Jump to content
Порталът към съзнателен живот
Ася_И

Бързо духовно израстване?

Recommended Posts

Я напиши малко повече за ликвидационния век, и аз съм чел че трябва да се бърза ...

Можеш да прочетеш беседата на Учителя "Ликвидация на века". А ако искаш в по-сдъвкан вид - бележката на Никола "за Ликвидационния век и 2012г..." във фейсбука. :feel happy:

Мисля, че на тези две места се обяснява по-добре отколкото аз бих го направила. В тази област имам въпроси, които все още не съм си изяснила и за това не се наемам да раздавам акъл тук. :rolleyes:

Сподели това мнение

Guest Христо

Конкретен пример. Искам да развивам логическо мислене. Да развия определен начин на мислене. Да, ама ако съм от онези 50% от хората, които са с отворен мисловен апарат? Астрологично обусловено. На тях околните постоянно им инжектират мисли, те ги приемат за свои и дори са готови да се бият за тях...

Или пък аз да се развивам като силна личност. Няма как да стане, защото астрологически ми е предопределено, аз да копирам и съпреживявам личностите на други хора и да имам постоянно различни преживявания и модели на поведение. Не мога да се спра на една личност, за да я направя силна :)

Защо някои хора са такива, Божидаре ?

Сподели това мнение

Направете си регистрация или влезте в акаунта си, за да коментирате

Трябва да сте регистриран участник, за да можете да оставяте коментари

Направете регистрация

Регистрирайте се в Портала. Лесно е!

Нова Регистрация

Влизане

Вече имате регистрация? Влезте тук.

Влизане Сега