Jump to content
Порталът към съзнателен живот

себореен дерматит


Eelinor

Recommended Posts

Здравейте!

Наскоро ми поставиха тази диагноза. Имам периодично екзема в областта между гърдите от около една година, но се боря с пърхута доста отдавна с променлив успех. Излишно е да казвам, че класическите медици се опитват да ме излекуват с кортикостероиди и съвсем естествено аз забелязах временно подобряване, но дълговременно - влошаване. Какво бихте ме посъветвали?

Благодаря!

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 months later...

Здравейте!

Наскоро ми поставиха тази диагноза. Имам периодично екзема в областта между гърдите от около една година, но се боря с пърхута доста отдавна с променлив успех. Излишно е да казвам, че класическите медици се опитват да ме излекуват с кортикостероиди и съвсем естествено аз забелязах временно подобряване, но дълговременно - влошаване. Какво бихте ме посъветвали?

Благодаря!

Не го правете, още повече, сам виждате че няма ефект. Кортикостероидите потискат, като вкарват изтласкания от жизнената сила проблем от периферията - кожата, навътре към вътрешни органи и системи, от които е бил изтласкан.

Ако пък причинителят са гъбички, Антибиотика само временно ги потиска, и после те пак си се размножават.

Какво прави хомеопатията в такъв случай? - прави ви невъзприемчиви към тях и после.... си самооздравявате.

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...