Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Таро и отношения 2


issa

Recommended Posts

Issa, с тези карти - забрави за каквото и да било развитие на отношенията ви. Това, че ти изпадат хубави карти като 6 пентакли и Рицар пентакли, може да говори само за твоите желания и надежди, а не за неговите намерения. Колкото до Крал меча, предвид останалите карти, мисля си, че той е за теб - да действаш окончателно и да си поемеш пътя далеч от този човек.

Това е човек, който е нестабилен, несигурен, объркан. Много ме съмнява да предприеме каквито и да било действия спрямо теб, а дори и да го направи, те ще са резултат на моментни чувства, задай си въпроса дали заслужаваш да страдаш за такъв човек и така ще стигнеш до Крал меча!

Да, може би е несигурен, защото съм виждала в него едно притеснение, изчервяване и даже понякога съм си мислила, че може би аз провокирам това без да искам. Но както и да е. Искам само да ви споделя защо толкова беше важно за мен да разбера чувствата му. Имам две децаsmile.gif пораснали и вече в училищна възраст. Заради тях не мога да си позволявам да допускам до себе си човек, който е неискрен с мен. Няма как да не се отрази върху тях едно евентуално мое разочарование. Не мога им причиня това на тях, а не мога и на себе си smile.gif.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте. Зададох въпрос към картите как ще се развият отношенията между мен и определен мъж след определена дата. Дотогава отношенията са служебни, интересни са ми дали ще се развият след това в друга посока, сещате се каква :3d_146:? 7 мечове, Асо пентакли, Рицар пентакли.

Според мен ще има развитие на тези отношения, но ме навежда на мисълта, че няма да е веднага, а ще изисква време, да се развият, ще става бавно. Тук по скоро ми е интересно какво е посланието на Асо пентакли. Помагайте.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте. Зададох въпрос към картите как ще се развият отношенията между мен и определен мъж след определена дата. Дотогава отношенията са служебни, интересни са ми дали ще се развият след това в друга посока, сещате се каква :3d_146:? 7 мечове, Асо пентакли, Рицар пентакли.

Според мен ще има развитие на тези отношения, но ме навежда на мисълта, че няма да е веднага, а ще изисква време, да се развият, ще става бавно. Тук по скоро ми е интересно какво е посланието на Асо пентакли. Помагайте.

:) Нещата отдавна имат друг отенък, дори неразбираем (чудиш се, маеш се, колебаеш, не знаеш дали да приемеш и да се усмихнеш) и то заради Ас пентакли - тук е нравствена бариера, едно от изключенията в Таро. Основна действаща карта, която дава реално развитие и причина да питаш е 7 меча.

Мъжът е сериозен, верно бавно ще става, но е сигурно.

Останалото си зависи от теб :yinyang:

Малко хора успяват да се стигнат до любовта, Ас пентакли обещава това в подобни комбинации ... Т.е. любовта е най-добрият работодател по смисъла на Рицар пентакли :)

Усмихни се.

Редактирано от Мона
Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте!

Днес направо картите хвърчаха от ръцете миsmile.gif, но една изпаднала комбинация ми се стори много красива. Затова реших да я споделя с вас.

7меча+6меча+Кралица чаши+Висшата жрица

Мисля, че е любовна и затова я споделям в тази тема.smile.gif

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте!

Днес направо картите хвърчаха от ръцете миsmile.gif, но една изпаднала комбинация ми се стори много красива. Затова реших да я споделя с вас.

7меча+6меча+Кралица чаши+Висшата жрица

Мисля, че е любовна и затова я споделям в тази тема.smile.gif

Ех, ама много е пасивна тази комбинация! Тук няма никакво развитие, само надежди, намерения, но абсолютно бездействие. Сякаш гледаш живописна картина, но дотам. Ако си питала дали ще се случи нещо, тук няма динамика, много статично отношение имаш, въпреки огромните мечти!

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте!

Днес направо картите хвърчаха от ръцете ми:), но една изпаднала комбинация ми се стори много красива. Затова реших да я споделя с вас.

7меча+6меча+Кралица чаши+Висшата жрица

Мисля, че е любовна и затова я споделям в тази тема.:)

Issa, здравей. И на мен ми се случва понякога да ми хвърчат картите - нормално е.:)

Ако няма въпрос на тези карти и са изпаднали ей така, те говорят нещо за теб според мен. Аз ще тълкувам само първите три карти, а Жрицата като допълнение на кралицата.

Желаеш нещо да промениш към по-добро, обаче разчиташ на някой друг да ти помогне, а ти си кралицата чаши - не си много убедена в това, по-скоро проявяваш пасивност към промяната за която се стремиш. Нещо като хем желаеш това да стане, хем не съвсем нещо такова.

Ако имаше въпрос може би щеше да е друго. Теб кое те навежда на мисълта, че е любовна. Ако искаш сподели, ще се радвам:).

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте!

Днес направо картите хвърчаха от ръцете миsmile.gif, но една изпаднала комбинация ми се стори много красива. Затова реших да я споделя с вас.

7меча+6меча+Кралица чаши+Висшата жрица

Мисля, че е любовна и затова я споделям в тази тема.smile.gif

Комбинацията не е добра= самотна, излъгана женаsad.gif

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте!

Днес направо картите хвърчаха от ръцете ми:), но една изпаднала комбинация ми се стори много красива. Затова реших да я споделя с вас.

7меча+6меча+Кралица чаши+Висшата жрица

Мисля, че е любовна и затова я споделям в тази тема.:)

Issa, здравей. И на мен ми се случва понякога да ми хвърчат картите - нормално е.:)

Ако няма въпрос на тези карти и са изпаднали ей така, те говорят нещо за теб според мен. Аз ще тълкувам само първите три карти, а Жрицата като допълнение на кралицата.

Желаеш нещо да промениш към по-добро, обаче разчиташ на някой друг да ти помогне, а ти си кралицата чаши - не си много убедена в това, по-скоро проявяваш пасивност към промяната за която се стремиш. Нещо като хем желаеш това да стане, хем не съвсем нещо такова.

Ако имаше въпрос може би щеше да е друго. Теб кое те навежда на мисълта, че е любовна. Ако искаш сподели, ще се радвам:).

Здравейте, имаше въпрос, но съм забравила да го напиша:rolleyes: . Въпросът беше какво означава жената Х за мъжа Х. Кралица чаши и Висшата жрица изкочиха и двете едновременно ,обърнаха се с лице и паднаха, все едно ми казаха: "Ето ни!"

Може да е нещо нормално при работа с Таро, но нали съм все още неопитна и това ми направи страхотно впечатление!

А преди това бяха изпаднали и си стояха с гръб 7меча и 6меча. След това разцепих и изтеглих още 3карти -Рицар жезли+6жезли+5жезли. Не знам защо, но двете- Кралица чаши и Висшата жрица много ми харесаха. И всъщност си помислих, че може би това е отговора на въпроса-любима жена за този мъж.

Линк към коментар
Share on other sites

И всъщност си помислих, че може би това е отговора на въпроса-любима жена за този мъж.

Това е и моето мнение по случая - кралица чаши е любимата жена, а появата на Висшата жрица още веднъж потвърждава това, говори и за сродност на душите, изключително силна духовна връзка.

Линк към коментар
Share on other sites

След това разцепих и изтеглих още 3карти -Рицар жезли+6жезли+5жезли.

Всъщност след разцепването това са картите, които са ти се паднали, така го разбирам аз. Според мен този човек не е наясно какво означава другия за него, засега е като че ли само приятна компания. Отдалечени ли са тези хора, т. е. има ли някакво разстояние между тях? Нещо такова ми се струва че е, но това е само според мен.:)

Линк към коментар
Share on other sites

Кралица чаши е кофти карта за любов в общи линии. Ще ви кажа една моя комбинация, която е интересна и трудна едновременно - Отшелник, Страшен съд, Кралица чаши. Въпросът е дали с този човек ще ни се задълбочат отношенията. Аз имам поглед върху нея, наистина е особена, какво мислите вие?

Линк към коментар
Share on other sites

Засягаш интересна тема за Кралица чаши и любовта! Нали е образа на любимата жена, но в същото време няма особено добра репутация сред другите Кралици така да се каже! Аз не я разбирам когато ми се падне на трета позиция или втора даже. Ако е на първа се замислям дали сама себе си не заблуждавам с голямото си въображение. Понякога ми е показвала близка приятелка.

Споделете вие. Аз нямам много опит с тази кралица и любовта!

Линк към коментар
Share on other sites

Кралица чаши е кофти карта за любов в общи линии. Ще ви кажа една моя комбинация, която е интересна и трудна едновременно - Отшелник, Страшен съд, Кралица чаши. Въпросът е дали с този човек ще ни се задълбочат отношенията. Аз имам поглед върху нея, наистина е особена, какво мислите вие?

На мен Кралица чаши ми се е падала на 3-та позиция,като цяло е много силна емоция, при мен беше не особено приятна, но все пак си зависи от комбинацията.

По горната комбинация имало е отдалечаване между хората или е имало отлагане на прекратяването, което се случва в крайна сметка, но някой от тях двамата си мисли и се надява на развитие на отношенията, набляга на емоциите, които е имал, при това силни. Това е според мен:).

Линк към коментар
Share on other sites

Кралица чаши е кофти карта за любов в общи линии. Ще ви кажа една моя комбинация, която е интересна и трудна едновременно - Отшелник, Страшен съд, Кралица чаши. Въпросът е дали с този човек ще ни се задълбочат отношенията. Аз имам поглед върху нея, наистина е особена, какво мислите вие?

На мен Кралица чаши ми се е падала на 3-та позиция,като цяло е много силна емоция, при мен беше не особено приятна, но все пак си зависи от комбинацията.

По горната комбинация имало е отдалечаване между хората или е имало отлагане на прекратяването, което се случва в крайна сметка, но някой от тях двамата си мисли и се надява на развитие на отношенията, набляга на емоциите, които е имал, при това силни. Това е според мен:).

А, да, със сигурност означава власт на емоциите над здравия разум, емоцията на пиедестал. Но означава и нещо друго :) Картите не отговарят на въпроса, а показват състоянието на нещата и моето отношение към тях. Права си, че има отдалечаване и непреживени неща, заради Отшелника, но Страшният съд е за мен и той се отлага още във времето, заради Кралицата. Те са едно, тези карти - моето нежелание да се откажа. Но тук няма развитие.

Линк към коментар
Share on other sites

Понеже коментирате Кралица чаши ще споделя и аз. Преди няколко дни гледах на една приятелка за едни прекъснати отношения. Но човека М изненадващо и се е обадил и зададох два въпроса: 1 въпрос е какво е тя за него паднаха се 2пентакли+Кралица чаши+7меча отдолу Смъртта

и втория въпрос беше как той вижда развитието на отношенията им - 4чаши+Рицар жезли+Паж пентакли а 9жезли изпадна

Аз мисля, че тука Кралица чаши е друга жена, а не тя и той всъщност не смята въобще да възобновява връзка си с нея, а гледа в съвсем нова посока. Бъркам ли не знам, а не съм и казала още нищо, защото не съм сигурна.:rolleyes:

Линк към коментар
Share on other sites

1 въпрос е какво е тя за него паднаха се 2пентакли+Кралица чаши+7меча отдолу Смъртта

и втория въпрос беше как той вижда развитието на отношенията им - 4чаши+Рицар жезли+Паж пентакли а 9жезли изпадна

По първата комбинация мисля, че кралицата чаши е мъжа. Прекратил е отношенията с нея, защото е имало нещо друго за което е мислил или искал. По тези карти не мисля, че тя означава нещо за него. Този мъж действа подмолно, по-скоро има нечисти намерения. Смъртта отдолу не ми говори нищо и къде всъщност е отдолу?

По втората комбинация той действа импулсивно. Изпитва несигурност, неудовлетворение от тези отношения. Не мисля, че той вижда някакво развитие.

Това е според мен:).

Редактирано от Жур
Линк към коментар
Share on other sites

2пентакли+Кралица чаши+7меча отдолу Смъртта
... Просто прави каквото си иска! Днес ще й се обади, утре ще я забрави и ще се измъкне тихичко. Няма нищо специално към нея!

4чаши+Рицар жезли+Паж пентакли а 9жезли изпадна
Не вижда развитие на отношенията им. Най- много до някакъв вид комуникация и толкова. Може и да иска да се забавляват, но нищо сериозно!
Линк към коментар
Share on other sites

Понеже коментирате Кралица чаши ще споделя и аз. Преди няколко дни гледах на една приятелка за едни прекъснати отношения. Но човека М изненадващо и се е обадил и зададох два въпроса: 1 въпрос е какво е тя за него паднаха се 2пентакли+Кралица чаши+7меча отдолу Смъртта

и втория въпрос беше как той вижда развитието на отношенията им - 4чаши+Рицар жезли+Паж пентакли а 9жезли изпадна

Аз мисля, че тука Кралица чаши е друга жена, а не тя и той всъщност не смята въобще да възобновява връзка си с нея, а гледа в съвсем нова посока. Бъркам ли не знам, а не съм и казала още нищо, защото не съм сигурна.:rolleyes:

Моят път не е Таро, но не трябва да се дават определения, които са категорични, и които определят съдби, защото всеки може да промени пътя си, и то към по-добро. И в този случай, досега, в моята практика като астролог, не съм определял такива, защото зная че човешкият избор е уникален и Негов.

Бих се радвал да няма съвети от хора, начинаещи в езотеричните науки, които, да определят чужди съдби без нужното знание, както и аз самият не го правя.

Нека всички имаме отговорността да поемем знанието и да го обичаме и да му служим.

На първия въпрос тези карти - Тя за него е - тиха мечта, но осъществима.

На втория въпрос - Той е ученик в тази любов.

Изходът зависи от тях двамата.

Таро дава избор и на двете страни.

Редактирано от Вендор
Линк към коментар
Share on other sites

В такъв случай Вендор, надявам се осъзнаваш отговорността, която поемаш сега, като даваш надежда! Понякога не се досещаме, че с един отговор променяме УНИКАЛНИЯ, ЧОВЕШКИ избор и не винаги е към добро!

Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря на всички ви!

Да, Вендор точно защото съм начинаеща не си позволявам да давам категорични отговори и поради тази причина не съм казала нищо на тази жена.

Тъкмо заради това поисках мнение от вас. Въпреки това аз няма да дам надежди на тази жена, защото смятам, че тя не е тихата му и неосъществена мечта. Може и да бъркам,но тези карти въобще не ми говорят за това. Преди известно време споделих една друга комбинация за друг случай, а именно-6меча+Кралица чаши+Висшата жрица -това може би е тихата мечта на мъж за една жена.

Може и да бъркам, но аз така виждам нещата.

Линк към коментар
Share on other sites

Надежда можеш да дадеш само на себе си, това няма връзка с чуждата съдба.

Кралицата на чашите е една проекция, един образ на онази несъзнавана част от мъжката душа, която притежава извора на Живот. И ако се позовем на Дж. Джойс и неговия "Одисей", ние намираме едно поле на въжделение, приело образа на търсещия, жаден и неосъществен Герой. Кралицата е Морето на собствената ни емоционална незрялост, тя няма проявление, такова каквото би имала една Кралица на пентаклите, затова самата подредба говори за незрялост, девственост в подхода към мечтите ни. Това се подкрепя и от втората комбинация, в която Паж пентакли, не е напълно сигурен в поведението и решенията си.

"Тиха любов" изразява неумението да се справяме с чувствата си, още по-малко да поемем отговорност за тях.

:)

Линк към коментар
Share on other sites

Какво мислите за комбинацията Дяволът, 10 жезли, 2 мечове на въпрос: "Каква е перспективата за развитието на отношения между мъж и жена? Според мен никакви. Не е сега момента. Всичко е оставено на течението - каквото стане. Никой не прави никакви усилия за нищо.

Въпреки, че има силно желание аз не виждам каквото и да е развитие.

Ще се радвам да видя и вашите мнения:).

Линк към коментар
Share on other sites

Не знам Жур. Не ми изглежда безнадеждно! За момента нещата са зле, но 10 жезли за любовни отношения не трае повече от седмица, две! 2-ката като всички други 2-ки е преход, така че отношенията ще търпят промени. Някой бездейства от страх!

Линк към коментар
Share on other sites

Какво мислите за комбинацията Дяволът, 10 жезли, 2 мечове на въпрос: "Каква е перспективата за развитието на отношения между мъж и жена? Според мен никакви. Не е сега момента. Всичко е оставено на течението - каквото стане. Никой не прави никакви усилия за нищо.

И аз не мисля,че картите ти отразяват цялостното развитие на ситуацията.Според мен тук просто личи тягостния период през който преминават тези хора ,личи утежнената от страхове или предразсъдъци ситуацията,силното желание на фона на бездействие и едновременно с това 10 жезли безсилието да се откажеш или да продължиш .2 мечове ,обаче при мен винаги показва развитие ,когато е на 3та позиция, т.е развитие след забавяне.Ако питаш за утре ,2 мечове показва,че ще е след 4-5 дена (примерно) .Много често се явява така,когато има нещо ,за което ти още не знаеш ,но вече се случва и което след това ще окаже пряко влияние върху ситуацията ,за която се интересуваш.Като цяло непостоянни карти ,моментни,нечии сили са на изчерпване има и доста съмнение в смисъла на начинанието...още малко време.

Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря Ви момичета! Ситуацията касае лично мен. И според обстоятелствата които има, затова си и мисля, че няма да има развитие, но ще видим!

Лек ден на всички.

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...