Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Среща в София


Recommended Posts

Има, разбира се!

Аз ще мога евентуално на 6-ти!

Ще следя темата и при възможност ще се включа с удоволствие!

Линк към коментар
Share on other sites

петък вечер ,на 2-ри ми е по удобно ,в събота съм свободен едва след 17.30 ч.,да видим другите какво ще кажат . А 6-ти е почивен ден ,Съдинението на България ,хубава дата за среща :)

Редактирано от veselinvalchev1981
Линк към коментар
Share on other sites

При възможност и аз бих присъствала, желание не ми липсва! На мен ми е удобно през почивен ден, защото пътувам. А 3-ти, събота е работен ден (поне за държавните служители)- отработва се 5-ти..., но както решите, а аз ако мога ще присъствам:)

Линк към коментар
Share on other sites

Измислих и друго ,може да са 2 срещи ,едната примерно на една удобна дата и другата в почивен ден :) ,но пък така няма да е същото и става малко разпокъсано ,и се чудя и дали докато решим да вземат да минат тия дати :) ,времето ще покаже :)

Линк към коментар
Share on other sites

Измислих и друго ,може да са 2 срещи ,едната примерно на една удобна дата и другата в почивен ден :) ,но пък така няма да е същото и става малко разпокъсано ,и се чудя и дали докато решим да вземат да минат тия дати :) ,времето ще покаже :)

Може би е добре да направим срещата следващата седмица ,а не тази,за да избегнем струпването на почивни дни,защото хората обикновено пътуват по такива дни...

Линк към коментар
Share on other sites

Измислих и друго ,може да са 2 срещи ,едната примерно на една удобна дата и другата в почивен ден :) ,но пък така няма да е същото и става малко разпокъсано ,и се чудя и дали докато решим да вземат да минат тия дати :) ,времето ще покаже :)

Може би е добре да направим срещата следващата седмица ,а не тази,за да избегнем струпването на почивни дни,защото хората обикновено пътуват по такива дни...

Да така е май най добре ,за следващата седмица .

Линк към коментар
Share on other sites

все някаква дата ,ще е добре да изберем ,ако всеки на който му се идва каже кога му е удобно в близките десет дни ,така ще може да изберем една дата ,в кощто ще присъстват най много хора .При мен от понеделник до събота денят ми е зает ,а през почивните дни 5-ти и 6-ти както и в неделите съм изцяло свободен :) .Или да пуснем нещо като анкета ли :) !

Линк към коментар
Share on other sites

Някой знае ли как точно ще се почива и работи с оглед на 6-ти,че не съм в час,нали съм безработна...

Линк към коментар
Share on other sites

Някой знае ли как точно ще се почива и работи с оглед на 6-ти,че не съм в час,нали съм безработна...

официално се почива на 4,5,6 -09.

3,17 -09 се работят .

Линк към коментар
Share on other sites

Защо не изберем един "събирател", на който всички желаещи да изпратят лично съобщение с датите, на които са свободни. И след това той да каже най-подходящата дата. Тази, на която най-много хора могат да дойдат.

Иначе може да има уговорки до следващия месец.

Друг вариант е да го направим в делничен ден, след работно време. Към 7:30 примерно.

Линк към коментар
Share on other sites

Защо не изберем един "събирател", на който всички желаещи да изпратят лично съобщение с датите, на които са свободни. И след това той да каже най-подходящата дата. Тази, на която най-много хора могат да дойдат.

Иначе може да има уговорки до следващия месец.

Друг вариант е да го направим в делничен ден, след работно време. Към 7:30 примерно.

Добра е идеята ,и след като аз помолих за среща ,мога аз да съм "събирателят" ,и всеки ден по няколко пъти влизам във форумът така че няма да има голямо забавяне ,като крайна дата да сложим 3-ти събота ,и вечерта ще обявя най приемливата дата .Готов съм да приемам датите и часовете ,в които ви е най удобно за среща .Само да помоля някой друг да определи мястото ,или да предложи ,че не ги знам много заведенията по центърът ,и кое ще бъде най подходящо .

Редактирано от veselinvalchev1981
Линк към коментар
Share on other sites

Моето предложение за заведение е 'О, Шипка' на улица Шипка, близо до Софийския. Приятно заведение, приемливи цени...

Макар че и аз не познавам много заведенията из София.

Линк към коментар
Share on other sites

Моето предложение за заведение е 'О, Шипка' на улица Шипка, близо до Софийския. Приятно заведение, приемливи цени...

Макар че и аз не познавам много заведенията из София.

Готово "О, Шипка" е заведението :) .Чакам само някой да ми пише тука лично съобщение кога му е удобно ,или може също и на veselinvalchev1981@abv.bg ,че още нямам съобщение тука :)

Линк към коментар
Share on other sites

Приема се,ако не замина по-рано,ще се явя. :rolleyes: А ако няма места,заведението е доста посещавано,Борисовата градина е наблизо и по Шишман има заведения с дворове.

Линк към коментар
Share on other sites

Oще едно предложение за ресторант => Dream House (вегетариански)

Тук можете да видите менюто и цените => http://www.dreamhouse-bg.com/bg/menu.html (по-евтино е от колкото в Шипка)

И е по-вероятно да няма много хора, но можем и да направим резервация ако се съберат повече от 5 човека.

Ресторанта се намира на Алабин.

Линк към коментар
Share on other sites

Всяка сутрин, след паневритмия, делник след 08.30, Събота след 09.30 се срещаме отвън, под астмата пред Бялата къща на по чай и прясно изпечена баница, така че и това е една всекидневна възможност. :3d_133:

Линк към коментар
Share on other sites

само едно съобщение съм получил ,което прави за сега двама човека общо :) .А тази събота сутринта ми е свободна и мисля да мина за баничка .

Редактирано от veselinvalchev1981
Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...