Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Пророчества за края на настоящата цивилизация и започването на златната ера


Recommended Posts

Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 weeks later...

На този въпрос съм давал винаги един и същ отговор. Не, няма да настъпи край на планетата Земя. Промените ще настъпят в така нареченият Квантов скок, преминаване от едно измерение в друго. Изчезне ли Земята няма да има Космос, което е невъзможно. Никой няма моралното право да дава прогнози за неща, които следват своята закономерност. Може да се тълкува, да се търсят знаци, кодирани в различни, апокрифи, свещени книги и езотерични послания, до като се разгради фабулата на Галактическото тайнство. Висшият разум иска градация, а не премахване на създаденото. В този ред на мисли Ви предоставям следният библейски стих :

KVANTOVOMISLENE-234x300.jpg Сега, ако баща ми ви е товарил с тежък хомот, то аз ще направя още по-тежък хомота ви; ако баща ми ви е наказвал с бичове, то аз ще ви наказвам със скорпии.”3 Царе 12:11 . „Наказвам” означава – поставям пред, „скорпии” – изпитания, или „ Ще ви поставям пред изпитания”. Изпитания, които ни предстоят за да преминем в една нова епоха, след като изчистим материалното в себе си и променим начинът на своето мислене.

Всеки опит за фриволни изказвания и предвиждания, че човечеството и планетата Земя ще бъдат унищожени, ще бъде зачетен , като нарушаване на Херметичните закони.

Какво всъщност е тълкованието за „краят на света”?

Както вече споменах , всичко ще се промени чрез Квантовият скок. Много учени и езотерици вече са на това становище. Според календара на маите, това е край на даден период и начало на друг, нов период.

Според моите изчисления изградени чрез библейската математика и един много древен персийски апокриф, явлението което ни очаква изразено чрез Квантовият скок е следното:

Слънцето ще изгрее по обичайният си начин от изток и ще залезе на запад, след 10 -15 минути залезът ще се обърне в изгрев, тоест ще се появи отново слънчевият изгрев, но не от изток , а от запад. Дневната светлина ще изчезне за около 72 часа, като няма да има пълен мрак, а силно изразено затъмнение. Това затъмнение ще бъде последвано от земен трус, който ще се усети във всяка една точка по Земята. Въпросният катаклизъм няма да бъде с разрушаваща сила , а само вибрационен ефект от Квантовият скок.

Много са знаците кодирани в Библията за това предстоящо явление. Един от тях е заложен в следните библейски стихове:

Ние Го чухме да казва: Аз ще разруша тоя ръкотворен храм, и за три дни ще съградя друг неръкотворен.”-Марк 14:58.

или три дни да има мор в земята ти? Размисли сега и виж какъв отговор да възвърна на Оногова, Който ме е пратил.”-2Царе 24:13.

„Тоя каза: Мога да разруша Божия храм, и за три дни пак да го съградя.”-Матей 26:61

А от шестия час тъмнина покриваше цялата земя до деветия час.

BIBLIQ-300x225.jpg„А около деветия час Исус извика със силен глас: Или, Или, лама савахтани? сиреч: Боже Мой, Боже Мой, защо си Ме оставил?”-Матей 27:45-46.

„И, ето, завесата на храма се раздра на две от горе до долу, земята се разтресе, скалите се разпукаха,

гробовете се разтвориха и много тела на починалите светии бяха възкресени,

(които, като излязоха от гробовете след Неговото възкресение, влязоха в светия град, и се явиха на мнозина).”- Матей 27:51-53.

kvantovskok-300x168.jpgНе случайно са визирани и часове, като „шестият час…до деветият час”, това са определени етапи от време закодирани в това уникално послание, описано при разпъването на Исус. Особено пасажът „завесата на храма се раздра на две от горе до долу” ни дава знак за твърдението на учени за събиране на полюсите на планетата ни. В Корана има също написано за събирането на полюсите: „И ще сгънем земята от двата й края”.

Бих желал да подчертая, че не би следвало да има стрес за нещо, като предстоящо събитие. В случай, че всеки ден гледаме, какво става в Галактиката бихме се уплашили, ала всичко протича по определени закономерности, следователно би следвало да приемем нещата спокойно и без паника, да разширим ъгълът на съжденията си. По този начин явлението Квантов скок ще протече гладко следвайки предопределените закони на космосът.

Как виждате бъдещото човечество?

novo-izmerenie.jpgЧовечеството ще навлезе в една нова епоха, епохата на разумът. От 1991година сегашната цивилизация навлиза в Славянската раса, след като света е преминал през следните раси – Поларянска, Хиперборейска, Лемурийска, Атланска, Арийска. Това ще бъде и предпоставка за преминаване от 3D измерното към 5D измерното виждане на човечеството. Ала не всеки ще бъде допуснат, както четем: “Тъй ще бъдат последните първи, и първите – последни; защото мнозина са звани, а малцина избрани”. – Мат. 20:16. Тоест всеки един от нас е призван да преосмисля деяния и мисли, онези от нас, които успеят с ясно съзнание да намерят пътят към планината Истина, хармонизирайки себе си, отчитайки собствените си грешки, че трябва да се съобразяваме с флората и фауната, които ни дават примери, как да живеем, ще бъдат от „избраните”.

В Новата епоха ще преминат само хора с нов начин на мислене.

Красимир, ще има ли обединение на наука и религия? Тоест Новото учение.

Абсолютно съм убеден , че наука и езотерика ще се обединят в едно. Религиите ще се слеят в единна вяра, няма да има религии, които да проповядват догми. Ще има единомислие. България вече е дала на света единната вяра чрез богомилите, богомилството ще бъде въпросният крайъгълен камък описан в светите писания.

Какъв ще бъде бъдещият строй на човечеството, Красимир?

Ще има един строй – Словото. Правото на свободният човешки избор, правото на личността, правото на мисиите. Човекът ще бъде поставен на още по силни изпитания в бъдещ план, инкарнациите ще продължат. Жените ще бъдат водещата сила като лидери в управленческите дела и инстанции или , ако има някакъв строй, то определено ще е матриархат.

Ще бъдат ли отворени границите на всички държави и хората свободно ще комуникират ли по между си?

В този период все още ще си останем на ниво преход, който ще трае още 15 години. Ще има граници и хората ще продължат да си комуникират, както до сега. След въпросният преход, границите ще бъдат между земя и вода.

Красимир, какъв ще бъде универсалният език на човечеството?

Докато трае по горе описаният преход езиците ще си останат, постепенно ще навлиза българската глаголица, което всъщност е и така нареченият Тивански шрифт, писмото на ангелите – енергиите.

В международен план английският език ще бъде заменен с руският език.

Ще има ли държави, които ще се затрият от картата на света?

Да, по време на прехода над 20 държави ще бъдат „заличени”, тоест ще се влеят в 5 основни държави, обединени под един знаменател на единната кауза.

Ще настъпят ли промени в България, Красимир?

Предстоят изключително много промени в тази свещена земя наречена България. Жена ще поеме ръководството над страната. България ще излезе от тази си летаргия и ще заеме своето достойно място. Страната ни е с най-силното енергийно поле и много учени ще се локализират в страната ни.

Красимир, вижда ли се промяна в психиката на българина?

Определено да, след 2015 година българинът ще излезе от своята капсула на идолопоклонничество, лицемерие, завист и омраза. Няма да робува на инфантилни традиции, както е в момента. Ще разшири своят мироглед и ще се преобрази в добрият смисъл на думата.

Ще е се приберат ли хората, в България, които в момента живеят в чужбина?

Постепенно всички гурбетчии ще се завърнат в България. По важното е, че всички българи по света ще се обединят под една егида – българщината.

Интервюто проведе Мария Герасова

http://www.chudesa.net/%D0%BA%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%8F%D1%82-%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%BA-%D1%81%D0%BB%D1%8A%D0%BD%D1%86%D0%B5%D1%82%D0%BE-%D1%89%D0%B5-%D0%B8%D0%B7%D0%B3%D1%80%D0%B5%D0%B5/

Линк към коментар
Share on other sites

Из файловете на групата на сайта "Свой избор" във фейсбук попаднах на това писмо на Спас Мавров - ВЕЛИКАТА ПИРАМИДА В ГИЗА И ГЕОМАГНИТНИТЕ ПРОМЕНИ ПРЕЗ 2012 ГОДИНА

Може и да не е нещо ново за форума и някъде вече да е публикувана връзка към него, но го слагам тук и аз, защото струва ми се има отношение към по-горе споделената от Мария-София статия "Пирамидите се събудиха".

Редактирано от Преслава Петрова
Линк към коментар
Share on other sites

Астрологична прогноза,то е наука,не е пророчество,но мисля,че е за тази тема.

http://tayni.net/?p=2699

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...