Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Промяна на събитие с помощта на Таро


Пламъче

Recommended Posts

Чувала съм,че с помощтта на картите Таро може да се промени предсказано събитие.Това ставало с подмяна на последната карта от Келтския кръст с друга,по-благоприятна.

Вярно ли е това?

Линк към коментар
Share on other sites

Чувала съм,че с помощтта на картите Таро може да се промени предсказано събитие.Това ставало с подмяна на последната карта от Келтския кръст с друга,по-благоприятна.

Вярно ли е това?

Защо според теб трябва да се променят събитията и дали някой заслужава?

Лоши събития могат само да се отложат, но не и избегнат.

Могат да се предизвикат добри събития и да се създават условия за такива с помощта на картите ТАРО, но подредби като Келтски кръст и подобни, нямат нищо общо с това.

Редактирано от Мона
Линк към коментар
Share on other sites

Не,според мен не бива да се променят!Това е опасно за този,който ги променя - той няма това право.

За предизвикването на добри събития съм чела,но не съм се опитвала да го правя.

Като че ли нещо ми пречи да посягам към Тарото.:hmmmmm:

Линк към коментар
Share on other sites

Знаеш ли .... никой никога няма да те научи на това, а дори да ти каже как става, всичко ще ти се обърне с главата на долу. Таро ще намери пътя и начина да ти подскаже как можеш да го направиш както стана при мен. Не бързай обаче! Всичко си има цена!

Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 months later...

Чувала съм,че с помощтта на картите Таро може да се промени предсказано събитие.Това ставало с подмяна на последната карта от Келтския кръст с друга,по-благоприятна.

Вярно ли е това?

Възможно е, само че кой ще плати сметката после?

Този, който го прави фактически или онзи, който го иска???

Линк към коментар
Share on other sites

Права е Мона, а и колкото и да си мислим, че знаем кое е най-добото за нас понякога грешим. От къде знаеш резултата, лош или добър до къде ще те доведе?

Линк към коментар
Share on other sites

Чувала съм,че с помощтта на картите Таро може да се промени предсказано събитие.Това ставало с подмяна на последната карта от Келтския кръст с друга,по-благоприятна.

Вярно ли е това?

Възможно е, само че кой ще плати сметката после?

Този, който го прави фактически или онзи, който го иска???

Плащат и двамата...

Мона,наистина не си заслужава да сбъдваме чужди желания по какъвто и да било начин,защото винаги плащаме.

Редактирано от Пламъче
Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 years later...

Чувала съм,че с помощтта на картите Таро може да се промени предсказано събитие.Това ставало с подмяна на последната карта от Келтския кръст с друга,по-благоприятна.

Вярно ли е това?

 

Я гледай ти, след почти 3 години, сякаш отново виждам за пръв път тая тема. Значи слагаме "благоприятна" карта, каквото и да значи това и хоп, рогът на изобилието идва при нас. Просто уникално откритие!

Това наистина разби детските ми мечти :3d_146:

Редактирано от Лиула
Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 months later...

Провокирана съм от тема от друг форум. Първо смятам, че подобни теми са смехотворни, визирам теми за магии.

 

Второ, ако някой тръгва с идеята да се занимава с магии и Таро, по-добре бързо да се отказва от картите и да отива да копае нивата: физическият труд ще му се отрази добре.

Тая тема, може би и още една, съм ги оставила във форума, само да звучат като контрапункт.

 

Като зная колко безумия има по разни форуми и лични блогове на гореописаната тема, специално за Таро, зле ми става.

Добре е да се говори за това, а не да се маем като ощипани булки пред някой горещ левент.

Линк към коментар
Share on other sites

×
×
  • Добави...