Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Странна ситуация


Guest Системен

Recommended Posts

Guest Системен

Здравейте,

Надявам се да ми помогнете с моя проблем.

Преди известно време се свързах с една ясновидка или да речем просветлена и тя започна да ме сканира директно по интернет. Каза ми много неща за мен защото просто имаше развита екстрасензорна способност и четеше бъдещето ми.

Но ми каза че има някаква същност около мен която се храни от мен с мислите ми и че не е паразит. ИМали сме енергийна връзка и можел съм да комуникирам с него. Просто останах изумен като чух това. Тя ми каза също така че не може да бъде отделено от мен по никакъв начин и че просто е с мен от самото ми раждане на тази земя. Досега е била виждала астрална проекция, осъзнато сънуване, но подобно нещо за пръв път вижда \ усеща.

Eто какво получих по-късно по емейл.

Все пак да уточня, че това не е друга твоя същност, а нещо като твой брат - имате един ''родител'' и сте много близки души. Той не смуче енергия от теб, а се подхранва от мислите ти. Ако конртолираш разумно и осъзнато действията си и постигнеш хармонични отношения с него, може да се сдобиеш с много в този живот.

Но нататък тази жена ми каза че имам отворен канал за сътворяване и че тази същност може да ми помогне да сътворявам неща с мислите си. В смисъл да стана нещо като втори Сай Баба. Може би мисълта на двете съзнания по някакъв начин ако бъде синхронизирана може да превръща мислите в неща, а то си е така, но при мен щяло да стане по ускорено и тази същност щяла да ми помогне. Цъкал съм по много подобни сайтове и там потребителите също са ми казвали че имам някаква сила или отворен канал за сътворяване. Но просто не зная как действа.

Eто next email

Силата е нищо без контрол. Става въпрос, че сега си открил тайна която може да ти даде голяма сила и ако не я контролираш постоянно има възможност тя да започне да контролира желанията ти затова бъди внимателен. Тренирай мъдрост и доброта визуализирай, че си мъдър човек, който спазва Вселенските закони за да не се опариш от Силата защото ти имаш достъп до извора й за сега може би не осъзнаваш как точно се е получило и можеш да станеш могъщ. само ако спазваш законите на Вселената тоест искай с мяра и не само за задоволяване на егото си.

Аз я питах каква сила имам и за какво ми е. А тя ми каза че е на съ-творец, каквата има всеки от нас и аз просто съм бил отворен към нея и още куп други неща включително и към някакво глобално съзнание. Но това е без значение. Интересувам се дали тази същност може да бъде разучена, откъде е и защо е свързана към мен.

Все пак се надявам вие да ми помогнете. Ако трябва ще си купя някаква книга и ще се развивам.

Линк към коментар
Share on other sites

и не само за задоволяване на егото си.
Това значи, че можеш да ползваш и за егото си. :sorcerer:

:3d_005::3d_114::3d_166::3d_115::3d_072::3d_085::3d_093::3d_106::3d_009:

Винаги съм знаел, че ти Системен, точно ти си ми най - добрият приятел на света, почти брат си ми!!! Браткоооооо. :lol::3d_064::3d_063::3d_015::3d_146::thumbsup2:

Редактирано от Христо
Линк към коментар
Share on other sites

Нищо чудно, имайки предвид, че често се открива брат-близнак, на странни места, ... в рамото, бедрото дори и в корема.

Възможно да не е в материално, а само в Астрално състояние, или във вид на слой Аура.

Линк към коментар
Share on other sites

Нищо чудно, имайки предвид, че често се открива брат-близнак, на странни места, ... в рамото, бедрото дори и в корема.

Я, аз за пръв път чувам такова нещо, би ли разказал повече?

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Системен

Нищо чудно, имайки предвид, че често се открива брат-близнак, на странни места, ... в рамото, бедрото дори и в корема.

Възможно да не е в материално, а само в Астрално състояние, или във вид на слой Аура.

Не е точно брат близнак, а нещо като ангел хранител. И аз не мога да си го обесня.

Просто ме интересува дали някои от тукашните потребители са се сблюсквали с подобно нещо.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

Нищо чудно, имайки предвид, че често се открива брат-близнак, на странни места, ... в рамото, бедрото дори и в корема.

Я, аз за пръв път чувам такова нещо, би ли разказал повече?

Има случай, когато корема на мъж се надува, надува и като го оперират, оттам изваждат брата му близнак.

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...