Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Среща в София


Recommended Posts

само едно съобщение съм получил ,което прави за сега двама човека общо :) .А тази събота сутринта ми е свободна и мисля да мина за баничка .

Тъй като утре - Съботата се отработва, паневритмията е от 07ч, а чаят след това - след 08.30 - 08.45ч.

Линк към коментар
Share on other sites

Всяка сутрин, след паневритмия, делник след 08.30, Събота след 09.30 се срещаме отвън, под астмата пред Бялата къща на по чай и прясно изпечена баница, така че и това е една всекидневна възможност. :3d_133:

и бисквитената торта е върха, особено тази с кисело мляко и лимон ... :3d_063:

Линк към коментар
Share on other sites

Вкусно беше :) .А за срещата предлагам да е в неделя от 13.00 часа ,само трима човека сме за сега и няма нужда от резервация ,нека заведението ,е както предложи Sybilla Dream Hause на Алабин ,който желае и му е удобно да заповяда .Мисля че ще е най удобно вътре в заведението да се срещнем .Ако някой има по удобен час,нека пише ,може да се промени :).

Редактирано от veselinvalchev1981
Линк към коментар
Share on other sites

Dream House понякога е пълна и няма място дори и за трима, така че от резервация нужда има при всички положения, ако това е заведението, в което ще се обядва. Неделя има обяд за 7лв на човек с шведска маса - само давам информация за тези, които не са наясно. Ако мога да дойда, ще пиша лично съобщение, засега не съм сигурен и по-скоро се очертава да съм зает.

Редактирано от Florestan
Линк към коментар
Share on other sites

аз мисля само да пия нещо ,че в момента финансите са ми ограничени :) .Резервация не сме правили ,но можем да си направим експеримент ,да видим дали съдбата е благосклонна за нашата среща и ако е ,ще има свободни места :)

Редактирано от veselinvalchev1981
Линк към коментар
Share on other sites

Ще се опитам да намина в 13 ч. утре на Алабин. ... а това значи, че ще дойда, стига всичко да върви както трябва. Само дето нямам ничий телефон, ще дам своя на лични на

veselinvalchev1981

Линк към коментар
Share on other sites

Срещата ,се състоя и добре мина макар и с четери човека ,и места имаше ,макар и да ми се стори малко помещението :)

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 months later...

Здравейте с Криси предлагаме форумна среща на 20.12.-вторник към 18.30-19.00ч.

Моля ако има желаещи нека пишат. :3d_109:

Линк към коментар
Share on other sites

Да кажа и къде-може би ще се чакаме на ул. "Хр. Ботев" има хубава чайна и аюрведична кухня в една от преките....

Линк към коментар
Share on other sites

Бул "Христо Ботев" е много дълъг, къде по-точно? Не вярвам да си говорим за ул "Христо Ботев", която е в кв "Филиповци". Правя опити да се ориентирам по картата.

Линк към коментар
Share on other sites

А кои ще идват? :)

Които искат! :)

Адресът на чайната е ул. "Гладстон" № 2, "Веда хаус". Датата е 20.12., час 18.30. За по-лесно разпознаване :) , мога да си дам номера на джиесема, но на лични съобщения!

Всички желаещи са добре дошли!

Редактирано от Криси
Линк към коментар
Share on other sites

А кои ще идват? :)
Които искат! :) Адресът на чайната е ул. "Гладстон" № 2, "Веда хаус". Датата е 20.12., час 18.30. За по-лесно разпознаване :) , мога да си дам номера на джиесема, но на лични съобщения! Всички желаещи са добре дошли!

Здравейте!

Часът на срещата се променя на 18 ч., на мен и Слънчева ни изникна един друг ангажимент..., заради който ще си тръгнем по-рано, но това не пречи на всички желаещи, които са дошли да се опознаят и да продължат срещата...

Линк към коментар
Share on other sites

Бих желал да се включа следващия път.Приемате ли новодошли?

Поздрави!

Привет!

Не, брате. Новите участници не се приемат директно. Не и преди, на вратата на заведението, да получат порядъчен брой удари с камшици... на голо, за да може страданието да ги очисти. :hypocrite::king::yinyang:

Шегувам се, бре човек.

Не от позицията на домакин, или организатор, но все пак ще ти река: Добре си дошъл! :) И... чувствай се поканен!

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...