Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Информационна лекция - Биоенергията в живота ни, самолечение и лечение с прана -


Recommended Posts

Мили съфорумци!

На 15.02.11. - вторник - от 19 до 20 ч. в София - читалище "Д-р Петър х.Берон" на адрес бул. Дондуков 65 ( спирката на трамваи 20 и 22) ще се проведе тази информативна лекция, която ще даде основна представа за фините енергии.

Ще запозная накратко със системата за енергийно самолечение и лечение с прана на Мастер Чоа Кок Сюи.

Тези от вас, които са чели темата " Лечение с прана" тук във форума, знаят за какво става въпрос.

Ще можете да ми задавате въпроси.

Ще направим някои практически упражнения, за да почувствате енергията и да се убедите, че можете съзнателно да работите с нея.

Още веднъж линковете с повече информация:

Заповядайте, ще се радвам да се запознаем!

Кремлина Стоилова, преподавател по Лечение с прана

( въпроси можете да ми задавате и тук в темата или на ЛС)

Редактирано от късметче
Линк към коментар
Share on other sites

Ако не изникне нещо спешно и аз мисля да дойда!

Линк към коментар
Share on other sites

Добре дошли, ще се радвам да с видим с тези, с които се познаваме и да се запознаем с тези, с които сме общували само виртуално.

Ще бъде един топъл и светъл час в зимната вечер.

Ще научим нещо и ще усетим енергията между дланите си.

Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря много за ценния подарък, който Късметче ни даде на тази среща, споделяйки знанията и опита си с изключителна мекота, добронамереност и професионализъм! Трудно ми е да опиша с думи излъчването й, много е приятно.

Имах малко и повърхностни знания и добре, че бях разгледала линковете, за да не се окажа съвсем неподготвена за приключението, което ме очакваше. Лично за мене опитностите бяха съвсем нови. Впечатлена съм от възможностите, които предлага методиката, която тя представи, синтезирала в себе си древна мъдрост и знания от цял свят, освободена от всякакви религиозни пристрастия, адаптирана към всеки човек, вярващ или атеист.

Тайничко съм си мечтала да мога да вървя по улицата и, виждайки болен или страдащ човек, да му помагам мълчаливо, от разстояние. Това, изглежда, е в разрез с моралния кодекс на лечителя, с редки изключения, но не бях съвсем разочарована. Със сигурност има ниво в тази практика, когато човек може да лекува без изричната молба или съгласие на страдащия, щом това е наложително и правилно.

След тази среща осъзнах за себе си каква малка част от заложените в мен възможности използвам и колко по-ефективна бих била, ако развия сензитивността си и овладея техники, с които да управлявам енергията си, да помагам на себе си и други хора да живеят по-добре, да са по-здрави, по-позитивни, по-успешни в живота.

Благодаря от сърце!

:feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

Kuki, благодаря!

Винаги има начин да се помогне и без специална техника - молитвата е много мощно средство в случаите, когато искаш да помогнеш на някого, без да си го питала за разрешение.

И силата на молитвата се осъзнава по-добре, когато човек има понятие от съзнателна работа с прана, защото може да измери разликата преди и след молитва например ... това можеше също да направим в практическата част. :)

Ако има желаещи, мога да повторя лекцията някоя вечер в близките седмици или месеци.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 6 months later...

Здравейте, следваща лекция - на 19.септември.

Ще бъде комбинирана с разяснения за много качествено упражнение за развитие на мозъка. Повече - тук:

https://sites.google...opranabg/events

и в самата тема или на лични.

.

Редактирано от късметче
Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Утре - 19.09. - семинар "Йога за развитие на мозъка" 19.30 - 21 ч, София.

Във вторник - 20.09. - Медитация за мир и самолечение 19.30 - 20.30ч.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

На 4.10.2011 в

Пловдив

ще се проведе отворена лекция на тема Чудеса на лечението с прана и медитация за самолечение.

начало 18:30 ч, ул. "Иван Вазов" 25, зала "Берьозка",

Вход свободен

за контакт 0895716101

Веселина Тодорова

Линк към коментар
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Отворена лекция: Чудеса на Лечението с прана и Медитация за самолечение

Енергията е единна!

И ние като част от нея можем да я насочваме в желана от нас посока. - Можем да подпомагаме възстановяването на организма от тежки натоварвания или заболявания - Можем да релаксираме - Можем да изчистваме домовете и офисите си - Можем ......още много неща

Заповядайте на отворената лекция посветена на ЧУДЕСАТА на Лечението с прана и Медитацията за самолечение. 31.10.2011 (понеделник) София

Начало 19:00

19:00-19:30 Теоретична част

19:30-20:00 Практическа част

20:00-20:30 Въпроси и отговори

20:30-21:00 Медитация за самолечение Програмата е ориентировъчна.

Този път лектор не съм аз поради служебна заетост, а моята съратничка В.Паунова, с която заедно водим курсовете по Лечение с прана 1-во и 2-ро ниво, както и Брейн-йога.

Сигурна съм, че ще Ви хареса.

Може да се запишете предварително тук или на лични. Местата са ограничени.

Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря за информацията Креми! С радост ще присъства ако мога!:)

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...