Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Житен Режим 2006


Милкана

Recommended Posts

Здравейте, не съм регистрирана и не знам дали ще се публикува мнението ми.

Това ми е 3-та година, откакто правя житен режим. Харесва ми не само режимът във Водолийския период, но и през другите месеци. За миналата година искам само да споделя нещо. Започнах режима и се случиха лавинообразни неочаквани събитие, за които човек не смее и да си помечтае. Наложи се да отпостя на 9тия ден, защото внезапно заминах извън страната. Бяхме група от 20-25 човека, живеехме в изключително нехигиенични и мизерни условия, но самото място беше възможно най-екзотичното на света. На всички от групата им се случи известна здравословна трагедия, като най-вълнуващите телесни поражения бяха странни пъпки, много дълбоки, които с времето стават още по-дълбоки...

Е, мен това, а и всички други екстри, ме подминаха. Каквото и да се случваше /не че нямаше/ просто минаваше покрай мен с възможно най-най-малките последствия...

Споделям тази опитност, защото това е част от същтността на самия житен режим. А аз правя асоциация, че всичкото това беше повлияно от житния режим....

Върнах се в България. След 15 дни заминах отново, на друго място. Естествено, за поучение, не бях правила житен режим. Е, няма да описвам, че по-голямо физическо страдание до този момент в живожа си не бях изпитвале.

Това е от мен. Пожелавам успех и 2006 с режима.

Линк към коментар
Share on other sites

  • Отговори 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Поздрави на всички добри душички тръгнали по житната пътека. :feel happy:

Чени, срахотен резултат, и аз така обичам : веднага си получаваш наградката или наказанието, че да не остава за после, че може да се нареди една редииицаааа :dancing yes:

И аз да споделя сега, малко ме е срам, :( ама може добър савет да получа? :smarty:

Та, аз за първи път реших да опитам и то с голяяяма мотивация, но от страх да не загубя някое ценно кило :harhar: и пък нали ми е за първи път реших че ще го правя 5 дена (категорично) :unsure:

Та, ето вече втори ден минава (по труден и от първя), а нещо нещата не варвят. :o Вчера - първи ден, никакъв глад, :thumbsup: дори ми остана още жито и 1 ябълка, :P

ама пусто хем не сам гладна хем само ми се привиждат вкусотийки, :huh: но пък нито една лоша мисъл или чувство :hypocrite: Горе долу добър резултат :thumbsup:

Днес, :1eye: глад, глад,глад. И...лоши лоши емоции, <_< сякаш някои ме изпитва: " аз ще ти пусна капанчето за да видя дали си си научил урочето?" :smarty:

Но май нещо не ми се удава балансирането, мисля :huh:

Или можеби защото съкратих драстично срока, решиха да ме пробват :hmmmmm:

А за здравето да не говорим, вмместо да ми преминава , то взема че се влошава??? :(

А да е насила, :hmmmmm: не мисля, още съм много мотиве и си благодаря на житцето и на ябълчците и на оорехчетата и медеца и лимончето :thumbsup1:

LLPJ

Линк към коментар
Share on other sites

Та, ето вече втори ден минава (по труден и от първя), а нещо нещата не варвят.  :o Вчера - първи ден, никакъв глад,  :thumbsup:  дори ми остана още жито и 1 ябълка...

Меги, това , което чувстваш е напълно нормално, "Кризата" при някои хора е още през първия ден, при някои- 2-я , че и дори 3-я. От моите наблюдения всл. на 4-годишния ми опит с житния режим знам, че хората, които следят за храненето си през годината (правят поне 1 пречистващ ден през седмицата, или лечебно гладуване на 3 или 6 месеца (3-10 дни на плодове и чай например) понасят житния режим по-лесно, защото организма им се е освобождавал периодично от натрупаните токсини. При тях реакцията започва още 1-ия ден и приключва още тогава. За тези, които не са се ограничавали - реакцията закъснява с ден-два. Затова са неприятните усещания. И почти всички мислят, че така ще е до края и често се отказват в първите 3 дни! Нищо подобно! Повярвай ми - ако издържиш максимум до 3-ия ден, след това започваш да се чувстваш съвсем различно - изпитваш лекота на всяко едно ниво! Житото засища повече от плодовете и реално до края на 10-ия ден чувството за глад отсъства. Когато не се чувствам добре към края на 1-ия ден си мисля за страданията на житните зрънца, които се жертват ежегодно за нас, хората. Това ми помага. :)

Линк към коментар
Share on other sites

:dancing yes: Здравейте житоядци!Известно време ме нямаше , за това поздравявам всички ,който правят житния режим сега и им желая много духовни опитности през него!Орлине , ако правиш житото леко покълнало- два дена преди да го употребиш го накисваш и сменяш водата няколко пъти ,като водата е по- топла,няма да има такова "бяло вещество" както ти го наричаш.Тогава зрънцето е само омекнало . Иначе, рецептата е една- дълчеш и гълташ! : :feel happy: Смятам , че е по- добре да се изпълзва негрухато жито , тъй като то е с цялото си здрънце и всички неща в него.Учителя е дал да се използва само накиснато жито по време на житния режим,но е позволил за братята и сестрите, който имат проблем със зъбите или стомаха дори леко да е сварено.Срещала съм само добавяне на 3 ябълки- храната за душата,3 лъжици мед и 9 ореха- храната за мозъка.Не съм срещала и в спомените на братята за други плодове.Но Иво е прав- всичко е индивидуално , зависи как усещаш нещата.Така се трупа опит и се преживяват нещата,стига да си буден.Още веднъж желая на всички светли житни дни изпълнени с духовни опитности! :thumbsup2:
Линк към коментар
Share on other sites

Престоя житото един ден, вечерта беше омекнало и се дъвчеше без никакво усилие и без да се отделят лепкави вещества.

Линк към коментар
Share on other sites

И няколко въпроса към всички, които имат опит.

Може ли да се пие чай без захар или трябва само вода? Всичката вода, която пием ли трябва да е преварена и всичката ли се пие топла? :hmmmmm: Защото розовата "Девин", например, е изворна вода и не знам дали трябва да се преварява, а и е невъзможно през целия ден да пиеш преварена и топла вода.

Линк към коментар
Share on other sites

Kirau,

По принцип всичко може :), важното е да не проявяваме насилие към самите себе си, макар че поне малко разумна воля е необходима!

Мисля, че водата може да не е само топла и преварена, аз пия и топла/студена трапезна минерална вода. Първата година пиех кафе и чай -без захар (още не бях отказала кафето и ми се струваша невъзможно да живея без него!), следващите 2 години - чай, сега реших да пробвам само вода. Ще видим, има още дни напред!

Всеки би трябвало да има смелостта да преценява сам за себе си - кое е подходящо и разумно и кое - не. Аз карам постепенно във всичко.

Поздрави!

Линк към коментар
Share on other sites

:) Здравейте! Ако се разрохва силно...по добре е да го заливаш с горещата вода почти преди...така ще усетиш процеса на "дъвкането", иначе направо си се топи ...Пък аз трупам орехите...като катеричка и лимончето и ябълките...ми остават :o всичко хармонично ще е както винаги :v: Аум

:feel happy: Любов + Светлина + Мир + Радост :feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря, за отговора и съветите! :P

Лидия, леко ми стана от думите ти, :D но за тази година маи ми стига, :1eye: доста интензивни преживявания, но и много опитности предобих, :rolleyes: за което едно огромно "Благодаря" на Небето, то за всичко се погрижи. :angel: Сега мога да кажа че при мене всичко беше пълноценно. :feel happy: А за другата година, ще послушам съвета ти и ще се подготвям още от сега. :thumbsup:

:thumbsup2: А на всички житни светлинки пожелавам леки и пълноценни житни дни :thumbsup:

LLPJ

Линк към коментар
Share on other sites

Мегито, аз може би ще поема твоята щафета. Не започнах отначало, понеже изтървах момента поради други грижи, освен това нямах пари да си набавя продуктите. Не че сега имам достатъчно, но ще опитам да направя нещо по въпроса, пък за колкото време стигнат - толкова. На тези, които си имат всичко за режима, пък го трупат като катерички ще кажа следното: Учителят не случайно е дал съответното количество и бройка продукти, вие имате нужда от веществата в тях, понеже режимът не е само за пречистване, но и за хранене на клетките. Бъдете здрави и силни телом и духом!

Получих едно писмо по темата, което ще цитирам тук. Колебаех се, понеже е доста дългичко, но може пък да е полезно за някого.

Отново за житния режим

Линк към коментар
Share on other sites

Латинче, с радост бих ти дала моите продукти, защото на мен доооста ми остана, но за съжаление май е невъжможно, тъй като съм доста далеч от теб, предполагам.

Може пък да срещна хора в нужда, нищо не се знае, но при всички положения ще се оползотворят. ;)

Не се притесняваи, за това че не си заваршила, не е било от твоя слабост, а търси урочето, което са искали да ти дадат и опита които си придобила

На мен ми ги сгастиха, тъй че за 3дни да поуча и получа възможно най- много.

Те знаещите знаят: кой, кога и колко ;)

LLPJ

Линк към коментар
Share on other sites

А на всички житни светлинки пожелавам леки и пълноценни житни дни
Благодаря за чудесното пожелание , Меги!

Не започнах отначало, понеже изтървах момента поради други грижи, освен това нямах пари да си набавя продуктите. Не че сега имам достатъчно, но ще опитам да направя нещо по въпроса, пък за колкото време стигнат - толкова. На тези, които си имат всичко за режима, пък го трупат като катерички ще кажа следното: Учителят не случайно е дал съответното количество и бройка продукти, вие имате нужда от веществата в тях, понеже режимът не е само за пречистване, но и за хранене на клетките. Бъдете здрави и силни телом и духом!

Здравей, Латина, сестричке и поздрав от отбора на катеричките :thumbsup1: Благодаря за напомнянето, за храненето на клетките, така си е, обаче има и такива приятели наши дето са си усмихнати+ силни+ здрави+ смели+ сръчни+ бодри и с по-малко от определената доза.И никак не са малко. Знайно е, че за различните организми комбинациите/вариантите са различни…Учителят винаги се е съобразявал принципно със средно най – немощните, най - гладничките,по бавно подвижните и т.н. деликатен и точен, но строг и взискателен е бил.Така че това е доза средна максимум…надолу може според хармонията в организма. Като целта ника не е да стигнем до по няколко зърна…като гълъбчетата- щото сме си все пак човеци, но това е постижимо казват. За тези, които например се хранят преобладаващо по един път на ден и понякога „забравят” да огладняват( от този отбор съм ) :) даже отвътре ме "подсеща" когато трябва-приемането на житото + другите благинки е след обяд някъде между 14 – 17 часа …и понякога се получава бързо засищане при бавното дъвчене само от житото :v: добре е да няма пресищане/ насилване/ бързане.Това за всеки организъм си е специфично и си е истинното за него. Аз "дъвча" житото дългоооо+ спокойно+влюбенооо :P още нещо се сетих - препоръчително е да не се храним след залеза( но всичко е допустимо! )имала съм моменти, когато просто се сещаш около или чак след залеза и съм разсъждавала как да постъпя :rolleyes: да дъвча или да не дъвча :) нужно ли ми е или не :lol: to be or not to be :dancing yes:

Относно продуктите, които остават…ако има такива до самия край може да споделяме с другите до привършването на режима. Относно набавянето на продуктите Небето винаги съдейства безотказно – за тях в този случай „нямам пари” – просто не важи! Знайно е…търси, хлопай, искай и винаги ни се дава това, което сме си заслужили – кога трохичка, кога филия, кога сага или тояга…Благодаря безкрайно на брат Жоро, който години наред ни разказва това което знае, споделяйки всичките си спомени и опитности и винаги с неговата си доза космическа Любов!

:feel happy: Любов + Светлина + Мир + Радост :feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

Благи, права си, че нуждите на хората са различни. Несъмнено е така, близко е до ума. Казах, каквото казах, понеже има една такава мънинкичка опасност, вероятно не за тебе, не го приемай лично, но за някои, които гледат на режима и като средство за отслабване и къде осъзнато, къде - не, намаляват някои продукти. Ама аз нали искам клетчиците все пак да си получат нужните незаменими вещества, престрашавам се и се обаждам без да са ми искали мнението.

Днес ми помогнаха Отгоре и ме накараха да вляза в един магазин, където не съм влизала от месеци. Послушно влязох и що да видя - преоценени ябълчици от любимите тъмночервени, някои от които малко чукнати тук-там, но още неизгнили, а други съвсем здрави, но с лоша форма. Напълних една голяма торба и готово, ябълките са подсигурени. Нищо, че не са съвсем здрави и хубави според препоръките. Моят урок може да е да трансформирам нараненото и грозното, да извлека от него всичко ценно, да приема и да се освободя от отрицателното и в мене, и да благодаря.

Лимончета имам няколко, също стотина грама жито отпреди. Преди два дни купих овесени ядки килограм, а също и сок от арония, най вече заради децата. И разсъждавам ето как в тази ситуация. Овесеното зърно също е зърно. В него се съчетават същите закони на растеж, както в житното. Е, смачкано е, вече не би могло да покълне, но и аз съм посмачкана доста. Това обстоятелство може да не е случайно, приемам го като предизвикателство от почти убитото да извлека сили за нов живот. Сега ми хрумна да смеся овесените ядки с житните зърна, тогава в сместа винаги ще има годни зародиши. Имам също малко пшеничен зародиш отделно, а също и трици. Мед няма, но нищо, мисля, че сокът от арония е не по-малко ценен и може да го замести.

Възможно е да се появят още продукти, например мед и орехи, но и при това положение смятам, че имам нужното за провеждане на режима. Овесените ядки и аронията са прекрасна храна и за мозъка, и за кръвта, в това отношение компенсират липсата на орехи и мед. Преди години имаше едно лекарство фитин за хранене на мозъчните клетки по аптеките, което се извлича от овесени ядки, лук и не помня какво още. Орехчетата ги изядоха децата и аз се чувствам удовлетворена от това. Когато на една майка децата са гладни и тя е гладна, когато са добре, и тя е добре. Всъщност някой да не си помисли, че няма достатъчно храна вкъщи. Аз като една предвидлива и грижовна катеричка се грижа по принцип в склада да има хранителни продукти от всички групи за пълноценно хранене, понеже си имам и две катеричета.

Ще кажете, че това моето вече не е никакъв житен режим. Е, поне духом и в някои принципни отношения ще съм с вас. Отгоре сложиха това предизвикателство пред мене в този му вид и аз го приемам. Човек не бива да е краен фанатик, а да следва по-дълбокия смисъл на нещата и да проявява творчество, приспособимост, гъвкавост. Най-важни по време на режима са духовнните уроци, а те са различни за всеки, затова и във външния им материален израз може да има различия.

Възможно е да проведа житния режим в класическия му вид за няколко дни през март, но не обещавам.

Благодаря за духовната подкрепа, приятели! Зная, че ми се помага и заради това, което имате в сърцата си към мене. Бог да ви благослови!

Линк към коментар
Share on other sites

:) Здравейте, приятели! Здравей, Латина!

Четейки отговора ти, появи се импулс да споделя нещо!

През първата си студентска година понабрах леко килограми, едно защото имаше смяна на хранителния режим ( бях във великата руска страна), а и особено през декември и януари – сериозно празнуване беше :P та вече ми тежеше – повече вътрешно, не външно :lol: от големите „живаци” съм във всяко едно отношение и фигурата си ми е почти винаги супер, но нали все пак…стремеж към съвършенство, твърдо решавам да отслабвам в средата на януари – зима е, плодове скъпи, тестените – вредни, какво остава…ориз, картофи, за жито не се сещам ( нали по погребенията и на задушниците се ядеше тогава)..сокове, чай - има , разсъждавам какво да предприема и изведнъж ме осия мисълта …препечени филии( имат чудесен „черен” хляб!)…много обичам.Ура! :thumbsup2:

:) Започнах ентусиазирано – само на препечен хляб( на корем) и течности разни ( чай, сокове натурални, понякогаж чая беше с коняк – имаше поводи/ проявявах гъвкавост само относно течностите) + силно динамично ежедневно спортуване ( тенис, волейбол, баскетбол, плуване )…имаше бърз резултат и взе, че ми хареса-беше ми въздушно леко вътрешно и външно, така изкарах - до края на Февруари–шест седмици :v::angel:

:v: Оттогава абсолютно редовно всяка година бях на „препечен” режим по един месец– не за отслабване, а заради вътрешното олекотяване/ одухотворяване и то, разбира се през февруари – щото нали е най – късичкия… Годината, когато кърмих беше изключение.

След време, когато научих за житния февруарски режим - бях безкрайно щастлива и благодарна на Светлината :feel happy: проумях за пореден път, че просто трябва да слушаме Духа на Истината в себе си, Който винаги ни води по точния начин и в точното време - важно, много важно е да сме навреме във времето, за да можем все някога да излезем извън времето и пространството.

:) А житото разбира се, че е най – добрия вариант, заместителите са си заместители. Нека ти се даде и дозата жито, когато му е времето.Амин

:v: Учителя е казвал, че е добре в менюто на ЗАТВОРНИЦИТЕ / престъпниците - да се включи задължително ЖИТОТО !!! :v:

Дай Боже това веднага да стане :thumbsup2:

:feel happy: Любов + Светлина + Мир + Радост :feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте! И аз мисля да се присъединя. Съжалявам, че не съм попаднала по-рано на тази тема - преди 15-ти. Мисля да започна от утре житния режим. Малко е късничко, но колкото толкова. В случая мога ли да го продължа и след петък една седмица да стане поне :hmmmmm:

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Гост_Севдалина_*

Следва постепенно захранване с включване в менюто на други плодове и на зеленчуци. Има примерно меню за 5-дневно и 10-дневно захранване във форума:

СХЕМА НА 5-ДНЕВНО ЗАХРАНВАНЕ

Първи ден

8 часа - чай с мед и лимон /може вода+ лимонов сок + мед или само минерална вода/

10 часа - порция плодове

12 часа - един малък суров морков

14 часа - порция плодове

16 часа - чай с мед

18 часа - малък резен сурово зеле + А /1 бр/

Втори ден

8 часа - чай с мед

10 часа - порция плодове

12 часа - малка порция салата от сурови зеленчуци + А /2 бр/

16 часа - порция плодове

18 часа - малка порция салата от сурови зеленчуци + Б

Трети ден

8 часа - чай с мед

10 часа - порция плодове

12 часа - салата от сурови зеленчуци + В

16 часа - порция плодове

18 часа - салата от сурови зеленчуци + А или Г. За пръв път към

салатата и яденето се прибавя по щипка сол и няколко капки олио или

зехтин. Може да се прибави и Д.

Четвърти ден

8 часа - чай с мед

10 часа - порция плодове

12 часа - салата от сурови зеленчуци + Е

16 часа - порция плодове

18 часа - салата от сурови зеленчуци + Ж или З

Пети ден

8 часа - чай с мед

10 часа - порция плодове

12 часа - салата от сурови зеленчуци + И

16 часа - порция плодове

18 часа - салата от сурови зеленчици + К

А/ картоф на пара

Б/ зеленчукова супа - малка купичка /300 мл/ съдържа: картоф, морков,

зеле, лук и нарязан накрая магданоз или целина, без сол и мазнина

В/ порция овесени ядки / 1 малка кафяна чашка овесени ядки ври в 3

такива чашки вода/

С/ зелен боб на пара или от консерва

Д/ препечена филийка пълнозърнест хляб

Е/ печен пипер 2 - 3 броя

Ж/ качамак /към 1 ч.ч. гореща, леко подсолена вода се прибавят 3 с.л.

царевично брашно; бърка се непрекъснато върху горещ котлон, докато

се сгъсти добре; накрая се прибавя малко краве масло/

Е/ 50 гр. сирене от соя " Тофу "

И/ 30 - 40 гр. сурови ядки / орехи, бадеми, лешници/

К/ порция булгур / 1 малка главичка лук, нарязана на ситно се задушава с

1 ч.л. олио и половин кафяна чашка вода; след това се прибавят 2 каф.

чашки булгур; разбърква се за 1-2 минути, след което се прибавят 5 каф.

чашки вода; ври на тих огън до сгъстяване/

Схема на 10-дневно захранване

Първи ден

8 ч. - чай с мед и лимон или вода с лимонов сок или мин. вода - по желание

10 ч. - порция плодове

12 ч. - чай с мед

12,30 ч. - суров зеленчук №5

14 ч. - порция плодове

16 ч. - чай с мед

18 ч. - суров зеленчук № 5

20 ч. - чай с мед и лимон

Втори ден

12 ч. - суров зеленчук №5 +А /1 бр./

18 ч. - суров зеленчук № 6 + А / 2 бр./

В 8,10,14,16 и 20 часа като първи ден

Трети ден

12 ч. - суров зеленчук № 5 + Г / 1 бр./

18 ч. - суров зеленчук № 6 + А /3 бр./

В 8,10,14,16 и 20 часа както първи ден

Четвърти ден

8 ч. - чай с мед

10 ч. - порция плодове

12 ч. - суров зеленчук № 5 + Г /2 бр./

16 ч. - чай с мед

18 ч. - суров зеленчук № 6 + В

20 ч. - чай с мед и лимон

Пети ден

12 ч. - суров зеленчук № 5 + А /3 бр./ + Б /1 бр./

18 ч. - суров зеленчук № 6 + Д или С

В 8,10,16 и 20 часа като четвърти ден

Шести ден

12 ч. - суров зеленчук № 8 + Г /3 бр./

18 ч. - суров зеленчук № 9 + П / 3 бр./ + Г /2 бр./ или само В

В 7,10,16 и 20 часа както четвърти ден

Седми ден

12 ч. - суров зеленчук № 5 +Р

18 ч. - суров зеленчук № 7 + Т

В 8,10,16 и 20 часа като четвърти ден

Осми ден

12 ч. - суров зеленчук № 5 + И /30 гр./

18 ч. - суров зеленчук № 6 + У или Ж

В 8,10,16 и 20 часа както четвърти ден

Девети ден

12 ч. - суров зеленчук №9 + И /50 гр./ или Е

18 ч. - суров зеленчук № 5 или № 10 + К

В 8,10,16 и 20 часа като четвърти ден

Десети ден

12 ч. - суров зеленчук № 12 + Н

18 ч. - суров зеленчук № 5 + № 19 + У или З / Тофу/

В 8,10,16 и20 часа като четвърти ден

А/ картоф на пара - средно голям

Б/ морков на пара

В/ тиква - печена или на пара

Г/ препечена филийка пълнозърнест хляб

Д/ порция овесени ядки /1 малка кафяна чашка овесени ядки ври в три такива чашки вода с щипка сол/

Е/ порция качамак /към 1 ч.ч. гореща леко подсолена вода се прибавят 3 с.л. царевично брашно; бърка се непрекъснато върху горещ котлон докато се сгъсти добре; накрая се прибавят няколко капки зехтин/

Ж/ порция булгур / 1 малка главичка лук нарязана на ситно се задушава с 1 ч.л. олио и половин кафяна чашка вода; след това се прибавят 2 кафени чашки булгур; разбърква се за 1-2 минути, след което се добават 5 кафени чашки вода; ври на тих огън до сгъстяване/

З/ 50 гр. кашкавал от соя "Тофу"

И/ сурови ядки - орехи, бадеми, лешници

К/ зелен боб на пара или от консерва

Л/ тиквички на пара / с размер около 15см/

М/ карфиол на пара

Н/ картофено пюре /2-3 големи картофа на пара се пресоват с малко топла вода и се прибавя съвсем малко краве масло/

О/ спанак или лапад на пара като супа

П/ печен пипер

Р/ порция прясно зеле на пара или задушено с малко олио и вода

С/ елда /руската "каша гречка"/ - 1 каф. чашка елда + 2 каф. чашки студена вода; след като заври се изключва и оставя на котлона, докато поеме цялото количество вода

Т/ зеленчукова супа - 2 ч.ч. вода завира с 1 щипка сол и в нея се поставят нарязани на ситно различни сезонни зеленчуци - по ибор. Прибавят се магданоз, целина или копър

У/ зеленчуци на пара - няколко вида, според сезона / моркови , карфиол, грах, зелен боб, зеле, пиперка, камба, евентуално брюкселско зеле, броколи, червено цвекло/, 1-2 ч.ч.

СУРОВИ ЗЕЛЕНЧУЦИ

1. Марули 11. Карфиол

2. Зелени салатки 12. Червена ряпа

3. Краставица 13. Репички

4. Домат 14. Спанак

5. Морков 15. Лапад

6. Зеле 16. Лук

7. Пиперка 17. Праз

8. Камба 18. Чесън

9. Алабаш 19. Червено цвекло

10. Гулия /земна ябълка/

Линк към коментар
Share on other sites

:) Кой така си прави шега :dancing yes: пуска тази подвеждаща информация..... :1eye::o ами то ако това следваше :blink::huh::1eye: следва съвсем леко "хапване" с ангелска супа - картофена без мазнинка с малко магданозец...другото е по свобода - мисля че няма препоръки и правила :P

:feel happy: Любов + Светлина + Мир + Радост :feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Гост_Веселина_*

Поздравления за всички спазващи Житния режим!

Аз тази година за пръв път се включвам и се чувствам много добре. Днес ми е девети ден и вече мечтая за Ангелската супа. По въпроса за захранването според мен трябва да се има предвид, че ние не правим водно гладуване или режим на чай и плодове, за да се пренася захранването механично оттам. Идеята на захранването е да прибави към менюто постепенно това от което сме се лишавали. През десетте денасме яли лимони,ябълки/плодове/, орехи/ядки/, жито/зърнени/ и мед. Остава да прибавим зеленчуци, варива, млечни и риба. Аз смятям да продължа да закусвам 4-5 дена накиснато жито с орехи и мед,ангелска супа и всеки ден да прибавям някой нов зеленчук, плод, варива и/или ядки. Около 4 ден ще пия айрян, а следващите дни ще добавя и други млечни. След около седмица може да хапна риба. Каквото и да ядем е важно да не се преяжда и постепенно да се увеличава количеството храна до нормални порции. Това е моят план. Аз ям от месата само риба.

Линк към коментар
Share on other sites

:) Благодаря за постинга, Веси! Тъкмо се почесвах как да продължа с благ тон по предишния постинг за помощната+насочваща и отклоняваща/подвеждаща информация..да, но се изисква точност и яснота...да не се раздвоява и обърква ума! та за това ти благодаря!

Дааа, казват, че рибката съдържа много Фосфор - веществото на шестата/светещата раса. Има го в изобилие и в ягодките( много се обичаме с тях :P )При мен режимът ще си продължи спокойно - още не ми се хапва ангелска супа и ще си пообщувам с житцето и другите благинки.

:feel happy: Любов + Светлина + Мир + Радост :feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...