Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Музикални Поздрави


irresistible

Recommended Posts

Това е едно сравнително ново географско откритие, но май не отбелязано още в атласите.

http://www.youtube.com/watch?v=JQKIFs8k_lM

Забелязано е; има един много интересн албум на Ян Гарбарек, който се казва Raggas & Sagas, ако ти го попадне, го чуй непременно.

Линк към коментар
Share on other sites

  • Отговори 801
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Това е едно сравнително ново географско откритие, но май не отбелязано още в атласите.

http://www.youtube.com/watch?v=JQKIFs8k_lM

Забелязано е; има един много интересн албум на Ян Гарбарек, който се казва Raggas & Sagas, ако ти го попадне, го чуй непременно.

Имам го. Но северната кръв не е като южната. Много харесвам Madar с Гарбарек. Арабска дума - озвачава майка.

Редактирано от aorhama
Линк към коментар
Share on other sites

Мислех поздравът да не е специално предназначен за някой, но нека все пак звъчи специално за Влюбеното сърце и Нежната милувка

Редактирано от Вендор
Линк към коментар
Share on other sites

БРАВОООО ...! БРАВО !

Направо съм екзалтиран и въодушевен от този поздрав и най вече от всички които са се "докоснали до магията на Изтока" !

"Стига бе" ,ще каже някой ..."Какво толкова ,та си се развикал като селянин на битпазар?"

Не сте прави! Екзалтиран съм,защото винаги така съм си представял "магията на Истока" - йоги ,учения,"живи" посветени и т.н. Нищо по различно от нашата родна ЧАЛГА! :)

И за да не съм краен ще кажа ,че визирам само поведение ,облекло ...,а не музика в клипа !

Каква прелест ,каква Убавиня е тази Сара ,бре ... Да и се не нагледаш ! Рокля на конци /подобно на мрежа за мухи/ и на къде и да се завърти все бедра се белват...

Еми показва момичето ,има какво -показва!

А и балета си го биваше .../е с малки забележки,де! / ,но за похвала нямаха много силикон ,като нашите чалга гърли! :)

Ама па като си хвърлиха дългите поли накрая и се цъфнаха по ламбадки накрая ..АаЪЪ? Супер са си и те! :)

"Добре де !!! Стига простотии ..." -ще каже някой.Съгласен съм ,ама не мога да се спра! :)

Въодушавен съм ! И то много съм въодушевен ...

Медитирам и си представям как с лека поправка на родната ни чалга относно музиката ,и още по лека поправка в И намаляването на кючека .../т.е.да се въртят задниците по скромно както във клипа/ спокойно след време ще се поздравяват хората в нета с "За всички докоснали се до духовната магия на България"...

Е какво лошо има ,след като това ще направи толкова хора духовни и осъзнати ...?

Че то вярно ,че секса/голотиите продавали ,но сега темата е "секса/голотиите духовно извисяват" СУПЕР ! :)

Е за това си мисля и съм въодушевен ...Само в България за миг колко духовни хора ще се събудят,а?

А да не говорим в международен мащаб...,че може и извънземни да ни навестят,знае ми човек ?!? :)

Охххх .... тока угасна за миг и ...май се приземих. "Гладна кокошка просо сънувала" -сигурно са прави хората ...

Отивам да обядвам ! :)

р.р.Нищо лично и никакъв упрек ,към никой ...- просто неангажиращо лично мнение-шегичка!

Линк към коментар
Share on other sites

Дамианов :D възприятия...

Танц, музика. Понякога хората изразяват себе си посредством своето облекло, а в голотата аз не намирам нищо чалгаджийско :D

Преди време бях в Кападокия, в един старинен Керван сарай/хотел. Седях до шадравана на меки възглавнички и опитвах от плодовете, наредени навсякъде по земята в красиви фруктиери. Носеше се тиха музика, хората бяха тихи, пушеха своето наргиле, отпиваха от питиетата си, беше някак сънно... докато в един момент не гръмна ориенталска музика, по мраморния под заплува сив дим, а от него изплуваха танцьорки... Носеха разноцветни воали, а красивите им тела бяла обсипани с блестящ прах. Танцуваха балет, не кючек, музиката стана по - бавна, една от тях се приближи и видях красиви татуирани цветя по пръстите и. Извършваше странни движения с ръце, много близо до мен, и дали от тях, от малиновото наргиле или от аромата на тамян от индийските пръчици, аз се замаях, сякаш бях приела силен наркотик. Музиката постепенно се засилваше, ритъма ставаше все по-бърз и по-бърз накрая заприлича на транс, те танцуваха със затворени очи, аз не виждах вече движенията им, нито голотата им, нито воалите, само можех да ги усещам... Като магия...

Когато представлението свърши, имах усещане че съм изпила литър домашна гроздова.

Забравих да спомена, че тя ме целуна...

....

За теб

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей ! :)

Можеш ли да обясниш за какво ми е това ? /този сайт/

Пише нещо на чуждоземски ,а аз едвам с българският се оправям ... :(

Не съобразих да напиша и как се ползва... извинявам се.

Като го отвориш ще видиш табличка, в чийто десен ъгъл долу има бутон free. Натиснеш ли го, страничката се сменя, може да започне отброяване, или без, ще ти изпише код, който трябва да запълниш в празното поленце, с големи латински букви, после да натиснеш дънлоуд и ще започне изтеглянето на песен, която качих там за теб.

Една прекрасна екзотична песен, на суфиите.

Не се намира в ютуб или бокса, затова така ти я предлагам.

Опитай, заслужава си слушането, не е кючек :rolleyes:

Редактирано от infinity1305
Линк към коментар
Share on other sites

infinity1305 ,много сложно бе човече за такива дебили като мен ! :(

Цъкни тука ,цъкни там ...

Не се справих ! :(

Добре де... като съм по свободен ,ще си пусна скайпа и ще ми изпееш поздрава се там ,става ли ? :)

Духовен кючек /като на Сара/ - няма да те карам да играеш ... Стига ми толкоз духовност за този живот ,че

може глава да ме заболи или да ми стане лошо !

Поздрави!

Линк към коментар
Share on other sites

а какво ще кажете за

:dancing yes::feel happy:

ако ви хареса може да разгледате и др. части - любима ми е

:feel happy: както и още няколко песни на същата група, само дето още ги няма в нета :hmmmmm::smarty:
Линк към коментар
Share on other sites

а какво ще кажете за
:dancing yes::feel happy:

ако ви хареса може да разгледате и др. части - любима ми е
:feel happy:
както и още няколко песни на същата група, само дето още ги няма в нета
:hmmmmm::smarty:

Страхотно
:thumbsup:
а на живо е просто магия
:3d_133:
Имах честта да гледам Orisia на Пирдопска сцена. С думи не може да се опише, трябва да се види
:)

Поздрав за теб и Валката Петров
:3d_047:

Линк към коментар
Share on other sites

а какво ще кажете за
:dancing yes::feel happy:

ако ви хареса може да разгледате и др. части - любима ми е

:feel happy:
както и още няколко песни на същата група, само дето още ги няма в нета
:hmmmmm::smarty:

Страхотно
:thumbsup:
а на живо е просто магия
:3d_133:
Имах честта да гледам Orisia на Пирдопска сцена. С думи не може да се опише, трябва да се види
:)

Поздрав за теб и Валката Петров
:3d_047:

http://www.vbox7.com/play:d6b7c2b6

http://www.vbox7.com/play:e3cfac9b

http://www.vbox7.com/play:c742b0d1 :3d_047:

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...