Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Някой летял ли е на сън?


Recommended Posts

:3d_030: -хубаво е.

О....Да ....!!!!! ..Вярвай ми, по-хубаво от всичко което може да Усети физически тялото ти !! Апропо...имаше някакви самолети или точно хиликоптери с подобно ими.....?? С Уважение.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Отговори 29
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Здравейте, и аз съм от трениращите летене насън. Само че обикновено ми се случва, когато много ме е страх… А то и наяве си ги имам същите страхове, но по никакъв начин не ги показвам. Страхувам се от кучета, например, след като едно черно жестоко ме нахапа, ей така, както си вървях… Та, често ги сънувам, на цели глутници дори, от всякакви породи и размери. Сигурно звучи откачено, но тогава се издигам над земята, първо на около половин метър, а после и повече, и летя… А летенето ми е особено, по-скоро не е летене, а ходене във въздуха, над земята. Но тогава ми е хубаво и се чувствам в безопасност, някак защитена горе.

 

Наскоро сънувах, че някой ме тласка към ръба на пропаст, а аз бях с гръб към нея и в последния момент се сгънах надолу, опрях се на ръцете си и се задържах в поза Скорпион. После се оттласнах и извита в дъга, прелетях до камъните на дъното, за да избегна удара от падането.

 

Изобщо, много е интересно да се лети насън, и ти се вдига адреналина даже...

Редактирано от innocencia
Линк към коментар
Share on other sites

  • 8 months later...

Наскоро имах подобен сън 2 пъти (за месец някъде).

Чувството беше уникално, но и в двата съня се случваше едно и също нещо.

Долу горе ставаше въпрос за:

Брат ми (8 годишен) беше намерил някаква ръкавица като тази на Iron Man - > http://1morefilmblog.com/wordpress/wp-content/uploads/2013/05/ironman3.jpg

Аз му я взех и си я сложих, и когато си протегнех силно ръката нагоре и се изтласках започвах да летя. Чувството беше уникално. После ходих да спасявам някакви животни и едни момчета искаха да ме бият, тичаха към мен а аз се пробвах да излетя, но ръкавицата не работеше... После май излетях не помня сънят.

Линк към коментар
Share on other sites

Понеже темата е, дали някой е летял - да, всеки е летял насън и това е естествена компенсация.

В това не трябва да се търси нищо велико, необичайно и извънмерно.

 

Би било страшно, ако не се лети насън.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...