Jump to content
Порталът към съзнателен живот
Донка

Проектът Уикицитати

Recommended Posts

Здравейте, приятели! 60.gif

След разгорещените дебати в темата за цитирането, имам усещането, че е дошло време да поставим на обсъждане един засега спящ проект - проектът за Уикицитати в нашия портал Уики.

Идеята е взета от тук - и, струва ми се, Порталът притежава най-богатите възможности за създаване на един непрекъснато попълващ се и подреден източник на мисли от Учителя - в нет формат.

Как виждате бъдещето на един такъв проект и какво е необходимо според вас, за да поставим основите на такава съкровищница?

С какво бихте могли или желали да сътрудничите?

Имате ли въпроси, които бихме могли да обсъдим заедно?

Благодаря ви предварително за всяко мнение - без значение какво е написано в него!

Сподели това мнение

Здравейте, приятели! 60.gif

След разгорещените дебати в темата за цитирането, имам усещането, че е дошло време да поставим на обсъждане един засега спящ проект - проектът за Уикицитати в нашия портал Уики.

Идеята е взета от тук - и, струва ми се, Порталът притежава най-богатите възможности за създаване на един непрекъснато попълващ се и подреден източник на мисли от Учителя - в нет формат.

Как виждате бъдещето на един такъв проект и какво е необходимо според вас, за да поставим основите на такава съкровищница?

С какво бихте могли или желали да сътрудничите?

Имате ли въпроси, които бихме могли да обсъдим заедно?

Благодаря ви предварително за всяко мнение - без значение какво е написано в него!

Здравейте.

Намирам идеята за много добра и полезна .Аз лично и сега ползвам често подфорум - Мисли от Учителя по теми.

Жалко,че радко се попълват .Благодаря на всички,които са го правили и правят в момента.Да отделят време ,за да качат в съответния раздел дадена мисъл и линк към беседата ,от която е извадена тази мисъл ,е много ценно според мен..Повярвайте,полезно е и е точно това, от което човек се нуждае понякога.

Ако гласуваме за идеята и нейната реализация ,то моят глас е положителен -Да.:thumbsup2:

Редактирано от Розалина

Сподели това мнение