Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Имах връзка...


Krasi-11

Recommended Posts

Здравейте! Това е моята истинска история. Преди повече от 3 години имах връзка със сатанист. От 3 години съм много болна-под въздействието на сатанински същества. Това е неговия план "Б" да ме убие. Повече от 7 месеца ме лекува един невероятен човек и феномен. Безкрайно съм благодарна на всички прекрасни същества,благодарение на които съм още жива!!! Човек е напълно безпомощен. Само в тези случаи може да опознае чувството на пълна безнадеждност. Ако и последният ми спасител не успее,ще умра в адски мъки. Не е необходимо да ви давам подробности. Пишави историята си за поука на невежите( и аз бях) , за дане страдат и други като мен. Бих искала да знам колко от убитите и безследно изчезналите са жертви на сатанисти? Бедна ви е фантазията колко ужасна и зловеща е реалността!!! Никога не казвайте:"На мен това не може да ми се случи." и "Аз мога да се справя във всяка ситуация." Бъдете бдителни- само така можете да се предпазите.

Линк към коментар
Share on other sites

  • Отговори 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Знаеш само на теория. Нищо не знаеш.Изпробвах всичко.Чувствам се като новородено бебе под градушка.Никой не може да си представи това,което усещам.Толкова магове и извънземни се опитаха да ме спасят...Този е последният.Ако,не успее-край.

Линк към коментар
Share on other sites

Отричала ли си се от сатаната, както се прави при изповед? Има точна формула и се произнася три пъти. Трябва да си искрена и твърдо решена.

В момента ми става ясно, че ти искаш да се спасиш от сатаната чрез сатаната. Няма как да се случи това.

Изрича се: "Отричам се от сатана, от всичките му дела, от всичките му думи и от всичките му служби!" /три пъти/.

И започваш да водиш чист живот, да правиш добри дела, да мислиш положително, да утвърждаваш добри чувства. Посвещаваш живота си на Бога на Любовта и на Доброто.

Вярвай, наистина е възможно, защото отявлени магьосници са изгаряли магьосническите си книги да служат на Живия Бог. Завинаги престават да гадаят, да манипулират другите и прочее дяволски служби. И ти можеш!

:thumbsup:

Редактирано от kuki
Линк към коментар
Share on other sites

Краси, защо не опиташ при психотерапевт?

Извинявай, но цялата история за сатанисти, магове и извънземни звучи като някакво психическо претоварване.

П.С. Как стигна до извода, че въпросният човек е сатанист?

Редактирано от БожидарЗим
Линк към коментар
Share on other sites

Имам предвид тази любов между мъжа и жената. Другите проявления на любовта не ги отричам.

Човек трябва да намери, да дочака, да се подготви, за свестния партньор. Понякога така се случва, но идеалния мъж се търси дълго. Само Бог може да те срещне с него. И самотата си има хубави страни, можеш да осмислиш, да видиш другите какво правят....докато се разправяш само с един човек не виждаш никой друг, заема изцяло вниманието ти..... Пък когато си сам мислиш, наблюдаваш анализираш. Няма нищо лошо. Мисля че ти трябва просто разбиране, съчувствие...Това което ти убягва засега, не мисли че ще бъде вечно, след падението трябва да станеш и да продължиш, не се свършва светът. Страданието отваря вратата на неочаквани мъдрости, но мисля че първата ти работа е да потърсиш доброто в себе си.

Редактирано от Светлина и Хармония
Линк към коментар
Share on other sites

От опит мога да дам няколко съвета:

Когато се обърнеш към Светлината и Христос в сърцето си,спасението идва,

нещата се подреждат и идва свободата.Имат ефект и някои допълнителни

ритуали,може би не задължителни за всеки:Муски от Атонски манастир,ако са истински са много силни енергийно,

В църква да ти четат името 40дни в Киприановите молитви,

/в интернет има много информация/,те обаче няма да ти помогнат,ако не

си се покаяла наистина ,защото за всичко случващо ни се,сми си виновни само и единствено ние самите.

Енергийно изчистване,но не от баячки и екстрасенси в настоящия им вид,а от духовно повдигнати хора,

които знаят какво точно правят...

Смирение,покаяние,прошка и молитви от сърцето...

Кармичното разплащане може да се състои само когато отвориш Любовта в сърцето

към всички и всичко и почувстваш единение,че си малка частичка от цялото.

Бог е Любов,нашия път е пътят на Христос и Учителя.

Линк към коментар
Share on other sites

Краси,според мен ти не си престанала да мислиш за този човек.

Мисля,че твоето състояние се дължи на страх,породен от внушения.Когато човек е влюбен,става податлив на влиянието на човека в който е влюбен.

Първата помощ трябва да си я дадеш сама,противопоставяйки на негативните мисли позитивни.Първоначално няма да е толкова лесно,но ще свикнеш и нещата ще тръгнат на оправяне.

Никой феномен няма да е в състояние да ти помогне,ако и ти самата не положиш усилия.Трябва да се научиш сама да се зареждаш с енергия,защото внесената от друг човек,ако не полагаш усилия да я задържиш,винаги ще има временен ефект.Трябва да се научиш да мислиш позитивно.

В предишни постове ти дадоха добър съвет - намери и прочети "Завета на цветните лъчи на светлината".

Бих ти препоръчала "Нова книга за здравето" на П.Дънов,книгите на Луиз Хей,най-вече "Излекувай живота си".

Внеси разнообразие в живота си,постарай се да вършиш неща,които ти доставят удоволствие,излизай по-често сред природата,избягвай да общуваш с негативно настроени хора.

Психотерапията също е добър метод да се справиш с проблема си.

Петър Димков е препоръчвал четенето на Киприяновите молитви при проблеми сходни с твоя.

Ще се справиш,просто трябва да намериш сили да направиш първата крачка - промяна в начина на мислене.

Редактирано от Пламъче
Линк към коментар
Share on other sites

Знаеш само на теория. Нищо не знаеш.Изпробвах всичко.Чувствам се като новородено бебе под градушка.Никой не може да си представи това,което усещам.Толкова магове и извънземни се опитаха да ме спасят...Този е последният.Ако,не успее-край.

Линк към коментар
Share on other sites

В страшен филм си се вкарал, направо си в матрицата много сериозно. Съветвам те да не се занимаваш с глупости и да спреш да бягаш от собствената си реалност а се хва6тай за работа,каквато и да е и рабпоти ........

Линк към коментар
Share on other sites

Лесно е да даваш съвети за нещо,което не познаваш. Ходех преди време и нпсихолог и на психиатър и нито един от тях не ме взе за луда. Не е нужно да вярваш в нещо за да те сполети. Само който стигне на мяра хваща вяра. Това на никого не го пожелавам,разбира се. Не се мислете за недосегаеми. Никой от нищо не е застрахован. Блажени са невежите, преди дявола да реши да си поиграе с тях.

Линк към коментар
Share on other sites

Подобни страдания идват за силните. Явно си от тях. Мисля че ни изпитваш, каква бележка ще ни пишеш?...

Можеш да се, справиш!....Всички възможности са вътре в теб!...Можеш да излезеш от този лабиринт!....Има изход!... Съдбата ти е точно в твоите ръце!...Ти избираш, по кой път да вървиш...

.sorcerer.gif

Линк към коментар
Share on other sites

Сърцето, което е похарчило всичко и не е спестило и придобило нищо в замена, непременно според условията на самия живот ще се намери в оскъдност и лишение от всяко вътрешно благо, а тъй като не е научено да пренася подобни лишения, то се решава да се самоунищожи, отколкото да понесе неизгодите. Ето че в такъв случай человек сам по себе си дава място на лошите духове да го завладеят и отведат далеко от мястото на истинската свобода. Това е злощастието с днешния свят, че той харчи повече в душевно отношение, отколкото да придобива. И ето, че се ражда криза в техния живот. Нравите отслабват, добрите привички губят своето назначение, светлите мисли чезнат, добрите чувства се покваряват и доброто семе, което трябваше да принесе плод, се изгуби изпомежду тръните и бодилите, които са обраснали около человека. Тази е причината, която погубва самия человек. Неговото нерадение да узнае доброто на своята душа.

Не е ли истинно, какво се ползва человек, ако светът спечели, а душата си загуби? Това е ужасно зло, което може да сполети едного человека. Да продаде, да разори най-хубавото и най-драгоценното създание – своята душа. Не е ли това най-голямото безумие, което един грешник може да стори против себе си? Не показва ли това върхът на едно разтление, на едно върховно беззаконие против Бога и самия си дух, да погуби това, което е най-свято и съкровено в себе си. Не е ли такова едно поведение за осъждение, не е ли такава една постъпка достойна за пъкала? Да, ето неизцелимото зло на живота, което человек сам може да си нанесе, което никой друг не може да му стори. Никой не може да погуби живота на една душа, освен человек сам.

Седем разговора със Светия Дух

Редактирано от Мария-София
Линк към коментар
Share on other sites

Лесно е да даваш съвети за нещо,което не познаваш. Ходех преди време и нпсихолог и на психиатър и нито един от тях не ме взе за луда. Не е нужно да вярваш в нещо за да те сполети. Само който стигне на мяра хваща вяра. Това на никого не го пожелавам,разбира се. Не се мислете за недосегаеми. Никой от нищо не е застрахован. Блажени са невежите, преди дявола да реши да си поиграе с тях.

Ти да не си се отписала?!

Вземи се в ръце - ще се справиш!Има хора,които са попадали в много по-тежки ситуации от тази,в която си попаднала ти и са се справяли.

Линк към коментар
Share on other sites

Дори не знаете за какво говорите. Мислите,че има по-тежки ситуации????????????????? По-зле от мен са само тези ,които горят в ада. Знам,че нищо не ви говорят моите думи. За да разбереш дали можеш да се справиш в дадена ситуация трябва първо да попаднеш в нея. Пак ви повтарям: Има неща пред,които човек е безсилен.

Линк към коментар
Share on other sites

Krasi, пак ще те питам:

1. По какво разбра, че е сатанист?

2. В какво се изразяват в момента страданията и неприятностите, за които говориш?

Иначе всяка помощ ще е виртуална.

Редактирано от БожидарЗим
Линк към коментар
Share on other sites

Дори не знаете за какво говорите. Мислите,че има по-тежки ситуации????????????????? По-зле от мен са само тези ,които горят в ада. Знам,че нищо не ви говорят моите думи. За да разбереш дали можеш да се справиш в дадена ситуация трябва първо да попаднеш в нея. Пак ви повтарям: Има неща пред,които човек е безсилен.

Най-трудна е борбата със самия себе си.

Мила Краси,всеки човек мисли като теб,когато му е тежко.Всеки се мисли за най-многострадалния...И аз съм мислела,че съм най-нещастната,но се оказа,че далеч не е така.Винаги има и по-лошо.

Трябва да си благодарна,че сега си тук и имаш възможността да споделиш проблемите си.

Не бива да се отдава чак такова внимание и на най-тежкия проблем,защото ставаш зависим от него.

Опитай се да си повтаряш на ум :" Добре че стана това,а не нещо по-страшно!".Само по този начин ще приемеш ситуацията и ще я изхвърлиш от живота си,за да можеш спокойна и уверена да продължиш пътя си.

Линк към коментар
Share on other sites

Дори не знаете за какво говорите. Мислите,че има по-тежки ситуации????????????????? По-зле от мен са само тези ,които горят в ада. Знам,че нищо не ви говорят моите думи. За да разбереш дали можеш да се справиш в дадена ситуация трябва първо да попаднеш в нея. Пак ви повтарям: Има неща пред,които човек е безсилен.

Сигурно има и по-тежки ситуации - примерно как ти се струва, шофираш ти, моментно разсейване от твоя страна и предизвикваш катастрофа, умира съпругът и децата ти, пред очите ти и знаеш, че ти си допринесла за това, а ти самата си с много травми, което те обрича на живот в инвалидна количка и много болки, а лекарите не се ангажират колко години ще изкараш с получените повреди ... Така че фантазия имаме достатъчно, тежки ситуации всякакви, включително мога да разкажа няколко реални такива, но не е там работата.

Просто ... самата ти не казваш - от какво си болна вече 3 години, защо си мислиш, че бившия приятел иска да те убие и защо казваш, че това е план Б? Също - уж искаш да ни предпазиш, а не казваш - кога и как разбра, че той е сатанист? И ако човек (пък бил той и сатанист) е предизвикал твоята тежка ситуация, сигурно ще се намери и друг човек, който да я разреши.

Линк към коментар
Share on other sites

Дори не знаете за какво говорите. Мислите,че има по-тежки ситуации????????????????? По-зле от мен са само тези ,които горят в ада. Знам,че нищо не ви говорят моите думи. За да разбереш дали можеш да се справиш в дадена ситуация трябва първо да попаднеш в нея. Пак ви повтарям: Има неща пред,които човек е безсилен.

Значи сатанистите излязоха най-всемогъщите и никой на света не може да направи нищо срещу тях. Щом поставяш така нещата, темата е изчерпана и скоро ще я затворя.

Линк към коментар
Share on other sites

Не ги поставям аз нещата. Щом най-добрия маг 7 месеца се опитва да ме спаси и се опасявам,че е на път да се откаже... моето положение наистина е безнадеждно... от вас не искам нищо друго освен разбиране... това го пиша,за да се опитам да предпазя другите хора от същата фатална грешка... не го пиша заради себе си... аз вече нямам какво да губя... опитвам се да дам гласност на проблема... а вие си мислите,че с нещо можете да ми помогнете. Откажете се. Разказвайте на близки и познати за този адски проблем. Целта ми е да няма повече жертви на сатанистите. Не знам как си избират жертвите,но при първа възможност ги завличат в свърталището си за да ги убият ритуално. Така изпращат душите им в ада. Първият ми спасител ми каза:"Този е сатанист." Не му повярвах. Но като ме налегнаха болките и ужасите нямаше къде да ходя и повярвах... После ми каза :"Момиче ти си извадила голям късмет !" Но аз не се чувствам късметлийка. Едновременно съм на Земята и в ада!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Аз съм кандидат-жертва на сатанист!!!!!!!!!!!! В момента "пиете вода от извора". Не ме обвинявайте в нищо. Аз само се опитвам да отворя очите на хората,за да не страдат като мен!!!!!!!! Разгласявайте проблема-само това искам!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...