Jump to content
Порталът към съзнателен живот
Донка

Депресивни състояния и хомеопатия

Recommended Posts

В подфорум психотерапия онлаин бе потърсена помощ за младо момиче с депресивни проблеми:

Племенницата ми от два месеца не ходи на училище. не контактува. Крие лицетето си не говори. На два пъти успях да я възтановя да говори но след посещенията на учителите педагогическа стая и А.З.Д.блокираше отново и сега отново е неконтактна .Три момчета са наложили тотален мобинг върху нея . Директорката на училището ми каза че това е нормално и трябвало да да се научи да търпи винаги щяло да има такива неща.Моя приятел съшо изпати подобно нещо.Но той причака героите удари им по някой шамар и им каза че ще убие тях и майка и баща им. .и те оставиха дъщеря му на мира.И той три пъти се е обажда на на класната и така нататък но нямало ефектПреди 6 месеща отново се получи същото и тотога сложих прогама за следене на компа видях че е питала свои съученичи какво е станало и те и казват че ония само лигавят все едно нищо не е станало.Няколко месеца по рано се е оплакала на педагогическия съветник че я тормозят момчета Моля Орлин Баев. да помогне и всички които желаят Психиятрите дадоха хапчета които да дадем тайно и ги пробвах върху себе си но брат ми не дава да и и ги да дадем.Няма майка изостави я на три години.

Авторът помоли да потърсим помощ и от другите специалисти в нашия форум. Мисля, че темата ще бъде интересна и за други подобни случаи.

Има ли възможност хомеопатията да помага при депресивни състояния? Имате ли наблюдения и опит?

Сподели това мнение

Да, неприятното е, че в конкретния случай имаме постоянна негативна поддържаща причина - онези тримата и съученици.

Все пак, мога да уверя, че хомеопатията нежно и без никакви странични ефекти е разрешавала много по-тежки случаи!

Така че този случай е сравнително лесен за оправяне с помоща на индивидуалното за нея хомеопатично лекарство.

Сподели това мнение

Направете си регистрация или влезте в акаунта си, за да коментирате

Трябва да сте регистриран участник, за да можете да оставяте коментари

Направете регистрация

Регистрирайте се в Портала. Лесно е!

Нова Регистрация

Влизане

Вече имате регистрация? Влезте тук.

Влизане Сега