Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Нова среща в София - април 2011


Recommended Posts

Мислете за удобно място за повече хора,защото скоро Борислав ще идва в София.

3d_047.gif

Ами то мястото е ясно според мене -Новата гостилница.."Здраве и Живот". Ако изберете ден събота през месец април и аз ще дойда на срещата.

Ами да - Борислав възнамерява :) (живот и здраве) на път за Пловдив (или на връщане от Пловдив) да се отбие и в София, за да се види с приятели. Ако има повече от трима - четирима, желаещи да се срещнат с мен, можем да направим обща среща. Ако няма - ще проведа индивидуални срещи. Идеята за среща в събота (евентуално 2 април) е интересна, защото наистина и хора, които не живеят в София, биха могли да дойдат. Така че, приятели, нека да сондираме този вариант за среща на 2 април!

от тук

Приятели, ето нека помислим върху това предложение и да се организираме.

Линк към коментар
Share on other sites

София, 2-ри април, да направим обяд в Новата гостилница Здраве и живот:thumbsup2: . Харесва ми .Ще участвам.:rolleyes:

Линк към коментар
Share on other sites

02. 04. 2011г., събота, обедно време - за мен е много удобно! Бройте ме и мен, макар че не познавам никой от вас, но... ще се запознаем:)

Линк към коментар
Share on other sites

Аз също заявявам желанието си да дойда.Хахах:3d_146:

Линк към коментар
Share on other sites

Светлата ще трябва да каже дали въобще ще може на Новата гостилница.Току що погледнах,че работното време ще бъде до 16,00 от понеделник до събота,т.е.без събота.Но ще се наложи да мине на 22-ри откриването и празника и тогава ще стане ясно.Не е лошо да помислим за втори вариант.Форумци,които са имали такива сбирки ще кажат къде са ги правили.

Линк към коментар
Share on other sites

Сега не разбрах - има ли желаещи за среща в София на 2 април (събота) по обяд? Ако няма желаещи за среща на съфорумци, тогава тези, които искат да се видят лично с мен, нека ми пишат на лични!

Линк към коментар
Share on other sites

Аз също ще дойда на срещата на 2-ри април 2011г. по обяд. Но само ако съм желана на тази среща. Никой не познавам от Вас и ще ми бъде приятно да се запознаем лично. Но започвам да се притеснявам като чета по-горните постове за личните срещи с borislavil. Да не се окаже така, че да остана някъде встрани и излишна...

Линк към коментар
Share on other sites

02. 04. 2011г., събота, обедно време - за мен е много удобно! Бройте ме и мен, макар че не познавам никой от вас, но... ще се запознаем:)

Смехи, ами то много от нас се познаваме само виртуално... всички са добре дошли! :feel happy: пишете ме и мен :3d_125:

Редактирано от Alexander
Линк към коментар
Share on other sites

Светлата ще трябва да каже дали въобще ще може на Новата гостилница.Току що погледнах,че работното време ще бъде до 16,00 от понеделник до събота,т.е.без събота.Но ще се наложи да мине на 22-ри откриването и празника и тогава ще стане ясно.Не е лошо да помислим за втори вариант.Форумци,които са имали такива сбирки ще кажат къде са ги правили.

Брей, толкова ли неясно съм го написала 3d_132.gifОт понеделник до събота ВКЛЮЧИТЕЛНО е работното време, т.е. почива се само неделя. Обаче в събота има беседа и пеене и около 13-14 ч. се събира най-много народ. От друга страна щом на 22-ри се събрахме ...

Редактирано от Светлата
Линк към коментар
Share on other sites

Аз също ще дойда на срещата на 2-ри април 2011г. по обяд. Но само ако съм желана на тази среща. Никой не познавам от Вас и ще ми бъде приятно да се запознаем лично. Но започвам да се притеснявам като чета по-горните постове за личните срещи с borislavil. Да не се окаже така, че да остана някъде встрани и излишна...

Чакаме те,всяко приятелство започва с първата среща...3d_047.gif

Сори,за мен поне не беше ясно,в този случай можем да го направим от 12,00 .

Редактирано от Мария-София
Линк към коментар
Share on other sites

Ами 12 часа на 2 април в Братската гостилница!

smehy, щом имаш желание за срещата, няма как да си нежелана и да останеш встрани и излишна. Ако трябва дори, ще те сложим на централно място! :)

Линк към коментар
Share on other sites

А направо в гостилницата ли ще се срещаме ?Аз искам да попитам къде се намира тя ?ЗА часът е ясно - 12 ,но къде ?

Линк към коментар
Share on other sites

До Руското посолство-на ул. ”Ген. Щерю Атанасов” №2.

Може и да се срещнем преди това някъде.

Ами хайде по- добре да се срещнем някъде преди това ?

Редактирано от Inatari
Линк към коментар
Share on other sites

А направо в гостилницата ли ще се срещаме ?Аз искам да попитам къде се намира тя ?ЗА часът е ясно - 12 ,но къде ?

Ето тук: Карта

Линк към коментар
Share on other sites

Ако искате по-скоро да сме си само ние, може да се съберем в 14.30ч. тогава няма да има хора и ще можем да останем и след работното време, аз с удоволствие ще ви обслужвам :rolleyes:

Иначе и за 12 е ок, но ще има повече хора предполагам

Редактирано от Светлата
Линк към коментар
Share on other sites

Светле, благодаря, ценна информация, нека да помислим и все пак Борислав да каже, че все пак може да пътува?...

За мен не е проблем и по-рано и по-късно- Има достатъчно време да се помисли и дори да се промени.:)

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...