Jump to content
Порталът към съзнателен живот

паническо разтройство


Recommended Posts

Здравейте,аз съм на 26 г,майка на 2 деца.От близо 1 година не се чувствам здравословно добре.А симптомите ми са-сърцебиене,гадене,виене на свят,онкофобия,треперене,субфебрилитет......всичкото в мен!!!Постоянно плача.Симптомите повлияват и на работата ми,незнам кой път да хвана.Имам ужасен страх от ракови болести.Лягам ставам само затова си мисля.Правила съм си изледвания-ПКК и урина.Имах към 8-9 левкоцита в урината,а кръвната ми картина личния лекар каза че всичко е наред.Само гранулоцидите бяха леко понижени,но доколкото разбрах от джипито е било наормално.и Субфебрилната температура много ме притеснява.Навсякъде ходя с термометъра.През 5 минути си меря температурата.Субфебрилитета може ли да е на нервна основа???Моля Ви ,помогнете ми.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

Привет и от мен! Като човек, който близо 10 години е страдал от паническо разстройство мога да кажа, че всъщност на тоя етап вие по-скоро не страдате от това. Може би е добре да се запознаете с видовете тревожни разстройства, между които е и паническото разстройство. Определено е ясно, че страдате от натрапчиви мисли и пристъпи на тревожност. По-важното в случая е да знаете, че всичко, което Ви се случва е на психическа основа, т.е. претоварена сте психически. Най-доброто за Вас е да се обърнете назад в Живота и в себе си, за да си дадете ясна сметка какво ви е довело дотук. Това е първата стъпка към връщането на баланса в Живота. Осъзнаването на причината, която е отключила това състояние. Промяна на мисловните модели, нагласата към света, Живота и всичко, което Ви заобикаля е втората. Следва Промяна в начина на Живот - включително промяна в начина на хранене. Но това съвсем повърхностно изброено. Общо взето - най-важното е да се обърнете назад в себе си и честно да признаете от какво страдате и от какви ви е заболяло толкова силно?!

Успех Ви желая!

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...