Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Развиване вътрешен глас, медитациите - триъгълници, тирбушон,вихрушка,алфа вълни


Recommended Posts

Здравейте, искам да сиприпомня трите медитации Тирбушон Триъгълници и Вихрушка

преди години ходих накурсове, и ми ги бяха казали, но съм забравил повечето от тях,

най-вече посоките и коеот къде точно се почваше.

Интересуват мемедитации / упражнения за развиване на вътрешния глас, и съзнателно навлизане валфа вълни

проблема е следния :

Когато се замисля занещо си чувам вътрешния глас,

но чувам само първатадума от изречението, и практически това не ми върши никаква работа

на повечето местакъдето се говори за алфа вълни, пише че по принцип хората по някокло пъти на ден за секунди преминават на алафа и предполагам четочно това се случва.

Понеже не знам как дазадържа състоянието, за по дълго, чувам само първата дума.

Тъй като много събитияги усещам с 4та и 6та чакра, дали ще станат или не, повечето пъти дори задребни неща, се оказва, че ако си бях чул вътрешния глас къде е проблема многолесно съм можел да го оправя.

Примерно - веднъжусетих че няма да мога да направя един запис с двд рекордер, но чак когатодойде моментаразбрах че дистаницонното съм гозабравил на друго място, а на него имаше копчета за таймера без които записа неможеше да се направи, в този случай понеже го бях усетил часове преди това, акоможех да си чуя на цяло вътрешния глас щях да имам време преди това да го взема.

Правил съм проби сотпускане и спиране на мисълта да си задавам въпроси на вътрешния глас

свързан с дати

примерно - кой ден щебъде нова година 2010 и други подобни

когато съм успявал даго чуя винаги дните са точни, но много рядко успявам в повечето случаи

не чувам нищо когато сеопитвам съзнателно да го направя.

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...