Jump to content
Порталът към съзнателен живот
Донка

Национална среща на Портала - юли 2011 г.

Recommended Posts

Преди всичко трябва да се отбележи, че хотелът разполага с 65 легла. В сайта има изброени различните категории апартаменти, всеки може да избере подходящ за него.

Процедурата по регистриране е лесна, трябва само да се звънне предварително - 0886 799 600, 0887 52 32 42, да се посочи точно какъв тип стая се ще се запази, да се посочат имена и телефон за контакт. Резервацията трябва да се потвърди седмица преди датата на пристигане. Плащането става на място, без предварително превеждане на сума по сметка. Трябва да се отбележи, че до хижата няма директен транспорт от село Якоруда ( намира се на ок. 15 км. от хотела ), прехода може да стане или пеш ( за големите ентусиасти ), или с личен автомобил. Туристическите маршрути, обявени в сайта са добре маркирани, така че всеки може сам да се справи и да достигне до крайната дестинация.

Вече резервирах апартамент, но предупредих че може да се оформи група, затова ако успеем да се организираме, трябва да съобщим навреме, за да се възползваме от намаленията.

До скоро:)

Сподели това мнение

Тази зима се оказах, по стечение на обстоятелствата, в комплекс Трещеник.

Мога да кажа, че мястото е магия :) Изключително красиво, обградено с невероятна природа, от прозорците на хотела се разкриват страхотни гледки. Разбира се, не е тип курорт, който да предлага набор от забавления, но мисля, че и никой не търси точно това. Мястото е идеално за почивка, разходка, усамотение, спокойствие, глътка въздух някъде, далеч от всеобщата суетня и бит пазар, образно казано, на по-големите градове.

Изборът е много сполучлив! :)

Сподели това мнение

:dancing yes: Благодаря ти! Нали няма да издам тайна, ако призная, че до голяма степен го дължим и на теб? :hypocrite:

Засега сме там с izgrev :3d_090: и с новата палатка - ще се опитаме да разберем какви са условията за тях.

Сподели това мнение

Има ли някой с кола от София,който ще ходи на срещата?sleeping.gif

Сподели това мнение

Guest Мона

Има ли някой с кола от София,който ще ходи на срещата?sleeping.gif

Хей, Мария, ще те вземем. Предполагам, че ще има и други хора от София, така че няма да има проблеми с пътуването до хотелчето.

Сподели това мнение

На мен ми се идва. Имам един приятел от Якоруда, който не съм виждал повече от година и тъкмо хижата е наблизо. Ама нали няма да ме карате да ставам по-рано от 3 следобяд, по първи петли? :)

Ако някой от София има нужда от транспорт, да заповяда - хем ще показва пътя, че иначе мога да изляза някъде из Виетнам, вместо в трещеник. Хич ме няма с ориентацията, губя се след първия завой... :)

Сподели това мнение

На мен ми се идва. Имам един приятел от Якоруда, който не съм виждал повече от година и тъкмо хижата е наблизо. Ама нали няма да ме карате да ставам по-рано от 3 следобяд, по първи петли? :)

Ако някой от София има нужда от транспорт, да заповяда - хем ще показва пътя, че иначе мога да изляза някъде из Виетнам, вместо в трещеник. Хич ме няма с ориентацията, губя се след първия завой... :)

Орлине, това се казва синхроничност.

Тъкмо днес разбрах, че организацията ни с транспорта до Трещеник отпада.

Така че ако ти се намират две свободни места, за мен и Ивета, като аз мога да се събера и в багажника :), много ще се радвам да пътуваме заедно.

Криво - ляво ще стигнем :)

Сподели това мнение

И аз идвам, така че ако някой от Варна има желание може да пътува с нас има 2-3 места:dancing yes:. Имам само един въпрос, къде да направя резервация в хотела или в хижата, че нещо май не разбрах. :)

Може и на стоп да вземем някой, по маршрута :thumbsup1:

Редактирано от didi_ts

Сподели това мнение

Супер! Само да синхронизираме тръгването. Аз мога още в петък сутрин, но жената не знам. Та, ако е петък вечер или събота сутрин как ви се струва? :)

Сподели това мнение

:dancing yes: Много добър въпрос! Давайте предложения!

Сподели това мнение

Супер! Само да синхронизираме тръгването. Аз мога още в петък сутрин, но жената не знам. Та, ако е петък вечер или събота сутрин как ви се струва? :)

Планирали сме да сме в хотела възможно най-рано, така че ще тръгнем още в петък сутринта. Така че ако ти се отвори прозорец, можем да се разберем, а иначе все ще стигнем и ще се срещнем на самото място :)

А относно програмата, то тя може да бъде волна, с елементи на импровизация, но нека Донка, като човек с повече организационен опит да предложи схема :)

Редактирано от Вендор

Сподели това мнение

От движение предлагам условно наречена "Вечер на звездобройците" - след като Главния звездоброец е на линия :3d_146: мога да разчитам изцяло на неговия чар и сценаристки способности. Оставям и на Астромагьосника да уточни името на мероприятието и какви нагледни материали да си носят децата.

Сподели това мнение

Ние тръгваме в събота сутрин. Засега сме двама. Ако има желаещи да се присъединят от София към трещеник: 0878260634, Орлин :)

Сподели това мнение

Предлагам да направим пешеходен преход до Якорудските езера или до Нехтеница.

Сподели това мнение

Предлагам да направим пешеходен преход до Якорудските езера или до Нехтеница.

Прекрасно, идеята за езерата е много добра, а и гледката ще си заслужава. Още повече че прехода, е идеален от гледна точка на време и разстояние. Така че с Ивета сме навити за Якорудските езера, пиши двама :) за съботната сутрин :)

Донка дава добра идея, така че след прехода, след почивка, можем да организираме една астро-вечер, прерастваща от неангажираща към задълбочена :)

Сподели това мнение

:whistling: бих се присъединила да се запознаем , дано не сте резервирали цялото хотелче

Сподели това мнение

Guest Ивета

:whistling: бих се присъединила да се запознаем , дано не сте резервирали цялото хотелче

Eshavt, и ти имаш чувство за хумор, хотелчето има близо 65 легла, едва ли има толкова ентусиасти тук, в Портала :blink: И 10 да се съберем ще си е чудо. Но не е важно количеството, а качеството.

Сподели това мнение

Покрай една тема в Таро форума ми хрумна сега една идея - ако има достатъчно присъствие на таро-специалисти (макар че на мен и Ивета ми стига :)), да ни светнат на останалите за връзката между Таро и Учението. Такава очевидно за тях има, но ние не я осъзнаваме. С интерес бих изслушала мненията и вече имам в запас няколко въпроса.

А за хотелчето - няма гаранция какво ще се случи до 8ми....

Редактирано от Донка

Сподели това мнение

Guest Ивета

Покрай една тема в Таро форума ми хрумна сега една идея - ако има достатъчно присъствие на таро-специалисти (макар че на мен и Ивета ми стига :)), да ни светнат на останалите за връзката между Таро и Учението. Такава очевидно за тях има, но ние не я осъзнаваме. С интерес бих изслушала мненията и вече имам в запас няколко въпроса.

А за хотелчето - няма гаранция какво ще се случи до 8ми....

Донче-бонбонче, аз добре ще ви светна, но първо трябва да светна и себе си :3d_146:

Сега, това в рамките на шегата, съществува дълбока връзка на езотерично ниво между Таро и Учението, за което имам наблюдения и анализи, идеята ти е добра.

Права си, няма гаранция до 8-ми, дано :)

Сподели това мнение

Здравейте,

невероятни неща прочетох в портала и също бих искала да се присъединя към срещата и преходите в планината, ако такива се състоят.

Сподели това мнение

Ще се радваме на всички приятели - без значение колко и дали изобщо са писали във форума.

Приготвила съм и една кутия name badges за тези, които ще посмеят да си сложат името и/или ника на всевиждание. ;)

Сподели това мнение

Моля регистрирайте се, за да коментирате

Вие можете да публикувате коментар след като влезете в акаунта си

Влизане Сега