Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Как да разбера кои са всичките бивши интимни партньори


talaz

Recommended Posts

Guest Емил от Льонеберя

Ааа, една жена ако никой не я е искал да я ощипе по гъзо... па да няма аз да се набутвам с нея?

Най-добре си е такава, която идва със сертификат от комисия - какво по-хубаво?

Директно научена на всичко...

Линк към коментар
Share on other sites

Редактирано.

Ха да налея масло в огъня!

Тя научена, засукана, видяла, живяла - ша ли те хареса?!

Знайш ли колку са й вдигнати критериите?!

:3d_030:

Тъкмо ще го обучава. Пък и тази щом е с него, явно или си е много добър, или държи на него и е съгласна да го учи . :D Във връзка с казаното от ЕоЛ - има и вариант мъжът да си вземе честна жена пък да си я обучава. :D

П.п.Тогава той (мъжът) ще изглежда велик в очите и ( ще изглежда в случай, че не е слаб де), но пък и вероятността тя да провери как е при други мъже, може да е по - голяма. :D Но всичко е "Частен случай". Най - добре и двамата да са напълно честни и да се учат взаимно от дебелите книги и евентуално И от филми, но книгите са по - целомъдрен и одухотворен начин според мен. :D

Има и вариант да не четат и да не гледат нищо, да не се опират на опита на човечеството, а напълно да се проявят като самоуки.:)

Редактирано от Христо
Линк към коментар
Share on other sites

Щом ще става дума за обучителки. Сещам се за една, която поне на мен ми се струва поне мъничко по - привлекателна от кака Шака. Освен това е съседско момиче, демек хем по - наше, хем по - наблизо. Не е толкова известно и сигурно таксата му за обучение е много по - ниска. Всъщност, току що разбирам, че не е точно съседско момиче, а е хърватско момиче..., но пак живее много по - близо от Шакира. Та аз лично бих предпочел Севи за даскалка - и поради изброените дотук причини, и поради това, че бих и разбрал много повече от нещата, които би ми говорила на сръбскохърватски, отколкото на испански. :D Е, ако почне на английски, пак ще се поразберем де...То всъщност повече е за показване, отколкото за говорене, но все пак ...пък и може да се опитаме да си полафим и по - общи приказки, неучебни. :lol: А и сърбохърватската реч като звучене като че ли ми допада повече от английската и шпаньолската. А и гласът на Севи, също звучи обучително. :sorcerer::3d_003::3d_074::lol:

Ti gledaš me ja topim se

Hajde priđi mi ja brojim do tri ...

Ti želiš me, a druge ne...

Goriš ti, gorim ja

To je kemija, znam.

Severina - Brad Pitt

http://www.vbox7.com/play:c24c08ffde

Редактирано от Христо
Линк към коментар
Share on other sites

По фолк каналите човек си се учи на всичко съвсем без пари. Ма ти много се вдъхнови...

:3d_146:

се учи на всичко

Ехееее, чак пък толкова ... :D

фолк
Фолк или поп фолк. Фолкът на поповете. :lol:

Куки, аз си избирам Северина за учителка, пък за теб оставям Шакира. :lol: Шегувам се, споко, майтап ве Уили.:)

А относно темата : би могъл да отиде на ясновидка и тя да му каже всичките и бивши партньори... :lol:

Редактирано от Христо
Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 months later...

Моля ви, не му давайте съвети от типа на т.5 от списъка на Станимир, защото току виж ги последвал.. :D Всякакви хора има. Някои психари убийци са твърдяли, че са вдъхновени от еди кой си филм (в това число и прословутата "Матрицата"). Да не стане после като го разпитват да каже: "Изтезавах я, защото в Портала към съзнателен живот ме посъветваха така, а там ми се струват свестни хора и реших да ги послушам."

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...