Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Пълнолуние + магнитна буря


Recommended Posts

Верно ли? :( Знаеш ли Елфи как следи новините :(. Добре, че сте вие да ме светнете за нещата иначе ще си ходя така щастливо извън света... Даже майка ми в къщи насила ме кара да чуя и да видя нещо, какво ли не предприема да ми привлече вниманието когато смята, че нещо е важно и успява, но много рядко. Ами не обичам да гледам и слушам защото само се депресирам, то да кажат нещо хубаво се случва много рядко и затова съм ги отрязала. Вчера имаше ли изригване защото от два дни се нося като народна песен?

Редактирано от Eлф
Линк към коментар
Share on other sites

За вчера не знам, но ТУК дават прогноза за три дни напред. Обикновено толкова време е нужно на изригването да стигне до Земята.

Предполагам, че ще ти свърши работа. :thumbsup:

Линк към коментар
Share on other sites

Ами така е няма нужда да вярвам защото го изпитвам на собствен гръб :(. Наред със световъртежа, сърцебиенето, натиска и болката в главата съм и доста нервна. Нощес никак не спах добре и станах мнооого рано. Тази сутрин споделих, че ми е доста нервно и съм раздразнителна дори и от най- дребни/ обикновени неща, но не го отдавах на магнитната буря. Не са излъгали хората, така си е. Благодаря за инфото Пламъче!

Елф, не си само ти. Аз на 18.02 следобед не се чувствах комфортно също, както и вечерта, и през нощта срещу 19; после на 21.02 също.

Не знам, може би наистина са силнички тези изригвания, защото преди не съм ги усещала много-много. А може би просто през изминалата година ми се струпаха твърде много негативни и стресиращи обстоятелства и по принцип още не мога да се стабилизирам напълно и затова 60.gif

Линк към коментар
Share on other sites

Моята майка и нейните приятелки редовно ги следяха и винаги получаваха здравословни проблеми точно в тези дни.:)

Според мен голям процент от проблемите в дните на пълнолуние и/или магнитни бури се дължат на самовнушение и е по-добре човек да не ги следи.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 6 months later...

Преди малко прегледах новините от деня и се ужасих от това, което се е случило.

Явно съм сгрешила, мислейки че пълнолунието, съчетано с магнитни бури не влияе сериозно върху човешката физика и психика.

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...