Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Таро за начинаещи 3


baby777

Recommended Posts

Асо пентакли,10чаши,9пентакли
Може би ти се иска да има лекота в общуването, но според мен картите ти говорят за това, че положението ще си остане такова каквото е без промени.
Линк към коментар
Share on other sites

  • Отговори 583
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Здравейте! Аз съм начинаеща с картите Таро и с интерес чета вашия форум. Дълго се чудих дали да ви пиша. Искам да се допитам до вашия опит и да проверя дали вярно разчитам картите. Въпроса за кого ще се омъжа.

1. 5 мечове

2. 4 мечове + Крал пентакли

3. Асо пентакли + обърната 4 пентакли

4. 8 жезли + 2 жезли

5. 6 пентакли + 10 мечове

6. Императрицата + 7 пентакли

7. 7 мечове + 9 пенкатли

8. 8 пентакли + 7 чаши

9. Колелото на Съдбата + 5 жезли

10. 4 чаши + Асо чаши

Доколкото разбрах от картите човека го познавам имала съм връзка с него, която набързо е приключила. Правя безрезултатни действия и живея в самозаблуда. Мисля много негативно. Десета позиция не я разбрах. Ако някой има интерес моля да ми каже дали съм разчела правилно картите. Благодаря ви!

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте

питах Таро за един приятел , на който му бяха направили акт от КАТ за изтекли документи и минаване на жълто. Човека е професионален шофьор и беше страшно притеснен да не му вземат книжката за 3месеца.

Първият въпрос, който зададох е - как ще се стекат събитията за него след случая с полицаите. Картите, които се паднаха :

Рицар пентакли+8меча+Колелото на съдбата , Асо пентакли изпадна

тука 8меча с Колелото показва, че няма да има развитие , но дали това ще се отрази върху работата му , т.е. че ще спре да работи за известно време или картите казват, че няма да се стигне до там, че да му отнемат правоспособността .

Понеже се затрудних зададох втори въпрос и то конкретен - Ще вземат ли книжката на К? Картите бяха 5меча+8жезли+3меча, Влюбените и Дявола изпаднаха. И пак зациклих, защото от така зададен въпрос очаквах отговор с да или не, ако е така отговора би трябвало да е Не - няма да му я вземат . Заради 3меча, които на последна позиция казват Не. Но пък може и да означават, че човека е в безизходица и в крайна сметка ще остане наранен, без да може да направи каквото и да е, т.е. отговора може и да е обратен- т.е. че ще му я вземат. rolleyes.gif

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте момичета,

Попитах Таро дали ще осъществя едно пътуване до 3-ри месеца. Картите са 9 пентакли, Рицар Меча и Жрец. Много се зарадвах на 9 пентакли защото тя дава сигурност и на Жреца, защото благославя всяко начинание щом е последна карта. Това, което малко ме затрудни е Рицар меча. Какво иска да ми каже тази карта относно пътуването? Някой има ли идея? Не мисля, че е нещо лошо. Усещам го като движеща сила на пук на всичко и всички! Може Рицаря да съм аз в момента? :hmmmmm:

Линк към коментар
Share on other sites

Попитах Таро дали ще осъществя едно пътуване до 3-ри месеца. Картите са 9 пентакли, Рицар Меча и Жрец.

Деяна, здравей.:)

Аз пък мисля, че няма да се осъществи това пътуване за което питаш. Според мен рицарят ще е твоята разгневеност към това неосъществяване, а Папата в случая дава сигурността, че това няма да се осъществи, т.е. пътуването. Дори си мисля, че нещо ще те изненада неприятно.

Линк към коментар
Share on other sites

Жрецът е по-силен от един Рицар Мечове. Жрецът ще оправи и Обесения в някой ситуации. Жрецът АБСОЛЮТНО винаги като последна карта ми е давал положителен отговор. Картите просто щяха да са други. За какво ми е Жрец ако няма да замина и ще имам Рицар Мечове?

Линк към коментар
Share on other sites

Аз просто изказах мнението си по твоята комбинация. Не те ангажирам с него, не ангажирам никого. Така ги тълкувам аз. И явно съм сбъркала:).

А след като ти си ги тълкуваш по този начин картите, значи за теб значат това.

Успех!

Линк към коментар
Share on other sites

Звездата, Паж пентакли, Луната

Има ли надежда за подобряване на здравословната състояние /намлад човек/?

Имало е надежда, но човекът я е изгубил вече, отчаял се е след дълго лечение, обърнал и е гръб,така, че надежда няма.

Какво е вашето мнение?

Линк към коментар
Share on other sites

Звездата, Паж пентакли, Луната

Има ли надежда за подобряване на здравословната състояние /намлад човек/?

Имало е надежда, но човекът я е изгубил вече, отчаял се е след дълго лечение, обърнал и е гръб,така, че надежда няма.

Какво е вашето мнение?

Или по-скоро губейки надежда в рационалния смисъл, би изпаднал в емоционална и психическа нестабиност, /което маи се случва/

Линк към коментар
Share on other sites

Клио малко ми е объркан въпроса ти така както е зададен .Според мен надеждата за подобряване преминава от сравнително по спокойно надежно положение , към песимистично.Но опеделено тенденцията върви надолу ,заради психическото объркване /луна/

Ако питаш в действителност не от гледна точка на човека , дали ще се подобри здравето му ? мисля , че има скрити заболявания , и привидно може да има подобряване , но нещата не стоят точно така както изглеждат.Може би трябва да се търсят и други причини .И да ти кажа мисля , че надеждата му тук ,както и при всяка болест играе важна роля , да не пада духом.

Линк към коментар
Share on other sites

Звездата, Паж пентакли, Луната

Има ли надежда за подобряване на здравословната състояние /намлад човек/?

Имало е надежда, но човекът я е изгубил вече, отчаял се е след дълго лечение, обърнал и е гръб,така, че надежда няма.

Какво е вашето мнение?

Или по-скоро губейки надежда в рационалния смисъл, би изпаднал в емоционална и психическа нестабиност, /което маи се случва/

Не става въпрос нито за надежда, нито за психическо здраве, картите са доста сложни и според мен говорят за неяснота относно заболяването, неправилно поставена диагноза и всичко в този диапазон.

Линк към коментар
Share on other sites

така де , нали и аз в едниния аспект това казвам , че има нещо скрито ,неясно. Но пък ако се тълкува от друга гледна точка като характеристика на състояние , то ясно личи , че човека е по изгубил надежда и си е песемистично настроен .

бих казала , че надежда има , ако се обърне внимание и се изяснят нещата , необходим е нов подход, нов поглед , може и нов лекар......Трябва оринетация и целенасоченост.

А също и една добра дума може да е от полза , просто общуване с близки хора и внасяне на ведрост .

Редактирано от novichka
Линк към коментар
Share on other sites

Аз просто изказах мнението си по твоята комбинация. Не те ангажирам с него, не ангажирам никого. Така ги тълкувам аз. И явно съм сбъркала:).

А след като ти си ги тълкуваш по този начин картите, значи за теб значат това.

Успех!

Жур ти беше права в тълкуването си. Имаше неприятна изненада и от там пътуването се отлага. Когато видях Рицаря усетих всичко, което се случи, но не исках да повярвам, че е възможно.

Успех и на теб и продължавай все така :)

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте,

Нова съм във форума, но ви чета с голям интерес. От доста време чета за Таро, но едва преди няколко месеца ми подариха една колада. Чета, редя, уча се и така. Имам силна интуиция и мисля това ми помага. Но ето, че сега имам нужда от вашата помощ за разчитането на тези карти. Въпросът ме беше : И. ще се раздели ли със С? Три карти изтеглих, пирамидално. Най-отгоре- Асо чаши (обърната), вляво по-надолу Смъртта (обърната), и вдясно Императорът (права). Ще ви бъда безкрайно благодарна, ако ми помогнете в това разчитане. :feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте,

Нова съм във форума, но ви чета с голям интерес. От доста време чета за Таро, но едва преди няколко месеца ми подариха една колада. Чета, редя, уча се и така. Имам силна интуиция и мисля това ми помага. Но ето, че сега имам нужда от вашата помощ за разчитането на тези карти. Въпросът ме беше : И. ще се раздели ли със С? Три карти изтеглих, пирамидално. Най-отгоре- Асо чаши (обърната), вляво по-надолу Смъртта (обърната), и вдясно Императорът (права). Ще ви бъда безкрайно благодарна, ако ми помогнете в това разчитане. 60.gif

Здравей и добре дошла!

Имам няколко съвета за теб. Щом като си начинеща, ограничи гледането до три карти наредени една до друга, пирамидално не ми е ясно каква функция изпълнява като позиции. Гледай също така с прави карти, не с обърнати, иначе става пълна боза.

Картите ти в момента ме объркват. Говорят ми за неясна ситуация, някаква емоционална инфантилност може би, аз всъщност не бих казала, че по тях има каквито и да е отношения, камо ли раздяла. Тук няма любов, има вкопчване и то насила, отказ да се продължи, бягство в задънена улица.

Изчакай някакво време и питай пак, като ми последваш съветите за правите карти и тяхното редене. Седмица - две например е добър период. И задай време, за което питаш дали ще се случи случката :)

Успех!

Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря, Lifetime, за съветите и тълкуването. Ще продължа с прави карти и ще опитам отново след време. Чудя се дали пък правилно задавам въпросите......??? Може би някъде бъркам, защото и при други подредби излизат доста неясни неща. Да знаете и да споделите с мен подредба за конкретен въпрос? :)

Вятър, благодаря за помоща.

Линк към коментар
Share on other sites

Чудя се дали пък правилно задавам въпросите......??? Може би някъде бъркам, защото и при други подредби излизат доста неясни неща. Да знаете и да споделите с мен подредба за конкретен въпрос? :)

Добре дошла и от мен.:)

Форумът ще ти е много полезен, нещата са подредени в теми, така ще ти е по-лесно.

Нормално е в началото да ти е неясно, както картите, така и комбинациите. Продължавай да гледаш и да опитваш с три карти - изключително е полезно, сама ще се убедиш в това.

Колкото до това дали задаваш правилно въпросите, сама ще си прецениш, остави се интуицията да те води. Има и подредби посочени във форума, които ще са ти от полза.

Успех от мен.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте,

Нова съм във форума, но ви чета с голям интерес. От доста време чета за Таро, но едва преди няколко месеца ми подариха една колада. Чета, редя, уча се и така. Имам силна интуиция и мисля това ми помага. Но ето, че сега имам нужда от вашата помощ за разчитането на тези карти. Въпросът ме беше : И. ще се раздели ли със С? Три карти изтеглих, пирамидално. Най-отгоре- Асо чаши (обърната), вляво по-надолу Смъртта (обърната), и вдясно Императорът (права). Ще ви бъда безкрайно благодарна, ако ми помогнете в това разчитане. 60.gif

Здравей и от мен.

И аз мисля, като Вятър - засега раздяла не се очертава, което не значи че мъжът в тези отношения не играе двойни игри, а той ги играе. Внимавай с Императорът и не го оставяй да те манипулира, май си в лапите му :)

Ако очакваш нещо от този човек ...

Виж, гледай си отново и както те съветва lifetime - с по три карти, само прави.

Редактирано от Мона
Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Пред малка дилема съм. Получих предложение за работа, но отново с ниско заплащане и много работни часове. Чудя се дали да приема или да изчакам още малко...най- много до края на март месец. Попитах картите си дали ще получа по-добро предложение за работа от тази, която днес ми предложиха. Картите са Кралица Пентакли, Рицар чаши и Звезда. Само Звездата ме обърква защото е бавна карта, иначе мисля, че ще имам такова заради Кралицата и Рицаря. Може Звездата да показва, че ще има предложение, което ще оправдае очакванията ми. Как мислите вие?

Линк към коментар
Share on other sites

Пред малка дилема съм. Получих предложение за работа, но отново с ниско заплащане и много работни часове. Чудя се дали да приема или да изчакам още малко...най- много до края на март месец. Попитах картите си дали ще получа по-добро предложение за работа от тази, която днес ми предложиха. Картите са Кралица Пентакли, Рицар чаши и Звезда. Само Звездата ме обърква защото е бавна карта, иначе мисля, че ще имам такова заради Кралицата и Рицаря. Може Звездата да показва, че ще има предложение, което ще оправдае очакванията ми. Как мислите вие?

Според мен Звездата е твоята надежда да се появи такава работа, която да отговори на очакванията ти.

Кралицата според мен си ти , това което искаш ти. Знаеш какво искаш. Засега или досега това, което си имала като предложения не са те удовлетворявали. Влагала си доста емоции. Дори и сега може да реагираш доста емоционално.

В една сфера ли досега си работила? Нещо ми хрумна, че може да имаш предложение за нещо различно от това, което търсиш или си работила? Дори това би ти харесало много и може да те удовлетвори повече.smile.gif

Успех от мен!

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Здравейте,

От доста време някой в офиса прави неща, които ме засят лично, но се крие. Не е нищо лошо, но ме дразни това, че го прави криейки се и аз подозирам кой е, но не съм сигурна. Зададох въпрос: Х ли е човека, който ....?

Картите са Висшата жрица, Дявола,6меча. Мисля, че този човек за когото питам е извършителя :3d_146: и се страхува да не го разкрия, но с 6 меча, дали пък сам няма да се разкрие накрая? Вие какво мислите?

Линк към коментар
Share on other sites

И аз смятам, че е човека за когото питаш, заради Жрицата на първа позиция. Имали сте някакви търкания може би и заради това. Мисля, че няма да се разкрие сам, а по-скоро ще престане да се дразни така!

Линк към коментар
Share on other sites

Пред малка дилема съм. Получих предложение за работа, но отново с ниско заплащане и много работни часове. Чудя се дали да приема или да изчакам още малко...най- много до края на март месец. Попитах картите си дали ще получа по-добро предложение за работа от тази, която днес ми предложиха. Картите са Кралица Пентакли, Рицар чаши и Звезда. Само Звездата ме обърква защото е бавна карта, иначе мисля, че ще имам такова заради Кралицата и Рицаря. Може Звездата да показва, че ще има предложение, което ще оправдае очакванията ми. Как мислите вие?

Кралица пентакли е материално осигурената жена и щеше да е добре да е на трета позиция, но тук чашите и Звездата, според мен, замазват работата. Когато съм си гледала за такива въпроси и се падат чаши (Рицар, 10, 9, 6), пак зависи, но обикновено значи несериозна работа, малко пари, за сметка на лесно изпълнение, в общи линии нищо съществено. Не знам дали просто картите не отразяват твоята надежда за по-добра позиция.

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...