Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Имах връзка...


Krasi-11

Recommended Posts

Така взет,цитата от поста ми изопачава казаното от мен.

В поста си под компания разбирам не хората с които е в момента Краси,а тези сред които е била когато е имала връзка с този,когото нарича сатанист.

Florestan,моляте да ме извиниш ако греша,но написаното от теб ми звучи като подстрекателство към конфронтация на Краси с хората с които живее в момента.

Едва ли най-важния проблем при нея е начинът и на хранене.

Редактирано от Пламъче
Линк към коментар
Share on other sites

  • Отговори 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Така взет,цитата от поста ми изопачава казаното от мен.

В поста си под компания разбирам не хората с които е в момента Краси,а тези сред които е била когато е имала връзка с този,когото нарича сатанист.

Florestan,моляте да ме извиниш ако греша,но написаното от теб ми звучи като подстрекателство към конфронтация на Краси с хората с които живее в момента.

Едва ли най-важния проблем при нея е начинът и на хранене.

Извинявам се, ако не се разбира. Аз нямах предвид също, че тази компания са хората, с които Краси живее сега, но въпреки това исках да попитам дали се чувства добре и с тези хора. Във всеки случай, съвсем не е уместно да се стига до каквато и да е конфронтация с хората около нея, защото това не би трябвало да реши проблема. Единствено ми хрумна, че ако освен хората, с които е била по-рано, и тези, с които живее сега не я разбират добре, така може да има още една причина за стрес. Това не означава, че задължително трябва да се раздели с тях, напротив, ако въобще има някакви трудности и със средата в момента, е по-добре да се говори с тези хора, например, защото така те могат да я разберат по-добре. Не твърдя, че си казала, че Краси има проблем с хората, с които живее в момента, а също така не съм сигурен за това, но исках да проверя просто какво е положението и в сегашната среда на Краси. Но ако смятате, че нещо друго е по-важно, може и така да е, аз нямам претенции, че разбирам как се решават такива проблеми.

Редактирано от Florestan
Линк към коментар
Share on other sites

Аз заставам твърдо зад думите на Станимир. Хвърля се някаква бомба тук и се започва една помощ, без да е поискана-))) Така и не разбрахме какво да разпространяваме, от кого да се пазим...Повтаря се едно и също. Не, че искам да омаловажавам това,което преживяваш физически или не,обаче същите приказки си ги написал и в други форуми,Краси. Никой там,обаче, не ти е обърнал внимание. Единствено тук .И при всичките опити,които се правят да ти се помогне, ти си знаеш своето сатаната,та сатаната...Не отговори на някои въпроси,като този,как разбра, че всички органи са ти извън строя икакво значи това? Извън строя разбирам отказ на бъбреците да функционират,отказ на черния дроб,да не говорим за сърцето

Линк към коментар
Share on other sites

Хаде стига! Насила хубост не става! Оставете я да си прави каквото избере. Не си губете повече времето. Всичко вече е казано. Има и такива хора на света.....yinyang.gif

Линк към коментар
Share on other sites

Има хора всякакви - дори такива,които си измислят проблем,само и само за да получат внимание.

П.П. Казвайки горното,нямам предвид случая на Краси.

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...