Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Таро и работа


Recommended Posts

Създавам тази тема, щото е неотменна част от това, което правим всеки ден, пък и от живота като цяло.

Всички работим и попадаме в различни ситуации, свързани с работата - проблеми, казуси и други подобни.

Предстой ми една проверка от Инспекцията по труда тази седмица, обаче не е сигурно дали ще ме проверяват, та попитах ще ме проверяват ли - Паж мечове, Страшен съд обърнат, 3 чаши. Според мен засега не е ясно, но клоня към това, че ще ме проверяват.

Как ще премине проверката при мен - Силата, Колелото, Отшелникът. Тия карти ме хвърлиха в смут:3d_146:.

Как мислите Вие?

П.П. Новичка, ще те помоля да си копираш мнението в тази тема:). Благодаря.

Линк към коментар
Share on other sites

  • Отговори 214
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Създавам тази тема, щото е неотменна част от това, което правим всеки ден, пък и от живота като цяло.

Всички работим и попадаме в различни ситуации, свързани с работата - проблеми, казуси и други подобни.

Предстой ми една проверка от Инспекцията по труда тази седмица, обаче не е сигурно дали ще ме проверяват, та попитах ще ме проверяват ли - Паж мечове, Страшен съд обърнат, 3 чаши. Според мен засега не е ясно, но клоня към това, че ще ме проверяват.

Как ще премине проверката при мен - Силата, Колелото, Отшелникът. Тия карти ме хвърлиха в смут:3d_146:.

Как мислите Вие?

П.П. Новичка, ще те помоля да си копираш мнението в тази тема:). Благодаря.

Поздрав за новата, хубава тема :)

Направо по картите - не мисля, че ще имаш проверка. Просто се чудиш и се притесняваш за нея. Но ще ти се размине :)

Те и затова другите ти карти са такива - голямо притеснение за нищо :) Просто няма какво да кажат, затова са само големи аркани.

Аз имам една комбинация от днес по темата - дали ще се осъществят намеренията на двама души до 6 месеца, става дума за обща кампанийна дейност в областта на бизнеса - 10 пентакли, Светът обърнат, Паж жезли. За момента ми се струва само като големи очаквания, макар че има нещо налице, разни премеждия и събитие в по-кратък от дадения срок, телефонно обаждане, свързване, задвижване на нещата. Не са отговорили конкретно на въпроса, така мисля аз.

Какво мислите вие? :)

Линк към коментар
Share on other sites

Аз имам една комбинация от днес по темата - дали ще се осъществят намеренията на двама души до 6 месеца, става дума за обща кампанийна дейност в областта на бизнеса - 10 пентакли, Светът обърнат, Паж жезли. За момента ми се струва само като големи очаквания, макар че има нещо налице, разни премеждия и събитие в по-кратък от дадения срок, телефонно обаждане, свързване, задвижване на нещата. Не са отговорили конкретно на въпроса, така мисля аз.

Какво мислите вие? :)

Имат ли нещо общо тези двамата души - от едно семейство ли са, или са род нещо? Фамилен ли е бизнеса? Нещо баща-син да има, майка-дъщеря, нещо такова? Може и да бъркам тук обаче.

Някакво забавяне според мен може да има, докато се осъществи. Изчакват ли нещо тия хора?

Уреждат ли нещо сега? Мисля, че резултата ще е добър, само евентуално може да се забави нещо.

Да не са купили нещо и сега уреждат подробностите около този бизнес-помещение или нещо подобно?

Ще има ли наемен труд тук, т.е. да се наемат хора за работата? Заприлича ми на разширяване на бизнес.

Линк към коментар
Share on other sites

10 пентакли, Светът обърнат, Паж жезли

Мисля по същия начин, като теб Lifetime. Ще има някакво обаждане, някакъв контакт. Може да е някакво предложение или идея и от начина по които ще се развият нещата след Паж Жезли да зависи и резултата, т.е. избора които ще направят и начина по които ще изберат да си постигнат целта!

Редактирано от Деяна
Линк към коментар
Share on other sites

Момичета и аз имам питане . При подписаването на новия договор ще има ли увеличение на заплатата ?

4 мечове об.- мага об.-крал чаши

Обърках се ,заради обърнатия Маг , дали показва манипулация или липса на развитие. С крал чаши може би по вече за манипулация да говори, и 4 мечове об. е също действена карта.

Линк към коментар
Share on other sites

Момичета и аз имам питане . При подписаването на новия договор ще има ли увеличение на заплатата ?

4 мечове об.- мага об.-крал чаши

О, кофти карти! Много да внимаваш, като подписваш новия си договор някъде да няма уловка! Ще има някаква изненада според мен. Няма да ти увеличат заплатата. Така мисля!

Линк към коментар
Share on other sites

Момичета и аз имам питане . При подписаването на новия договор ще има ли увеличение на заплатата ?

4 мечове об.- мага об.-крал чаши

Обърках се ,заради обърнатия Маг , дали показва манипулация или липса на развитие. С крал чаши може би по вече за манипулация да говори, и 4 мечове об. е също действена карта.

И аз мисля като Деяна - внимавай какво подписваш. Нещо да не те подведат.

Има ли вероятност да ти сменят примерно длъжността или нещо отдел? На срочен ли си, или с изпитателен срок? Може да ти обещаят нещо, но да се забавят с изпълнението. Или да е имало нещо такова досега?

Ако в договора видиш Чл. 118, ал. 3 от КТ дишай спокойно, но може и да има и други членове покрай него - това работя и затова и ти го казвам. :)

Линк към коментар
Share on other sites

При подписаването на новия договор ще има ли увеличение на заплатата ?

4 мечове об.- мага об.-крал чаши

Аз при тия карти не бих подписала нищо. Честно ти казвам.

Линк към коментар
Share on other sites

Ами положението с работата е такова , че има промяна в длъжността , досега е "до завръщане на титуляра ", но разкриват бройка на друга длъжност подобна , но заплащането обикновенно при новата длъжност е малко по високо .Затова питах дали ще има промяна към увеличение на заплатата.Сигурно ще има някакво замазване на очи .........

Линк към коментар
Share on other sites

Аз имам една комбинация от днес по темата - дали ще се осъществят намеренията на двама души до 6 месеца, става дума за обща кампанийна дейност в областта на бизнеса - 10 пентакли, Светът обърнат, Паж жезли. За момента ми се струва само като големи очаквания, макар че има нещо налице, разни премеждия и събитие в по-кратък от дадения срок, телефонно обаждане, свързване, задвижване на нещата. Не са отговорили конкретно на въпроса, така мисля аз.

Какво мислите вие? :)

Имат ли нещо общо тези двамата души - от едно семейство ли са, или са род нещо? Фамилен ли е бизнеса? Нещо баща-син да има, майка-дъщеря, нещо такова? Може и да бъркам тук обаче.

Някакво забавяне според мен може да има, докато се осъществи. Изчакват ли нещо тия хора?

Уреждат ли нещо сега? Мисля, че резултата ще е добър, само евентуално може да се забави нещо.

Да не са купили нещо и сега уреждат подробностите около този бизнес-помещение или нещо подобно?

Ще има ли наемен труд тук, т.е. да се наемат хора за работата? Заприлича ми на разширяване на бизнес.

Няма тук роднински отношения никакви. Иначе за забавянето, да, бавят се и в момента, ама защо - и аз не знам, и те сигурно. Много се точи работата. Не са купили все още нищо, но се заканват да купуват, а за хората - няма да е разширяване точно, но ще имат нужда от работна ръка :)

Линк към коментар
Share on other sites

10 пентакли, Светът обърнат, Паж жезли

Мисля по същия начин, като теб Lifetime. Ще има някакво обаждане, някакъв контакт. Може да е някакво предложение или идея и от начина по които ще се развият нещата след Паж Жезли да зависи и резултата, т.е. избора които ще направят и начина по които ще изберат да си постигнат целта!

Да, тук Паж жезли е медиаторът, от него, и по-точно, след него, зависи как ще се развият нещата. Той, между другото, за втори път се пада за същият въпрос, като миналия път беше преди месец, явно нещата са си все така.

Линк към коментар
Share on other sites

Ами положението с работата е такова , че има промяна в длъжността , досега е "до завръщане на титуляра ", но разкриват бройка на друга длъжност подобна , но заплащането обикновенно при новата длъжност е малко по високо .Затова питах дали ще има промяна към увеличение на заплатата.Сигурно ще има някакво замазване на очи .........

Ами нищо чудно пак да те сложат на някакъв договор срочен, или с изпитателен срок за новата длъжност. Според мен ще има някаква уловка някъде.

Линк към коментар
Share on other sites

Момичета имам една нова идея :) Много я мисля ,съвсем случайно кацна на рамото ми.Тъй като не е в моята сфера на образование се колебая и премислям малко повече ,затова ще се посъветвам с вас.Ето картите ми:

Печеливш ли е този бизнес?

Кулата,рицар пентакли ,Глупака

Къде е уловката?

паж пентакли,Дявола,кралица чаши

Какво мислите вие? Последната комбинация е достаа...инатересна,но няма да коментирам сега ,за да не ви влияя.:hypocrite:

Линк към коментар
Share on other sites

Минотавър не ми изглежда много печеливш бизнеса.Звучи ми като напразни вложения. Уловката лично на мен ми се струва , като свържа с предишните карти , че идва от стремежа да направиш нещо на всяка цена , да задоволиш егото си от това да докажеш че идеята си е струвала , защото от първите карти се усеща , че имаш възможности да реализираш замисъла.

Линк към коментар
Share on other sites

Печеливш ли е този бизнес?

Кулата,рицар пентакли ,Глупака

Къде е уловката?

паж пентакли,Дявола,кралица чаши

Аз пък мисля, че е печеливш, защото имаш Рицар Пентакли и Глупак, особено последната карта е толкова хубава за ново начинание. Личи си че е различно от това, за което ти си се подготвила :) (учила)

По-втората комбинация си мисля две неща и те са или ти се страхуваш и имаш съмнение като един Дявол да започнеш това ново нещо (Паж Пентакли), а може и да има някои приятел, които те съветва да не започваш или някой ще се опита да те забаламоса и да извлече полза за себе си! Нещо свързано с пари и така!

Линк към коментар
Share on other sites

Печеливш ли е този бизнес?

Кулата,рицар пентакли ,Глупака

И аз мисля, че след като питаш за работа, която е и нова за теб, Рицар пентакли с Глупака е добра алтернатива, стига да си позволиш да рискуваш, защото според мен те е страх за някои неща?

Къде е уловката?

паж пентакли,Дявола,кралица чаши

Че нямаш опит :) Това е, според мен, твоят препъни - камък.

Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря ви много момичета и на трите! :feel happy:

Всъщност сега и аз ще ви споделя мнение ,тъй като вече май бях взела решение и вие ме подкрепихте в него достатъчно добре.По първата комбинация мисля точно като Деана и Lifetime .Кулата не ми е ясна много ,но вероятно показва,че това е напълно различна област за мен ,но работата е такава,че досега все това съм правила ,макар и непрофесионално:whistling:

За втората ,тъй като от първата няма нещо ,което да ми напомня за уловка или нещо скрито смятам ,че по-скоро изразява съмненията и страховете ми евентуално тази работа да ме отдели от професията ми или пък страха от това на един по-късен етап да се окажа в капана на една вече работеща система...но като цяло мисля,че изразява страховете ми от евентуална уловка,тъй като тук няма начална инвестиция съмненията са ми по-скоро насочени към неизвестното бъдеще след известен пероиод от време ,когато евеннтулано нещата станат по-сериозни и обвързващи...нещо такова.

Реших да опитам нещо ново и картите ми дали е добре да го направя са : Силата,8 пентакли и кралица мечове - ще проучвам ,ще анализирам и лека полека с малки стъпки ще тръгна към това приключение :3d_151:

Мерси за подкрепата отново ! Хубав ден и на вас!

Линк към коментар
Share on other sites

Ще отиде ли един човек да говори с друг, да го премести на друга длъжност до 1 месец? 10 жезли, Умереност обърната, Кралица меча. Според мен ще иде.

Този другия ще го преместили? Паж чаши, Кулата, 5 чаши. Според мен тази комбинация отговаря на нещо друго, това как се чувства човека, а не дали ще се осъществи преместването. Какво е вашето мнение?

Линк към коментар
Share on other sites

Ще отиде ли един човек да говори с друг, да го премести на друга длъжност до 1 месец? 10 жезли, Умереност обърната, Кралица меча. Според мен ще иде.

Този другия ще го преместили? Паж чаши, Кулата, 5 чаши. Според мен тази комбинация отговаря на нещо друго, това как се чувства човека, а не дали ще се осъществи преместването. Какво е вашето мнение?

Жур, мисля си няколко неща по твоите карти. Така или иначе смятам, че няма да го преместят. Голямо е разочарованието на Кулата и 5 чаши в комбинация. Този човек ужасно се притеснява как ще се развият нещата. Притеснява се как да подходи, какво да каже и така. Има и конфликт някакъв може би сред колегите му. Не се чувства особено добре. 10 жезли е кофти карта за работа и работна среда. Тя е причината. Подтиснат е.

Мисля си две неща или този човек няма да отиде да говори за преместването, т.е да отложи за по- нататък или ще му обещаят да го преместят пък няма да го направят.

Линк към коментар
Share on other sites

Ще отиде ли един човек да говори с друг, да го премести на друга длъжност до 1 месец? 10 жезли, Умереност обърната, Кралица меча. Според мен ще иде.

Този другия ще го преместили? Паж чаши, Кулата, 5 чаши. Според мен тази комбинация отговаря на нещо друго, това как се чувства човека, а не дали ще се осъществи преместването. Какво е вашето мнение?

Аз като цяло като гледам картите, мисля следното - ситуацията е изключително напрегната, между тия двама души няма да се осъществи комуникация, в смисъл, те могат да говорят, но няма да се разберат по никакъв начин. Интересите им изобщо не съвпадат и карйният резултат е едно пълно разочарование и рухване на всяка надежда. Възможно е дори на този човек да му кажат, че не отговаря на изискванията, че няма нужната квалификация за тази длъжност, нещо от тоя род. Картите са много тежки, даже бих казала, че човекът напълно ще загуби мотивация и е възможно дори сам да се откаже.

Линк към коментар
Share on other sites

Предстой ми една проверка от Инспекцията по труда тази седмица, обаче не е сигурно дали ще ме проверяват, та попитах ще ме проверяват ли - Паж мечове, Страшен съд обърнат, 3 чаши. Според мен засега не е ясно, но клоня към това, че ще ме проверяват.

Как ще премине проверката при мен - Силата, Колелото, Отшелникът. Тия карти ме хвърлиха в смут:3d_146:.

Как мислите Вие?

Провериха ме. Отначало вървеше всичко добре, нямаше забележки, нередности. Обаче откриха нещо старо, нещо което е трябвало да го подменя с ново. Та ще има или предписание или акт. По-добре първото. :3d_146:

Редактирано от Жур
Линк към коментар
Share on other sites

Ще отиде ли един човек да говори с друг, да го премести на друга длъжност до 1 месец? 10 жезли, Умереност обърната, Кралица меча. Според мен ще иде.

Този другия ще го преместили? Паж чаши, Кулата, 5 чаши. Според мен тази комбинация отговаря на нещо друго, това как се чувства човека, а не дали ще се осъществи преместването. Какво е вашето мнение?

Още нещо по тази комбинация, за което не съм се изразила добре в предния си пост, в тази част за квалификацията. Мисля, че уменията на този човек (жена) остават недооценени. За него просто няма пространство да ги приложи.

Линк към коментар
Share on other sites

Предстой ми една проверка от Инспекцията по труда тази седмица, обаче не е сигурно дали ще ме проверяват, та попитах ще ме проверяват ли - Паж мечове, Страшен съд обърнат, 3 чаши. Според мен засега не е ясно, но клоня към това, че ще ме проверяват.

Как ще премине проверката при мен - Силата, Колелото, Отшелникът. Тия карти ме хвърлиха в смут:3d_146:.

Как мислите Вие?

със закъснение чак сега видях че си ме помолила да си преместя мнението , извинявам се !!!

Жур струва ми се че ще те проверят...

Добре ще мине проверката , добре измислени и подредени са ти нещата.

и смятам че ще се разминеш със предписания само! Дано ! Редактирано от novichka
Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте, момичета :) Зададох въпрос дали един човек ще си намери работа до края на годината: 3 жезли + Слънце + Рицар мечове. На мен тези карти не ми казват нищо повече от това, че той има големи очаквания, а рицарят накрая ме затруднява. Първото ми усещане е, че очакванията няма да се осъществят, т.е. разочарование, което води до яд и агресия...

Как мислите вие? Изобщо дали са достатъчно категорични тези карти или да попитам пак след време?

Редактирано от baby777
Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте, момичета :) Зададох въпрос дали един човек ще си намери работа до края на годината: 3 жезли + Слънце + Рицар мечове. На мен тези карти не ми казват нищо повече от това, че той има големи очаквания, а рицарят накрая ме затруднява. Първото ми усещане е, че очакванията няма да се осъществят, т.е. разочарование, което води до яд и агресия...

Как мислите вие? Изобщо дали са достатъчно категорични тези карти или да попитам пак след време?

Здравей smile.gif .

Според мен може и да си намери или ще има такъв шанс, дори възможност, но може нещо да не му хареса, да не го удовлетвори. Да не се окаже, че това не е точно неговата работа.

Иначе човека търси и знае какво иска, и като че ли иска да е по някаква определена специалност или област. Стреми ли се към определено нещо или място? Мечтае ли за определена работа? Учи ли в момента, това просто ми хрумна, но може и да бъркамsmile.gif.

Линк към коментар
Share on other sites


×
×
  • Добави...