Jump to content
Порталът към съзнателен живот
Иво

Трите неща, които бихте променили ако бяхте администратор

Recommended Posts

Какво общо имат политиците с това, което обсъждаме тук? 

Сподели това мнение

Духовно не се ли слагаме с него за оправдание че нямаме гледна точка.Или ни е страх да я изявим.Дали ни трябва нова атомна дали премиера е престъпник ,и дали народа правилно се управлява това май не ни засяга..

Сподели това мнение

Подкрепям Мария - София. Наистина има нужда да се поразтърсят форумите с повече теми и да се слеят някои. Когато не бързаме да местим и сливаме, правим го с цел да оставим темата да се развие свободно и тогава да се ориентираме къде да я прикрепим. За съжаление имаме и много друга работа и понякога забравяме. Това не пречи да се слеят темите впоследствие - когато загубят актуалност. Ще сме благодарни, ако дадете в лично съобщение предложения за такива сливания, които сте забелязали и смятате за подходящи. 

За политиката - много сме го мислили, но в крайна сметка е решено окончателно, че няма да се допуска не само дискусия по политически теми, но и изобщо няма да се доппускат дискусии, засягащии актуални личности, организации и общности. мисля, че е ясно защо. Ето, например, спокойно можем да дискутираме отношението си към референдума за АЕЦ, но при тези дискусии ще трябва да се придържаме стриктно към правилото да не коментираме личности и организации, въвлечени в това събитие. 

Сподели това мнение

Учителя не се е занимавал с политика и ни го е оставил като завет.Това не значи да нямаме гражданска позиция,но целта на форума не е такава.Аз го подкрепям.Божието-Богу,Кесаревото-Кесаря...Нека се занимаваме с Истинските неща,а не с преходните,те са загуба на време,и то ценно.

Редактирано от Мария-София

Сподели това мнение

Guest Зара_

Не знам за три, но едно бих променила веднага - статуса "Новодошъл", който е изцяло количествен, но и нелеп, когато става въпрос за хора, регистрирани преди близо 10 години. Едва днес забелязах, че съм новодошла и ми стана доста забавно :-))

Сподели това мнение

Съгласна съм - според мен спокойно могат да се намали броят на мненията до 70-80, за да се промени статуса.

Сподели това мнение

Бих променил емотиконите или поне бих отстранил неподходящите за този форум, като тези: :3d_144::3d_077::3d_067::3d_141::3d_003::3d_071::3d_042::3d_078::3d_095::3d_062::3d_076::3d_143::3d_034::3d_008::3d_036::3d_070::3d_129::3d_155:

Сподели това мнение

Според мен спокойно може да се намали броят на мненията до 70-80, за да се промени статуса.

Аз пък си мисля, че и 50 мнения са предостатъчни, ако са съдържателни. 

Сподели това мнение

Направете си регистрация или влезте в акаунта си, за да коментирате

Трябва да сте регистриран участник, за да можете да оставяте коментари

Направете регистрация

Регистрирайте се в Портала. Лесно е!

Нова Регистрация

Влизане

Вече имате регистрация? Влезте тук.

Влизане Сега