Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Япония, 11.3.11


Recommended Posts

трабява да се помолим за японците живите и починалите....от 3 дни при тях е ад не е спирало да ги тресе...

http://www.emsc-csem...hp?page=home#2w

Редактирано от pass_to
Линк към коментар
Share on other sites

  • Отговори 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Мисля че трябва да се вслушаме в природата тя ни казва всичко, но как да стане, като сме забравили способността си да слушаме и нямаме знанието да разговаряме с нея.

Никой не може да коментира това http://www.zoomania....ристанище-15940

А дали няма връзка?

Точно преди 3 дена, точно срещу Япония на бреговете на Калифорния, пасажи с измряла риба, казаха от липса на кислород.

А това, че от 2 месеца измират масови пасажи с риба и птици!? На тези загадки обаче нямаме отговори.

Успяха да изчислят поне, че до няколко дена чакат ново земетресение в Япония - 7 по Рихтер.

Редактирано от didi_ts
Линк към коментар
Share on other sites

Image_817156_5.jpg

Молитвата на Паулу Коелю за Япония.

Страхотно е това ,Надя !

Линк към коментар
Share on other sites

Някой може ли да каже,чели ли сте нещо от окултен или езотеричен источник,ЗАЩО ТОЧНО ЯПОНИЯ ?

Единственото,за което се сещам,е от Щайнер-че жълтата раса не може да носи еволюционно развитие,

тя е обърната към миналото,всичко в миналото е най-добро...Предавам смисъла,не го помня дословно.

И понеже смятам,че няма нищо случайно....и нищо не става без съгласието на Отец,си задавам този въпрос..

Редактирано от Мария-София
Линк към коментар
Share on other sites

Някой може ли да каже,чели ли сте нещо от окултен или езотеричен источник,ЗАЩО ТОЧНО ЯПОНИЯ ?

Единственото,за което се сещам,е от Щайнер-че жълтата раса не може да носи еволюционно развитие,

тя е обърната към миналото,всичко в миналото е най-добро...Предавам смисъла,не го помня дословно.

И понеже смятам,че няма нищо случайно....и нищо не става без съгласието на Отец,си задавам този въпрос..

Ами ето, ти си го написала - жълтата раса е традционалистка (това добре се вижда при китайците, макар че ако питате ККП сигурно ще ви кажат, че Китай никога не е живял толкова добре), а е застанала в авангарда на научно-техническия прогрес. И Господ казва: аа, не. А може да е заради харакиритата и сепукотата, не вярвам да е заради гейшите, куки.

Линк към коментар
Share on other sites

Японските корпорации владеят пазара: SONY,Panasonic,Toshiba,AIWA, Technics, и още много други. Вашият компютър не е ли по японски лиценз, сглобен в Китай. Мога да кажа че причината за сегашната финансова катастрофа е свързана със войната между Японските корпорации и Американските....На всеки 4години създават съвършенно нова технология и ни принуждават да изхвърлим старите, касетофони, видео и тем подобни, а това са скъпи неща. Когато излезе нов, модел трябва да хвърлиш стария...нали така...тоест да изхвърлиш парите си...тоест твоя труд, значи това е много хитро ограбване на света. Разбирате ли...Жълтата раса е майстор грабител (начело с Японските корпорации с дъмпинговите си цени)....Има бедни, защото има богати...Бедните се молят, Бог да им даде храна, облекла.....Как ще им даде?.... Лошият шеф на света, ще бъде уволнен, а дворецът му ще бъде разсипан....

От Япония се започва, но няма да се спре...Това е Армагедон, освобождението на Земята....

Да се помолим за нашите истински братя в Япония, които в тишината на мира успяха да намерят Бога, Да ги преведе Бог през този ад, за да участват и те в новия свят....Кои както разбира...с написани или измислени молитви.....Нека не бъдем пасивни...изискава се и нашият личен глас сега.....yinyang.gif

Линк към коментар
Share on other sites

Нещо и от Библията:

1. Призив за покаяние

В същото време присъстваха някои, които известиха на Исус за галилеяните, чиято кръв Пилат смесил с жертвите им.

2. И Той им отговори: Мислите ли, че тези галилеяни са били най-грешни измежду всички галилеяни, понеже са пострадали така?

3. Казвам ви: Не; но ако не се покаете, всички така ще загинете.

4. Или мислите ли, че онези осемнадесет души, върху които падна Силоамската кула и ги уби, бяха по-големи престъпници от всички човеци, които живеят в Йерусалим?

5. Казвам ви: Не; но ако не се покаете, всички така ще загинете.

6. Притча за безплодната смокиня

Каза и тази притча: Някой си имаше в лозето си посадена смокиня; и дойде да търси плод на нея, но не намери.

7. И каза на лозаря: Ето, три години вече идвам да търся плод на тази смокиня, но не намирам. Отсечи я, защо да изтощава земята?

8. А той му отговори: Господарю, остави я и това лято, докато разкопая около нея и насипя тор;

9. и ако след това даде плод, добре, но ако не даде, ще я отсечеш.

Лука 13:1-35

:feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

Mоля ви, предценете сами дали е време за философстване,

или за молитви, защото сградата на единия реактор е напусната от работещите там.

Гледайте/слушайте поне няколко чуждестранни канали в оригинал и ще видите пъзела -

руснаците коментират пукнатини и корозия, причинена от екстремното охлаждане със солена океанска вода. А за да направят това преди няколко дни, знаейки за последващите корозионни проблеми, то вероятно са спасявали експлозия...

Сега сателитите показват, че има почти постоянни стълбове пара, които се издигат от централата.

На 100км радиацията е 300 пъти по-висока. В Токио (250км) радиацията е 10 пъти по-висока.

Френски атомни енергетици дават професионални коментари - няма опасност от втори Чернобил, но все пак чудно защо положението се влошава..... ... .... (по-добре да не превеждам)

Ройтерс цитира ръководителя на Френската служба по безопастност: хванилището с отработено гориво на 2-ри блок вече не е херметично затворено (явно поради взрив)... ...

Един блок вече е със стопени "работни прътове" 70%, т.е. температурата е екстремално висока...

Токио се готви да поиска помощ от САЩ за справяне с положението. Преди корабите на 7-ми флот са били сравнитело близо, след това са се приближили, за да помагат с хеликоптери за спасяване на хора. НО след като са попаднали под облак с радиация са се оттеглили навътре в океана...

Сега положението наистина стана сериозно ....

Редактирано от Дъгата
Линк към коментар
Share on other sites

Дъгата, може ли да споделиш линкове на източници онлайн, които предават на живо? Аз отвроих сайта на BBC и гледам това, но не са най-актуалните новини.

Редактирано от Vespertine
Линк към коментар
Share on other sites

BBC

CNN (tuk i tuk) (Император АКИХИТО се обръща към нацията)

AlJazeeraEnglish

FRANCE 24 ( web site , френската и английската ТВ версии, които се дават по iptv.bg са с различни програмни схеми)

gazeta.ru

lenty.ru

deutsche welle

REUTERS

П.П:

На мен ми стана интересно това:

преди големия трус 9.0. по Рiхтер е имало слабо земетресение близо до Курилск, съгласно Геолозите. А следващото земетресение се е "преместило" на около 900км по разлома от Русия към Япония.

MAP 6.4 2011/03/11 06:06:11 39.025 142.316 25.1 NEAR THE EAST COAST OF HONSHU, JAPAN

MAP 9.0 2011/03/11 05:46:24 38.322 142.369 32.0 NEAR THE EAST COAST OF HONSHU, JAPAN

MAP 4.8 2011/03/11 04:28:21 47.849 154.247 39.6 KURIL ISLANDS

Редактирано от Дъгата
Линк към коментар
Share on other sites

Е, хайде, няма нужда от паника, колко по-страшни работи могат да станат. Днешният индустриализиран свят е натъпкан със заводи, химикали, оръжия (вкл. атомни и химически), ГМО, безжични комуникации, техника всякаква и т.н. и т.н.

Сега циврим при една авария, а ако Япония потъне, както пророкува Едгар Кейси и реакторите (55 бр.) изтекат в океана, тогава какво, да се бесим ли или да полудеем?

Редактирано от Канел
Линк към коментар
Share on other sites

Е, хайде, няма нужда от паника, колко по-страшни работи могат да станат. Днешният индустриализиран свят е натъпкан със заводи, химикали, оръжия (вкл. атомни и химически), ГМО, безжични комуникации, техника всякаква и т.н. и т.н.

Сега циврим при една авария, а ако Япония потъне, както пророкува Едгар Кейси и реакторите (55 бр.) изтекат в океана, тогава какво, да се бесим ли или да полудеем?

A-a, Канелке, факти има, паника няма,:feel happy:

Пия си капучиното с много канела и само наблюдавам.:rolleyes:

Явно си има причина за всичко това...

Според мен хората със силна вяра са абсолютно спокойни.

Именно те трябва да са информирани най-добре, правилно да интерпретират събитията и да успокояват хората.

Линк към коментар
Share on other sites

A-a, Канелке, факти има, паника няма,:feel happy:

Искам да ви помоля да не променяте псевдонима ми. :feel happy: Ако не знаеш, "канелка" се нарича онова приспособление дето де набива в долни край на бъчвите/каците и с него се източват въпросните съдове. Освен това "Канел" няма общо и с подправката канела, псевдонимът има друга етимология.

Редактирано от Канел
Линк към коментар
Share on other sites

незнам това инфо колко ще ви бъде полезно...

http://www.gatchev.info/blog/?p=1165

и още нещо, не много хубаво

http://www.vg.no/nyh...apan/bilder.php

имам някакво хубаво усещане, че от днес нещата трябва да тръгнат на добро....и вярвам, че така трябва да стане....:3d_044:

вярвайте и вие :3d_044:

Линк към коментар
Share on other sites

Аз не мисля, че трябва да се търси вината в японският народ,в това какво са правили ,правят и т.н. Кои сме ние ,за да ги съдим ,по- малко грешни ,така ли ?ЗА всяко нещо си има причина ,но понякога е извън човешките възможности да се знае точно . Бог така е решил и това е. Единството ,което можем да направим е да ги подкрепим с молитва ,вяра .Така както Паолу Куельо се е помолил за тях красиво и безкористно ,всичко друго е вятър работа.Както казва баба ми.

Редактирано от Inatari
Линк към коментар
Share on other sites

Няма нужда да четем окултни източници, достатъчно е да видим който и де е репортаж, на Green Peace за безжалостното клане на хиляди Делфини и Китове от Японски скотобойни флотилии!... и не земетресението нанесе поражение, а Океана...

Сашо,много си прав,колко съм ревала за китовете и делфините,а в сериите по Енимал планет "Войната за китовете" са просто разтъсващи-толкова тонове кръв се леят от тези същества,които са с интелект колкото човешкия.3d_168.gifЗа тях знам,че са индикатори за състоянието на планетата...

Японските корпорации владеят пазара: SONY,Panasonic,Toshiba,AIWA, Technics, и още много други. Вашият компютър не е ли по японски лиценз, сглобен в Китай. Мога да кажа че причината за сегашната финансова катастрофа е свързана със войната между Японските корпорации и Американските....На всеки 4години създават съвършенно нова технология и ни принуждават да изхвърлим старите, касетофони, видео и тем подобни, а това са скъпи неща. Когато излезе нов, модел трябва да хвърлиш стария...нали така...тоест да изхвърлиш парите си...тоест твоя труд, значи това е много хитро ограбване на света. Разбирате ли...Жълтата раса е майстор грабител (начело с Японските корпорации с дъмпинговите си цени)....Има бедни, защото има богати...Бедните се молят, Бог да им даде храна, облекла.....Как ще им даде?.... Лошият шеф на света, ще бъде уволнен, а дворецът му ще бъде разсипан....

От Япония се започва, но няма да се спре...Това е Армагедон, освобождението на Земята....

Да се помолим за нашите истински братя в Япония, които в тишината на мира успяха да намерят Бога, Да ги преведе Бог през този ад, за да участват и те в новия свят....Кои както разбира...с написани или измислени молитви.....Нека не бъдем пасивни...изискава се и нашият личен глас сега.....yinyang.gif

3d_130.gifВярно .А и както казаха по новините снощи ,фирмата собственик на атомните централи е фалшифицирала доклади и крила аварии,не ви ли звучи познато...Алчността за бързи печалби, лесни пари и незачитане на най-висшето благо-ЖИВОТА, ще затрие човечеството...Още Рьорих беше писал в 7-те велики тайни на космоса,че когато злото стане повече от доброто,Бог приключва експеримента и започва нов...

Да се помолим за хората,които не са продали душите си и ще участват в новия! За да има Нова Земя на Любовта ,в която всички същества да живеят в мир и хармония!

3d_053.gif

Линк към коментар
Share on other sites

А защо никой не се сети за предсказаното още на 22 Февруари от Мая Попова и потвърдено на сайта и само 2 дни преди земетресението?...

връзка 1

връзка 2

Сайта на Мая Попова

Редактирано от Alexander
Линк към коментар
Share on other sites

Вместо да търсят изходен път, сегашните хора търсят начин как да подкрепят това, което се събаря. Те приличат на търговец, който фалира. Той търси оттук-оттам пари, дано закърпи някак положението си. Същото е и в науката. Ние сме достигнали до крайния предел, отдето повече не може да отидем. – Защо? – Органите на човека, или силата, с която работи, не е в състояние да мине извън тоя предел. Да спре на това място не може. Затова, природата ще го застави да събуди в себе си ония благородни, възвишени сили, чрез които ще продължи пътя на своето развитие. Дали ме разбирате или не, не е важно. Живата природа ще ви застави да ме разберете, както заставя водата да кара машини.

Често вие говорите за небето, за Господа и казвате: „Да ни прости Бог греховете!“ – Никакво прощаване вече! Бог е приключил с крадците, лъжците и разбойниците. Той казва: „Не прощавам на тия, които са ме лъгали 999 пъти“. Това не показва, че Той мрази, но ще сложи всички хора на изпит – да изкупят всички лъжи. За колко години могат да се изкупят? – На година по една лъжа. Значи за 999 лъжи – 999 години. Също така и за всяка кражба по една година. За 999 години ще се изплатят 999 кражби. Като съберете: 999+999=1998 години. Ако направите 999 убийства, ще ги изплатите също за 999 години. Колко хиляди години трябва да се изплаща всичко това? Не мислете, че Божественият закон, Божията Любов са празна работа. Мина времето на обикновените неща. Иде вече новата Любов, за която е казано, че е огън всепояждащ. Тя ще повдигне добрите хора, а лошите ще горят, ще минат през големи страдания. Тя ще ги прекара 777 пъти през себе си, като ги слага и вади от огъня, докато ги пречисти абсолютно. След това тя ще ги пита: „Ще грешите ли още?“ – „Няма повече.“ А какво ще бъде вашето положение в новата Любов? Една гъска вървяла със своите гъсета, а гъсокът вървял пред тях. Отнякъде излязъл един плъх и хванал едно гъсе. Гъсокът сграбчва плъха и го потопява във водата. После го изважда и гледа, че той е още жив – мърда. Пак го потопява и пак го изважда, докато плъхът престанал да мърда. Тогава гъсокът го запитал: „Ще взимаш ли моите гъсета? Мислиш ли, че аз съм глупав гъсок?“

Сега и на вас казвам: Мислите ли, че може да си играете с Бога? Той ще ви хване, както гъсокът хванал плъха, и ще ви потопява и вади от водата, докато желанието ви да правите пакости изчезне. Аз произнасям една присъда, която ще опитате дали е права, или не.

Казвам: Ако продължавате да вървите в тоя път, ще измените природните закони, ще създадете изкуствен глад, навсякъде по света ще се явят недоразумения, раздори, епидемии, болести. Всичко старо ще се помете. Има ли нещо лошо в това? Ще кажете, че ви заплашвам. Ако говоря само от себе си, нищо не съм, но чрез мене говори цялото небе. Моето Слово е живо. Разбирате ли? Божието Слово е и мое.

В рова на лъвовете,НБ

Линк към коментар
Share on other sites

Още Рьорих беше писал в 7-те велики тайни на космоса...

„Седемте велики тайни на Космоса“ я е писал Стулигинскис, не Рьорих. :v: Но това е друга тема.

Гледах интервюто с Мая Попова - не предвижда други големи земетресения в близко бъдеще. :v:

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...