Jump to content
Порталът към съзнателен живот
Светлата

Заповядайте в новата гостилница "Здраве и живот"

Recommended Posts

Чудеснна идея, не, направо Прекрасна идея! :feel happy:

А в колко часа ще бъде откриването, в 08ч ли?

Сподели това мнение

Ами понеже 22-ри е празник и ще има наряд от 7 ч., след това ще започне първата Паневритмия за сезона - около 8 ч., значи в гостилницата заповядайте около 9 - 9.30 ч.

3d_146.gif

Сподели това мнение

Организаторите на гостилницата ше се радват ако предложите някакви хубави идеи за това какви храни да се продават,

а ако изпратите и вкусни рецепти ше бъде чудесно !!!

:3d_040:

Сподели това мнение

В четвъртък след Паневритмията на поляната до тв кула, закусихме в гостилницата питка и супа от леща. Вкусът на храната беше прекрасен и заради топлите усмивки на сестрите, които приготвят храната. Голямо благодаря:3d_050:

Сподели това мнение

Организаторите на гостилницата ше се радват ако предложите някакви хубави идеи за това какви храни да се продават,

а ако изпратите и вкусни рецепти ше бъде чудесно !!!

:3d_040:

Например може да включва постна зеленчукова супа.

Сподели това мнение

Може би и името е малко подвеждащо и гръмко, така че ако на някой му хрумне нещо по-добро, да си признае :)

Идеята е да може да хапне човек нещо вкусно и здравословно, или да пие чай или кафе след Паневритмия. Хубавото е, че си е наше и всеки може да си каже какво иска да има за хапване. Аз съм си поръчала овесени ядки и плодове и вече се предлагат - може да си ги поръчате или в вода, или с мляко, или с айрян. Млякото се купува от производител, не от магазина, така че е хубаво, меда също е от производител. ... Само чакам да почнем да си печем ние хляба и то без мая

:3d_107:

Сподели това мнение

чудесна идея, браво на организаторите

Кой готви? На доброволен принцип ли се осъществява готвенето, продуктите и изобщо всичко. Бих могла да напрвя няколко хляба от био мая на личната ми машина за хляб. Незная дали е удачно, просто това ми хрумна като четях темата. Освен това вече има всяккаво брашно от всичко и могат да се направят уникални комбини. На мен това ми е хоби и бих направила. Ще ми е интересно да чуя мнания, дали някои брат или сестра би хапнал. На място ли се готви или може и да се занесе? :thumbsup1:

Сподели това мнение

Направете си регистрация или влезте в акаунта си, за да коментирате

Трябва да сте регистриран участник, за да можете да оставяте коментари

Направете регистрация

Регистрирайте се в Портала. Лесно е!

Нова Регистрация

Влизане

Вече имате регистрация? Влезте тук.

Влизане Сега