Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Усукване на косата


Марлагет

Recommended Posts

Въобще не съм на мнение, че усукването на косата е някакъв толкова вреден навик, който трябва да се изкорени. Спокойно, няма да се оскубеш до последния косъм ;).

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Отговори 26
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Здравейте ,открих сайта интересувайки се от

Невербална комуникация по време на пренаталния процес

благодаря за статиятаsmile.gif След това пък попаднах на тази тема и бих искала да споделя моят опит.От дете също имам този вреден навик-усукване на косата.31.gifКакво ли не изчетох,как ли не се опитвах да се откажа,но не би.Дори подстригването на косата не ме спря,винаги се намира едно снопче което можеш да си усукваш.

В крайна сметка вече не си спомням дали прочетох някъде или хомеопата ми го каза.Усукването на косата се дължи на дълбоко стаена вина.

Не ми беше нужно много време,за да намеря вината.Нея ми я бяха натрапили родителите ми.Израстнах в проблемно семейство ,семейство в което скандалите бяха нещо обичайно.Цялата вина за тяхното нещастно съжителство се стоварваше върху мен.В момента в който разбрах това,усукването намаля драстично.За съжаление вината насаждана от раждането ми,не можах да я изкореня,но имам поне малък напредък.Страшно много ми помогнаха и утвържденията на Луиз Хейangel.gif с две ръце препоръчвам книгата и "Излекувай Живота си".

ИВО,радвам се да те "видя" yinyang.gif не знаех,че си админ тук smile.gif

п.с.сега видях шрифта голям-малък-голям ,нещо съм объркала извинявам се за което hypocrite.gif

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...