Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Бързо духовно израстване?


Ася_И

Recommended Posts

  • Отговори 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Я напиши малко повече за ликвидационния век, и аз съм чел че трябва да се бърза ...

Можеш да прочетеш беседата на Учителя "Ликвидация на века". А ако искаш в по-сдъвкан вид - бележката на Никола "за Ликвидационния век и 2012г..." във фейсбука. :feel happy:

Мисля, че на тези две места се обяснява по-добре отколкото аз бих го направила. В тази област имам въпроси, които все още не съм си изяснила и за това не се наемам да раздавам акъл тук. :rolleyes:

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

Конкретен пример. Искам да развивам логическо мислене. Да развия определен начин на мислене. Да, ама ако съм от онези 50% от хората, които са с отворен мисловен апарат? Астрологично обусловено. На тях околните постоянно им инжектират мисли, те ги приемат за свои и дори са готови да се бият за тях...

Или пък аз да се развивам като силна личност. Няма как да стане, защото астрологически ми е предопределено, аз да копирам и съпреживявам личностите на други хора и да имам постоянно различни преживявания и модели на поведение. Не мога да се спра на една личност, за да я направя силна :)

Защо някои хора са такива, Божидаре ?

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...