Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Нова среща в София - април 2011


Recommended Posts

Добре - става ли в 14:30? За мен няма проблем и в 12:00, защото сутринта ще пътувам от Пловдив. Но както на вас ви е удобно. А то, ако е хубаво времето, можем и да се поразходим...

Линк към коментар
Share on other sites

Значи, ако правилно съм разбрала срещата ще се състои на 02.04.2011г., в 14.30 часа на адрес - ул. ”Ген. Щерю Атанасов” №2.

Ще присъствам.

Линк към коментар
Share on other sites

Място на срещата : ул. ”Ген. Щерю Атанасов” №2.:thumbsup2:

Час:14.30 , Дата :02.04.2011

До скоро виждане съфорумци .:3d_030:

Това хеликоптерче е за най-далечните пътуващи към мястото на срещата .Бориславе ,ти като Карлсон ще се приземиш или телепортираш от Пловдив ,както стана ясно.....

И аз мисля да се присъединя към тази сговорна дружина.:feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

И аз. Докато се чудим по кое време ще е срещата, освободих си целия ден. Затова наистина може да се разходим някъде.

:3d_147:

Иначе може след паневритмия да помогнем с нещо за детската школа, а следобяд да се видим. Давайте идеи, аз съм нова.

:3d_099:

След Паневритмия в събота има беседа :)

Линк към коментар
Share on other sites

Беседата на мястото на Паневритмията ли е или в Братския дом, или на мятото на Учителя? Аз като една овчица като тръгна със стадото няма да се объркам, но да питам, все пак.

В салона на братския дом :)

Редактирано от Светлата
Линк към коментар
Share on other sites

Събота наближава, надявам се, че ще има среща, т. е. няма промени?

:dancing yes:И аз си освободих деня, тъй че ще го ползвам максимално за релакс.

Линк към коментар
Share on other sites

Добре - става ли в 14:30? За мен няма проблем и в 12:00, защото сутринта ще пътувам от Пловдив. Но както на вас ви е удобно. А то, ако е хубаво времето, можем и да се поразходим...

Борислав, от колко часа ще си в района на салона или в градинката?

Аз ще остана след паневритмия за беседата и после съм свободна до 14ч.

Ще има ли хора, които са там около 12ч.?

Светлата, къде да те потърся?

Линк към коментар
Share on other sites

Ами и аз ще ходя на Паневритмия и после на беседа и по принцип съм в книжарницата :)

По принцип ако и някой друг идва по-рано може да ми се обади в книжарницата.

Редактирано от Светлата
Линк към коментар
Share on other sites

Ами и аз се надявам, че ще има среща - не съм се отказал! :) Събота,14:30, Братската гостилница!

По принцип възнамелявам да съм по-рано в София, но преди форумната среща ме очаква друга среща.

А ако някой държи на лична среща с мен, това може да стане както в неделя, така и в понеделник.

Линк към коментар
Share on other sites

Аз също не съм се отказала от срещата и ще присъствам. До 14.30ч. утре:) Нетърпелива съм да се запознаем и да разговаряме очи в очи :3d_146:

Линк към коментар
Share on other sites

И аз може би ще дойда утре .

Линк към коментар
Share on other sites

Да приятна срещичка беше :3d_053:

Аз се извинявам, че така изчезнах накрая, ама дългът ме призова...

Криси да знаеш всички си припаднаха по твоя хумус :3d_046:

Да, "априлци2"с порталска Паневритмия е добра идея, а може и на друго място да е.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте приятели.

Радвам се,че последвах спонтанния си порив да отида на тази форумна среща.Освен приятните впечатления от съфорумците,с които се срещнахме и побъбрихме ,аз съм изключително доволна и от времето,което прекарах в новия братски център.Успях да се включа в неговия съботен ритъм.Само паневритмия не можах да посетя,но пък успях да изслушам беседата и да посетя урока по пеене със сестра Ина Дойнова.Благословена да е сестра Ина Дойнова.Има глас на славей и невероятен дар да преподава.Беше много ценен за мене този урок по пеене.След пеенето похапнах в гостилничката Имах късмет да опитам най-вкусния боб на света ,приготвен с много любов .Мисля ,че начинанието гостилничка е много добро .Приветствувам го и подкрепям от сърце.:thumbsup2:Книжарницата е другото много полезно начинание .Искрено желая попътен вятър на детската школа "Бялото кокиче",която започва заниманията си утре,както разбрах.:3d_053:за децата ,които ще посещават школата.

След всички тези много хубави мигове ,дойде и времето за нашата Порталска среща ........Благодаря на всички съфорумци,които дойдоха на тази среща.Няма да ви назовавам персонално. Искам да ви кажа,че сте прекрасни и съм щастлива,че се запознахме ...:3d_050:

Хумусът на Краси,наистина е чудесен .Много се надявам тя да прочете това съобщение и да ми се обади на ЛС.Нямам търпение да пробвам и другите и кулинарни астро - вълшебства..:3d_040:

Слънчева ,с две ръце подкрепям идеята ти за Априлци2.....Мисля ,че едно общуване за повече време и сред природа може само да ни обогати.

Светле,специални багодарности за чудесното домакинство.

Поздрав най-сърдечен на всички.До нови срещи .........

Редактирано от Розалина
Линк към коментар
Share on other sites

Smehy, благодаря за хубавите думи!:3d_047: Беше ми много приятно да се срещна отново със съфорумци! Радвам се, че ви е харесало моето кулинарно произведение ( Рецептата за хумус съм я публикувала на страниците на форума, но изглежда никой не се впечатли … докато лично не я опита)

P.S. Smehy, енигмата ;) Бориславил си е разкрил душата в един куп книги Книги на Бориславил , повечето от които съм прочела. Дълго време отлагах четенето на „Мистерията Лим”, защото си мислех, че ще ме разстрои, но след като най-накрая се навих да я прочета бях приятно изненадана, че тази книга не само не ме разстрои, а даже ме успокои…. колкото и странно да изглежда.

Бориславил, някъде беше споменавал за нова книга… Готова ли е?

Линк към коментар
Share on other sites

Разбира се нова форумска среща тип "Априлци" може да се направи навсякъде из България. Може би да се помисли и да има предложения:)

Линк към коментар
Share on other sites

Разбира се нова форумска среща тип "Априлци" може да се направи навсякъде из България. Може би да се помисли и да има предложения:)

Може тая събота на 9-ти април в София ,ако има желаещи и свободни тогава :) .И ако успее да се организира нещо ,с радост ще присъствам :)

Редактирано от veselinvalchev1981
Линк към коментар
Share on other sites

Много хубава среща,но като при всички хубави неща времето мина бързо.

Да се организираме за среща тип Априлциthumbup2.gif

Линк към коментар
Share on other sites

Бих искал да благодаря на всички, които дойдоха на срещата.... макар че всъщност форумните срещи бяха две :) Първата беше във VEDA HOUSE в Пловдив, където с Надеждна, Руана, Солей и Живко Стоилов направихме една задушевна вечеря, като се посмяхме добре благодарение най-вече на чувството за хумор и артистичните заложби на Руана. На следващия ден с Надя споделихме и една паневритмия. Благодаря!

После дойде и срещата в София... обаче... преди това имах четири часа много разтърсваща среща с близка приятелка, с която не се бяхме виждали 20 години... и която преди броени дни се беше завърнала от... Япония! (Слава Богу, жива и здрава!) Искам да благодаря специално на Розалина, която ме транспортира с колата си от Пловдив до София, а и самият факт, че дойде от Хасково за тази среща, говори много сам по себе си. Бях приятно изненадан от появата на Florestan - едно изключително приятно, скромно момче, бъдещ голям музикант, с изключително фина чувствителност и нежна душа - поне това беше моето усещане за него, въпреки че нямахме кой знае каква възможност да разговаряяме с него. А и то при тези общи срещи обикновено се получава така, че разговорът протича на по-повърхностно ниво... в шеги и закачки. :3d_146:

За Слънчева и друг път съм имал повод да говоря и пиша хубави неща - тя наистина е Слънчева и... блести от чистота! И със Светла и Криси се познаваме отдавна - откакто повлякох крак за форумни срещи. :) Те също спомогнаха за ведрата и уютна атмосфера. Мария-София беше заредена с позитивна енергия и преливаща любов... Александър разказа някои интересни неща и се чувстваше (подобно на мен) добре в това красиво женско обкръжение. :) А smehy, която се притесняваше, че ще бъде изтласкана някъде в миманса, се озова до мен :) и мълчаливо регистрираше случващото се, та... по едно време и аз позатихнах покрай нея - то, с какъвто се събереш, такъв ставаш! :) Затова и Учителят казва, че между хората трябва да има дистанция, за да не стане преплитане на етерните двойници, причината за което пък е себичността на хората и желанието им да обсебват и притежават. За да фокусираш даден човек, за да можеш да го видиш, наистина се изисква определено разстояние, но... ако искаш да изживееш неговата реалност, да познаеш неговата същност, тогава.... трябва да се слееш с него, но.... действителното душевно сливане (слияние) изисква висока степен на сродство и доверие, което позволява максимална отвореност и възприемчивост, за да могат душите да прелеят една в друга.

Благодаря на Криси за хубавите думи, които е написала за книгите ми! Да, наистина те са израз на моята душевност! Що се отнася до въпроса за новата ми книга - приключих я, ще се казва "Изворът на Любовта" и... сме на етап да търсим издателство и пари. :)

Линк към коментар
Share on other sites

Бориславил, благодаря за великодушната оценка, която сигурно още не съм заслужил. От моя страна ми беше приятно да се запозная с нови хора лично и така да ги опозная по един начин, различен от този, по който мога да го направя в Портала - както някой спомена на срещата - макар че сега чета някои мнения и пак се запознавам още повече с някои хора, с които се запознах:rolleyes: . И така, радвам се, че се запознах със Smehi, Розалина, Бориславил и Александър. Криси, Мария-София, Слънчева и Светлата си знаят59.gif .

Преминавам сега на следващата тема. Относно следващата среща. Чистенето не е лоша идея, макар че едно чистене на Витоша е може би по-необходимо от едно почистване на София. Тя, София и след почистването ще бъде бързо отново покрита с различни неща. Както казал един човек, какъв е смисълът да ядем, когато после пак ще огладнеем? Или май не беше точно така:whistling::rolleyes: ?

Редактирано от Florestan
Линк към коментар
Share on other sites

Ако бъде на Витоша и аз бих се присъединила към вас. Само дето може би няма да мога следващия уикенд.

С по един чувал и ръкавички в горичката... би било приятно. :wub:

+ това, ще се съберат повече хора от форума на едно място.

Ако е хубаво времето дори може да се насладите на един голям пикник на тревата, която сте почистили. Задружно да пожънете плодовете на работата си! :wub:

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...