Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Recommended Posts

Точно в момента гледам едно видео с Елисавета Логинова публикувано в сайта новотопознание. Логически малко се разминават нещата: тя контактувала с висш разум (учителите) преди 28 години; този разум искал да се разкрие този прадревен първи човек; обаче после след 28 години (когато тя издава сега нова книга) се оказало, че този разум й казал, че целта била всъщност експеримент: хората да се доверят на този разум и да работят заедно. Прегледайте и вие видеото, но нещата сякаш започват да издишат. Тя се опитва да печели пари от това. Няма лошо.

Друго също ми е много интересно (от чисто логическа гледна точка): ако тези учители наистина са искали да дадат някаква информация, защо информацията е подадена чрез стари знаци и различни древни писмености?

Иначе наистина има нещо там. Но вероятно на този етап не е момента да бъде 'намерено'. А може и да не е точно там.

Сподели това мнение

Ето го интервюто за Царичина, което моят любимец Стойчо Керев провежда с Елисавета Логинова. 

Темата и за мен е интересна, на мнение съм, че няма дим без огън, наистина. Много въпросителни има, неслучайно. За момента си остава мистерия, към която можем да подходим с доверие или с недоверие... 

Сподели това мнение

В 22.07.2018 г. at 17:24, Кон Сивобелев каза:

Ако зависеше от мен разкопките там щяха да продължат докато се стигне до самото дъно...и на дупката, и на историята.

Там, в коридора, който са копаели изникнал невидим щит, поле, по техните думи и само няколко човека са могли да продължат да влизат навътре през него. Най-вероятно има някаква опасност около него, след като и Ванга казва да пазят войничетата, че и тях майка ги е раждала. А къде са тетрадките на Е. Логинова - ИЗНЕСЕНИ СА ЗАД ГРАНИЦА!!!

Редактирано от Прогрессор

Сподели това мнение

За мен този експеримент е успешен :) . А извода е : Човечеството излиза от животинската си фаза .Но все още се вижда страхът като мотивация в обществено политическия живот. Без да се коментира нищо по задълбочено , дали сме в състояние да направим нещо повече от направеното .  Достатъчен е факта ,че България излиза от СИВ и още не се знае как ще се определи . А вътре в държавата , :)  Нормално , когато се клати ,,земята" , да стискаш здраво  перилата  ,,забравяш че има небе " 

Сподели това мнение

преди 6 часа, Прогрессор каза:

Там, в коридора, който са копаели изникнал невидим щит, поле, по техните думи и само няколко човека са могли да продължат да влизат навътре през него.

И какво са видели като са минали?

Сподели това мнение

Направете си регистрация или влезте в акаунта си, за да коментирате

Трябва да сте регистриран участник, за да можете да оставяте коментари

Направете регистрация

Регистрирайте се в Портала. Лесно е!

Нова Регистрация

Влизане

Вече имате регистрация? Влезте тук.

Влизане Сега