Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Въпроси при интервю


Radi82

Recommended Posts

Вчера за пръв път бях при хомеопат и проведохме интервю. Малко съм обезпокоена от зададените въпроси. Нормална практика ли е да се пита за рожденната дата и трите имена? Това са лични данни, имат ли отношение към определяне на човека?

Линк към коментар
Share on other sites

Вчера за пръв път бях при хомеопат и проведохме интервю. Малко съм обезпокоена от зададените въпроси. Нормална практика ли е да се пита за рожденната дата и трите имена? Това са лични данни, имат ли отношение към определяне на човека?

Излишно безпокойство!Дали терапевт лекар или заболекар ще ви запише иманата и кога сте родена,това едва ли до сега ви е правило впечатление.Ако не се доверите на хомеопата си ,няма да може да се отворите за хомеопатията като алтернатива.Нали все пак знаете вие с кого разговаряте и се доверявате ,така и човекът от когото търсите помощ би трябвало да знае към кого е адресирана помоща .За какво е това безпокойство?Не са ви взели ЕГН-то и № на личната карта:3d_127:за да имате съмнения в злоупотреба с лични данни.

В едно първоначално хомеопатично интервю се питат всевъзможни неща(На коя страна спите?Когато имате главоболие как ви боли главата -разпъващо от вътре навън или от вън на вътре?Как сте се родили?.............)и куп всевъзможни въпроси които биха ви се сторили безмисленни ,но повярвайте имат отношение с точното определяне на индивидуалното хомеопатично л-во.А имената ви са просто едно запознанство с терапевта.Ако ви тормози това ,попитатйте го и вие на следващата ви среща кога е роден и трите му имена!

Желая ви успешно лечение и разрешаване на проблема:3d_066:

Редактирано от tintet
Линк към коментар
Share on other sites

Вчера за пръв път бях при хомеопат и проведохме интервю. Малко съм обезпокоена от зададените въпроси. Нормална практика ли е да се пита за рожденната дата и трите имена? Това са лични данни, имат ли отношение към определяне на човека?

Не съм хомеопат, но предполагам, че рождената дата е от значение. А колкото до трите имена, по-вероятно е хомеопатът да се нуждае от тях от чисто техническа гледна точка. Все пак той трябва да си води някакъв регистър за това кой го е посещавал, часове, симптоми,предписано лечение и т.н., а за това са нужни имена. Иначе би се получила пълна каша ако въпросният хомеопат има повече пациенти.

Линк към коментар
Share on other sites

Radi82 и според мен няма нищо обезпокоително. Голяма част от хомеопатите имат богата обща култура, част от тях имат и нумерологични-астрологични познания, които вероятно използват в помощ :)

Линк към коментар
Share on other sites

Вчера за пръв път бях при хомеопат и проведохме интервю. Малко съм обезпокоена от зададените въпроси. Нормална практика ли е да се пита за рожденната дата и трите имена? Това са лични данни, имат ли отношение към определяне на човека?

Нали не Ви е питал за ЕГН-то? или точният Ви адрес, вход, етаж, апартамент? ...или да ви е ксерокопирал личната карта?

Три имена и рожденна дата, но нали като му се обадите по телефона за справка и той влезне в хомеопатичната си програма, трябва да може да ви намери по някакъв признак... как предлагате да стане това?

И не само имена и рожденната дата, всичко което се записва е строго конфиденциално, вкл. и заболяванията ви!

Редактирано от Alexander
Линк към коментар
Share on other sites

Много хомеопати ползват в допълнение и астрология.

В хода на интервюто пускат хороскоп,който им дава помощни насоки.

Хомеопатичните лекарства имат и показания за влияния на определени планети.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...