Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Таро и отношения 2


issa

Recommended Posts

Под влияние на емоциите изписах тези глупости. Life goes on въпреки всичко. Разделихме се. Май защото не си сдържах емоциите през цялото време :D

Благодаря ти! Жива и здрава!

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Крал чаши ,принц чаши , 2 мечове какво ще кажете за тези карти? Въпрост е какви са чувствата му. На мен нещо хич не ми се нрави.

Аз мисля, че той самият още не си е изяснил какви са чувствата му. Не ги е осъзнал по-скоро.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Здравейте,

Какво чувства Д. към мен?

Комбинацията е : 5мечове, рицар Пентакли, 9 пентакли, като допълнителна Жрецът.

Моят коментар е, че все още живея в миналото. Всичко е приключило и е останало там.Той го е преодолял (миналото) за разика от мен...

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей Сиа,

не претендирам за компетентно мнение, но ще ти кажа какво мисля :)

Имало е обида, бил е наранен, имаш 5 меча. Рицар пентакли е хувава карта за любов и според мен въпреки обидата има хувави чувства към теб. Незнам защо коментираш, че живееш в миналото и всичко е приключило, като ти питаш за чувствата му, не за бъдещето ви. За да разбереш дали всичко е приключило, задай такъв въпрос :)

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

Здравейте, имам едно въпросче към вас.

 

 

Какви са намеренията на Х към Y ?

 

9 Пентакли, Асо Пентакли, Рицар Чаши      коментар - 2 Жезли 

 

 

 

 

Ще се съберат ли Х и Y ?

 

2 Пентакли, Рицар Жезли, Кулата            коментар - Дяволът

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей :)
Едно леко вмъкване - използвай подреждане с 3 карти, мисля че би било по-подходящо. Но след като вече си задала въпроси...ще опитам да изкажа някакво мнение.
9 Пентакли, Асо Пентакли, Рицар Чаши - тук мисля, че има някакъв вид емоционална привързаност, желание по-скоро. Може би човекът крие нещо, някаква тайна, ако се вземе в предвид и допълнителната 2 жезли, това може да говори за друг човек, т.е. вече да е обвързан и да си плете и друга кошница :) Но Рицар чаши може да значи просто желание за флирт и временно разнообразие. Не залагай сериозно на това.
2 Пентакли, Рицар Жезли, Кулата - събиране не е възможно по тези карти, тези хора от различни градове ли са? Това, което ги свързва, няма да трае вечно, дори и в момента да има някакво желание за това. Дяволът...страх "скритият" друг да не разбере за тайна връзка или да не навлезе в опасни води, от които ще бъде трудно да се измъкне после. Просто работата не е чиста.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей :)

Едно леко вмъкване - използвай подреждане с 3 карти, мисля че би било по-подходящо. Но след като вече си задала въпроси...ще опитам да изкажа някакво мнение.

9 Пентакли, Асо Пентакли, Рицар Чаши - тук мисля, че има някакъв вид емоционална привързаност, желание по-скоро. Може би човекът крие нещо, някаква тайна, ако се вземе в предвид и допълнителната 2 жезли, това може да говори за друг човек, т.е. вече да е обвързан и да си плете и друга кошница :) Но Рицар чаши може да значи просто желание за флирт и временно разнообразие. Не залагай сериозно на това.

2 Пентакли, Рицар Жезли, Кулата - събиране не е възможно по тези карти, тези хора от различни градове ли са? Това, което ги свързва, няма да трае вечно, дори и в момента да има някакво желание за това. Дяволът...страх "скритият" друг да не разбере за тайна връзка или да не навлезе в опасни води, от които ще бъде трудно да се измъкне после. Просто работата не е чиста.

 

Да, не са от един град, но как го видя ? Иначе моето мнение е горе-долу като твоето, но не толкова ясно. Все още немога добре да виждам нещата, но горе-долу усещам атмосферата.

Иначе подреждането е с три карти, просто сложих и още една като за коментар.

Редактирано от Деската Слънчицето
Линк към коментар
Share on other sites

По Рицар жезли в контекста тук. А Кулата означава само едно, то мисля е очевидно :)

Освен това, втората комбинация по-скоро показва развоя на отношенията, отколкото пряк отговор на въпроса, който ти си задала. Както винаги, Таро само избира как да отговаря.

Редактирано от Димитрина_
Линк към коментар
Share on other sites

... :)...Привет...,ако има все още някой да поглежда тук...не съм писала чаааааак...от миналата година... :)...Жалко,че всичко запустя,но да се пробвам за въпросчета за анализ.Касаят едно познанство...та да видим дали правилно ще го разчетем?!...И:  1.Какво ще се случи,ако /дамата/ позволи познанството да се задълбочи?  1 Ач   2.СМЪРТ    3.АП   /ВЛЮБЕНИ/

2.Ще има ли връзка с В?                  1.АП   2.6 МЕЧА   3.2 МЕЧА  /+рицар Ж/

3.Какво да е поведението и?           1.УМЕРЕНОСТ   2.5П   3.Рицар МЕЧ /6ч/

4.Как ще и се отрази тази връзка?   1.ЖРИЦА   2.КРАЛИЦА П   3.АП  /пажП/

5.Какви са неговите очаквания?       1.6 МЕЧА   2.МАГ   3.СЛЪНЦЕ    /6ч/

6.В.ще направи ли нещо по въпроса? 1.10М     2.АП      3.4ж     /Светът/

7.Ще се обади ли днес?/вече беше минало/ 1.4П  2.СВЕТЪТ   3.ЖРЕЦ

       Е,задавахме и още въпроси,но да не ви отегчавам... :)...Та да започвам аз какво видях тук:...При дамата е имало очакване нещо голямо да започне,но след определен период от време тя самата е била наясно,че нещата няма как да се случат...поне не в близко време.Което е видно и от втората комбинация...нещата уж са се задвижили в някаква посока,но наличието на 2м ги стопира...някакво двоумене и отлагане виждам тук.Интересна ми беше комб. по 4 въпрос...и да не кажа голяма думано виждам този мъж да не е сам...по-скоро семеен и го премълчава,та затова тази връзка въобще да не може да се състои...от което пък идва съвета на картите да се държи дистанцирано към него/по рицар меч от 3 комбинация?!/....Неговите очаквания са за нещо ново и вълнуващо,но по МАГ+СЛЪНЦЕ ми се вижда като да се изживява като велик играч и желанието му само да се забавлява/като се има предвид,че Слънцето си е една 3-ка чаши/...Не се беше обадил...след Светът нямаше карта за действие...Друго ми направи впечатление...многото Аса Пентакли тук...и само едно чаши...?!?...За мен дамата няма какво да търси с този младеж... :)...Ще се радвам на коментарите ви... :3d_064: 

Редактирано от Ceca
Линк към коментар
Share on other sites

Здравей, Цеца!

По тези комбинации, в повечето от тях няма никакво реално действие, което ме навежда на мисълта, доколко самата ситуация е реална ?

Асо пентакли тук единствено идва да подскаже, че отговор Таро няма да даде на тези въпроси. Аз лично не виждам нито една позитивна комбинация, в смисъл да се даде ясна представа, да се унагледи някаква история и да се зададе бъдещата тенденция.Навсякъде си теглила допълнителни карти, но мисля, че те само те объркват.

Аз лично виждам една любопитна и самотна жена, която се надява на по- добро, но за съжаление, има преди това да изживее собствената си легенда, много наивно гледа тя на света от позицията на неосъществените стремежи, нереализирана енергия на много нива. Жрица + Кралица Пентакли е сама по - себе си добра комбинация, но отново всичко се затлачва с Асо Пентакли, което ми говори за блокиране и някакво мъчително себеутвърждаване. 

Картите за поведението й: След Умереността следват две истеризирани карти  5 пентакли и Рицар Мечове. Според мен тя се побърква, защото вижда, че мъжът просто не действа. Изобщо фигурата на мъжа тук не е ясна. Той изобщо знае ли, че го спрягат за флирт и връзка? Аз лично се съмнявам. Според мен човекът хабер си няма от това.

Картите изтеглени на въпроси, свързани с него са неточни, объркани, и нямат нищо общо с чувствата. 

Според мен би било добре да запознаеш твоята колодаТаро с този мъж. Да зададеш въпроси, свързани с него от общ характер, за да не настава такава какафония. Това е от мен и до скоро ! Честита 2013, нека тя бъде здрава и късметлива година за теб ! Поздрави !

Линк към коментар
Share on other sites

... :)...Привет,Ина...Благодаря и Честита да е и за теб...и за близките на сърцето ти хора!...Права си само за едно-жената е сама,разведена.Но за другото май не...Грешката сигурно е и моя...не съм подбрала да напиша правилните комбинации,но понеже бяха доста,просто ги ограничих до горните.Та,каква всъщност е ситуацията : познават се от интернет...и явно я е впечатлил,щом му е дала телефона си...,с което е започнало всъщност всичко...От една седмица не само,че е завихрил луд флирт младежа...,ами и е начертал едва ли не картинка за розов съвместен живот в близките 20-на години... :)))...Тя се дърпа,защото ги делят повече от 100-на км...,а и си е патила от подобен вид връзки/мисля,че това всъщност показва наличието на 5-ца пентакли след Умереността-страх да се впусне в неизвестното,а не някаква истеричност.Последвана от рицар меч...за мен означава студенината и в отношенията тук/,но той направо си е заявил,че намеренията са му сериозни...и сега "топката" била у нея... :)...Бях задала въпроси и за него,разбира се:"Какъв човек е В?"...Паднаха се 9П  9М  Кулата...и " Какво е мнението му за нея?": 3Ж  ГОСПОДАР   Рицар П...Определено не ми харесаха нито Кулата...нито ГОСПОДАРЯТ и затова се концентрирах повече в/у влиянието на нещата при нея...И както казах и аз бях впечатлена от наличието на доста Аса пентакли...,които си са своего рода СТОП...Да не говорим,че дори наредих и КК за посоката на връзката...На 7-ма поз. 7ж  ВЛЮБЕНИ   АП/отново/...,а на 10-та-КОЛЕЛОТО+Кралица пентакли...както при една от горните к-ции...Кралица П  АП...или поне за мен означава,че е рано за кралица п-ли...Благодаря ти още веднъж за коментара...!...Очаквам и други да се включат...,макар че като гледам...май всички са напуснали градината... :3d_019: 

Редактирано от Ceca
Линк към коментар
Share on other sites

Здравей :) Не знам защо, но ми се струва, че няма нужда от толкова много въпроси, които в крайна сметка се въртят около една цел - ще има ли връзка или не и дали ще е един вид безопасно за жената... Съгласна съм с Инатари, че картите са си "на своето" и не искат да дадат отговор, може би защото самата жена не знае към какво се стреми, независимо дали е от преживяното в миналото или очакванията за бъдещето. Картите са посредник, не 100% отговор :) Картите ти не показват развитие, даже точно обратното - вие вече споменахте за Ас пентакли, Светът също се включва, макар и от позицията на "допълнителна карта", Колелото на последна позиция в КК казва "не може и няма да стане", а според мен Кралица пентакли в допълнение показва една ината жена, но по-скоро като инато дете, което, въпреки че знае, че няма да го бъде, пак упорства. По 5-ти въпрос: неговите очаквания не надминават нищо повече от задоволяване на егото му, както според мен е постъпвал и преди (по 6 чаши). Несериозен женкар, това е моето описание за този човек. Буквално - надява се да го огрее, естествено очаква жената да бъде активната, каква ирония само :D А може би той самият не се познава достатъчно, че да сваля всички звезди от небето. Не виждам смисъл да продължават да се задават въпроси около тази никога не била връзка.

 

Впрочем, ето и една моя комбинация, въпроса няма да публикувам обаче - Светът, Влюбените, Страшният съд. Вие какво мислите за тези карти, могат ли да са проективни и изобщо има ли някакво развитие, което да показват?

Редактирано от Димитрина_
Линк към коментар
Share on other sites

... :)...Привет,Дими!...Радвам се,че все още има хора,желаещи да комуникират тук...Толкова ми е тъжно,когато чета предишните години каква веселба и приятелски дух се е вихрила ,а сега пишещите са толкова малко,а много ми се ще да има хора,от които и с които да учим!...Благодаря и на теб за коментара ти...Да,и Ина и ти май сте на правилното мнение,че всъщност жената е малко поуплашена от минали разочарования и всъщност не знае какво иска...Но пък моето притеснение беше за това дали аз съм на прав път за това,че този човек не е нищо друго освен въздух под налягане...и да не се впуска в нещо,което би я забило още по-здраво...А повече въпроси зададох,за да съм сигурна за нещата...още май ми е рано да гледам за други хора...все пак нямам и година практика... :rolleyes: ...Аз дадох мнение...виждам,че не е по-различно от вашето,а решението вече си е нейно.Та,да се пробвам с твоята комбинация...СВЕТЪТ,ВЛЮБЕНИТЕ,СТРАШНИЯТ СЪД.Ами още не съм много наясно с проективността на картите,но за мен май не са...поради наличието на страшният съд накрая.На този Свят май му трябва някакво действие,за да се осъществи,а тези влюбени са повече като мисъл дали и каква да е посоката.Според мен  този Страшен съд е точно на мястото си...и ще се реализира след взето решение,което е назряло не от вчера...още повече при сбора/квинтес./ се получава 47...или 11...,а това си е Справедливостта откъдето и да го погледнеш...Това е моето усещане за нещата.Ще се радвам,ако споделиш твоето...или при желание,и резултата... :3d_047: .

Редактирано от Ceca
Линк към коментар
Share on other sites

Здравей, Димитрина ! Когато Таро отговарят само с големи аркани, май си прекалила с питането. А може и да си закъсняла. :)Тази комбинация от Светът, Влюбените и Страшния съд, говорят за наложителния разпад на една структура, било то в мисленето, отношенията  или работата. Светът говори за излизането на бял свят на нещо, което е било потушавано, разкриване. На първа позиция е поставяне под въпрос, излизане на дневен ред . Влюбените със Страшния съд според мен е хубава комбинация за приключване на някакви дела. Съзнателен избор, който води до  цялостна преоценка и смяна на гледната точка, трансформация на много нива. Начало, но и край.Ще приключиш с нещо, така като гледам от много интимен характер, тайна, която ще излезе на бял свят.  Уж има действие, случка, история, но реални постъпки  няма. Според мен всичко е от психологически характер, истински екшън просто няма да се случи. Въпрос на осъзнаване на някакви неща. Най- малкото човекът е започнал да си задава въпроси. За да се задвижат тези големи аркани, трябва и ниски, действени карти, които да доведат до реална ситуация. Поздрави и весела 2013 !

Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря и на двете ви за отговора :) Аз самата не бях много наясно за значението им и доста се чудех. Резултат всъщност още не е на лице, понеже аз си зададох въпроса за 2 месеца напред, така че има време. Ина е права, не го съзнавах, но целият проблем се съсредоточава на психологическо равнище. Досега си въобразявах разни житейски сценарии, но вече е редно да дойде краят им :) Спрях се и на това, което Сеса каза - решение, което е назряло не от вчера - мисля че това решение е било отлагано доста отдавна с цената на проява на безотговорност към мен самата. Обяснявам си го така: "стига вече илюзии!", и се надявам да успея да реализирам тази осъзнатост. Тъй че в крайна сметка Таро и тук май не е дало отговор на конкретния въпрос, а е посочило наболял проблем.

Весела и щастлива 2013 и на вас :) Наистина е приятно, когато има все още хора, желаещи да пишат тук.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 months later...

Здравейте, ето разни любовни питания и от мен, правени преди време и много от тях вече получили развръзка, която ще споделя по-късно:

 

Какво е отношението на Ст. (мъж) към С.(жена)? - Справедливостта, Кралица чаши, Дяволът. Тук, ползвайки обучението и споделен опит на Ивета, прецених, че отношения няма да има, като заподозрях, че може би Ст. има някакви проблеми със секса. Затова зададох още един въпрос - Ст. има ли проблеми със секса? - 10 пентакли, 6 мечове, Рицар чаши, което остана така леко неясно за мен като отговор.

Затова след около 4 месеца отново - Какво е отношението на Ст. към С.? - 9 пентакли, 9 чаши, Умереността. Отписах въобще тези отношения.

Попитах - Какво е отношението на И.(мъж) към С.? - Кралица жезли, Жрец, 8 пентакли. Тук моето тълкуване беше, че С. много е избързала, поела е тя инициативата, той е традиционалист, консервативно настроен, иска му се по-дълго време за ухажване и той да бъде инициатора.

С. ще си създаде ли сериозна връзка до 6 месеца? - Смъртта, 10 жезли, 8 жезли.

 

Още една серия:

Какви са отношенията между Ст. и Св.? - 4 чаши, Рицар жезли, Рицар чаши.

Как ще се развият отношениета им по-нататък? - Звездата, Справедливостта, 8 пентакли.

 

Ще се радвам на коментари, че аз нещо не се усещам уверена в тълкуване на отношения :)

А аз обещавам да споделя получените до момента резултати ;)

 

П.П. Да му се не види, чак сега видях в каква тема съм писала - то било Таро онлайн и т.н., моля модератора да премести писанията ми в по-подходяща тема!

Редактирано от Диана Илиева
Линк към коментар
Share on other sites

...4 чаши,Рицар жезли,Рицар чаши   Според мен някой е загубил интерес към ставащото във връзката...Отегчен и вече загубил огъня си,превърнал се в рицар чаши,който  ще си гледа само своето удоволствие...Звездата,Справедливостта,8 пентакли...Отношенията бавно ще изстиват,ако това вече не е на лице ,а и със Справедливостта... раздялата ще е факт...

 

П.С. Преместих мненията ви от Таро онлайн, нека онази тема бъде само за хората, които просто питат и нямат никакъв опит и досег с Таро :)

Редактирано от Лиула
Линк към коментар
Share on other sites

...Така,прочетох още веднъж въпросите  и какво ми направи впечатление...Ди, дамата  С. и Св. една и съща ли е при комбинациите:Кралица жезли,Жрец,8 пентакли  и  Звезда,Справедливост,8 пентакли?

Линк към коментар
Share on other sites

Не, не, аз затова казах - две "серии" въпроси за различни хора (еднаквите инициали са просто съвпадение).

 

П.П. Ще дам жокер - първата серия се отнася за необвързани хора, а втората - за семейна двойка.

Редактирано от Диана Илиева
Линк към коментар
Share on other sites

Още една серия:

Какви са отношенията между Ст. и Св.? - 4 чаши, Рицар жезли, Рицар чаши.

Как ще се развият отношениета им по-нататък? - Звездата, Справедливостта, 8 пентакли.

- дълбоки анализи не умея да правя(за мое съжаление обаче ) ... но това което  ако е правилно  разтълкувано  и не бих била лош пророк- то  няма нищо да се случи между тях. или не и  да бъдат заедно за дълго ако предположим че са...по звезда- биха  били с някакви корабчета из главата да плуват , но справедливост  и 8п  слагат край.

ЦЕЦЕ добре го е казала - справеливост .

 

но ще  коментирам  една 8 пентакли  в кк  на 10 позиция. ставаше дума за семейна двойка,която беше разделена  заради границамъжът на вън тя тук в бг. но какво стана с тях, наместо да се съберат,тя да отиде при него той се хвана с друга жена-  дали е  редно да  пиша  за 8 п като карта на раздялата. не зная, но това беше за тях случая,

 

 може 8 пентакли да е карта която  предполага нещо което става,върши се ,но само единия от двойката го знае. А сега забелязах че  и тук  става дума за обвързана двойка,тъкмо щях да  го напиша като  ''идея''.

 

 

а за този с проблемите в секса- може  ако е  лошо да не се задържа дълго с една дама...

и  дали това  ''секс'' не  е това което се пише че всичко е секс ,любов и т.н.,. като пример книгата ''наука за любовта'' джон бейнс...

 

...дано не надрънках много глупости....

Линк към коментар
Share on other sites

Нещо не мога да пиша под цитата, не знам защо...

 

4 чаши - Рицар жезли - Рицар чаши

 

Мисля, че не са много хубави отношенията. Останало е нещо неясно, тормозно, недоизговорено между тях, което е отровило атмосферата и вероятно някой от тях вече е решил да се отправи в някаква нова посока, вероятно свързана дори с нови чувства или поне се чувства добре с това решение.

 

П.С. Не знам дали не значат картите, че тези хора се люшкат от една крайност до друга. Жезли и чаши...?

 

Звездата - Справедливостта - 8 пентакли

 

Тук се колебая дали пък не става дума за търсене на решение и евентуално ново начало? Но не знам... Тази Звезда ми е трудна винаги.

 

Още една серия:

Какви са отношенията между Ст. и Св.? - 4 чаши, Рицар жезли, Рицар чаши.

Как ще се развият отношениета им по-нататък? - Звездата, Справедливостта, 8 пентакли.

Редактирано от Ана_1
Линк към коментар
Share on other sites

Така, ще кажа сега с няколко думи - оказа се, че С. наистина не се сдоби със сериозна връзка в рамките на тези 6 месеца, които бях задала като срок. Но затова пък само 1 месец, след като изтекоха тези 6 (може би това идваха да кажат 8 жезли на края на комбинацията), се омъжи и то именно за И., по негово предложение, съвсем неочаквано и за нея самата, след като тя самата твърдеше, че го е "отписала" :)

 

За другата серия:

4 чаши - Рицар жезли - Рицар чаши

 

Мисля, че не са много хубави отношенията. Останало е нещо неясно, тормозно, недоизговорено между тях, което е отровило атмосферата и вероятно някой от тях вече е решил да се отправи в някаква нова посока, вероятно свързана дори с нови чувства или поне се чувства добре с това решение.

 

П.С. Не знам дали не значат картите, че тези хора се люшкат от една крайност до друга. Жезли и чаши...?

 

Звездата - Справедливостта - 8 пентакли

 

Тук се колебая дали пък не става дума за търсене на решение и евентуално ново начало? Но не знам... Тази Звезда ми е трудна винаги.

още няма конкретна развръзка, за мен тази връзка е странна сама по себе си (Сес, не са се разделили, поне не още), но ... знае ли човек. Ани, според мен не се люшкат от една крайност в друга, а самите хора са много различни (това защото аз имам известни лични впечатления от хората).

Тук имаме според мен сериозна нужда от помощта на Ивета. Иве, жезли и чаши правят ли заедно ... въздух? Имам основание да питам това, ще обясня по-късно. По втората комбинация за тези хора - да, може би търсят решение на нещо, при тях настъпи сериозна промяна, по тяхно желание, нещо, за което може да се каже "ново начало", което обаче според мен ще ги натовари психически ... Въобще интересна е ситуацията, но за съжаление не успявам да разтълкувам категорично картите.

 

Мег, съгласна съм донякъде и с теб. А 8 пентакли във въпроси за отношения страшно ме объркват и мен. Интересното е, че и в двете серии въпроси имам 8 пентакли на 3-та позиция, но тя според мен явно си мени значението съществено в зависимост от другите карти преди нея.

Редактирано от Диана Илиева
Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...