхна въздух и умря.

Възкачи се на небето

и какво ли не видя.

Две кебапчета крилати

пазят рая с автомати.

Учебник по музика, 5 клас,

издателство "Просвета"

Черни пътища, бедни роми

в тежки нощи пеят,

играят момичета, плачат жени,

препускат коне, огньове горят.

Минава циганското лято,

зимата по пътищата ги сварва.

О, Боже, Боже,

дай им малко топлина.

Щастие да намерят,

циганска голяма къща да направят.

"Легенда за рома", Учебник по литература, 5 клас, издателство "Булвест"

Връх Шипка се намира на върха на планината. Опълченците са ситуирани на него.

Учебник по литература, 7 клас, издателство "Анубис"

Това са вечери, в които е застрашена самата смисленост на живота.

За стихотворението "Зимни вечери" от учебника по литература, 8 клас, издателство "Анубис"

Всеки акт, който е изключение спрямо традицията и е нарушение спрямо нейната системност според традиционния човек, е лишен от сакралността и свръхсмисъла, които би й придал митът.

Учебник по литература, 9 клас, електронен учебен курс

Джобът и поясът на Бай Ганьо - поглед отвътре и поглед отвън

Ботевата поезия е резервоар на националната поетическа памет. Тя съдържа в себе си ядро от смисли и образност, към които българската литературност ще се връща като към предначалие.

Модерната субективност се ражда и в трагичния конфликт между небесния порив и телесното. В екстатиката на тази крайност се преживява любовта в лириката на Яворов. Индивидът на новото време обожествява любовния копнеж, но се взира и в тъмнината и тайната на пола.

Учебник по литература, 11 клас, издателство "Прозорец"

Иван Вазов е човекът, "събудил" текста от неговата трансисторическа потенциалност.

Всъщност, истинската функция на герой като Огнянов е да оставя следи в робското пространство и да генерира сериала от ексцесни събития.

За "Творбата - безкраен диалог" при подготовката на кандидат-студенти, Университетско издателство "Климент Охридски"

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

Обява за работа:

Наемам вулканолози

Подпис:

Осама Бин Ладен

:3d_065:

Редактирано от Донка
Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest Христо6

Ще цитирам по памет коментари от нета след мача Португалия - Северна Корея ( 7:0).

" Тия португалци луди ли са бе ...?!? Как можаха да бият корейците със 7:0 ?! Един, два или три на нула,както и да е, ама с това 7:0 корейците ще ги разстрелят като се приберат !"

"След победата на Португалия над Северна Корея със 7:0 имам чувството, че в някой от утрешните вестници може да се появи следното съобщения : " Португалия беше унищожена от атомни бомби."

:3d_146:

Редактирано от Христо6
Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Тери Пратчет:-´ХОРАТА ПРАВЯТ ЖИВОТА ТОЛКОВА ИНТЕРЕСЕН. ПРЕДСТАВЯШ ЛИ СИ, ЧЕ ВЪВ ВСЕЛЕНА ПЪЛНА С ТОЛКОВА ЧУДЕСА, ТЕ УСПЯЛИ ДА ИЗМИСЛЯТ СКУКАТА? УДИВИТЕЛНО!´

Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 months later...

Мутра се влюбва в съседка,прави опити да станат близки,но всички са неуспешни.Решава да се допита до възрастен съсед,как да действа.Съседът му обеснява,че момичето наскоро се е прибрало от чужбина,където е завършило образованието си.Казал му:"Трябва да постъпиш джентълменски,аристократично,купуваш ягоди,вино,някой лаф на английски,такива работи,това момиче е специално.Купува мутрата всичко,което казва съседа,слага ги в кошница с цветя и звъни на врата на момичето.Показва се тя и той й поднася кошницата:-фор ю! Тя :.Фор ми? Той: Какви форми ма,ягоди ти нося!

Линк към коментар
Share on other sites

  • 5 years later...

Младо хубаво момче от провинцията пристига в София. Отива в едно заведение и сяда на бара. На края на вечерта срамежливо казва на барманката:

- Извинявай, може ли да ти дам 100 уева и да спим с тебе тая вечер, никой нема да разбере, яз и без това съм от провинцията?

Барманката се замислила и си казала: "Защо пък не, хубав е и освен това ще ми даде 100 лева" и се съгласила. На другия ден ситуацията се повторила и така 5 дни подред. На последната вечер барманката решила да поразпита младежа за личния му живот:

- Извинявай, абе така и не разбрах, ти от кой край си?

- От Пернишко - отговорил младежът.

- А, ама той и баща ми е от Пернишко, от кое село по-точно?!

- Епа, от Дивотино - отново смутено отвърнал младежът.

- Ама той и баща ми е от Дивотино, ти със сигурност го познаваш! - зарадвала се барманката.

- Епа, разбира се, че го познавам, нали он ми даде 500 уева да ти донесем.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 weeks later...

И най-слабият шофьор знае, че дете може да излезе отвсякъде. При гинеколозите, няма чак такова разнообразие…

------------

Мъжа ми има 6 години шофьорски стаж, а аз от седмица и половина… Мислите, че той кара по-добре от мен? Да, ама не. Той дори на ръчна не може да кара, а аз карах така цял ден! Освен това аз мога да паркирам там, от където той с неговия опит не може да излезе… И на въпроса:
- Как го направи? Отговарям:
- Трябва да си поемеш дълбоко въздух, да задържиш дъх, затваряш очи и - напред!

Редактирано от АлександърТ.А.
Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...