Jump to content
Порталът към съзнателен живот
Донка

Национална среща на Портала - юли 2011 г.

Recommended Posts

Ивета , сериозно си го помислих, без хумор :)) това с баджовете е свежо

Сподели това мнение

Guest Ивета

Да ви подсетя, време е да потвърдите резервациите си, ако сте сигурни, че ще ходите. Ние вече го направихме.

До :3d_030:

Сподели това мнение

Да, и аз днес с мисля за програмата. Кога според вас, е най-удобно да си насрочим обсъждането на сайта - имам предвид въпроси, предложения, идеи, проекти и всичко от този род, свързано с Портала. Доколкото разбирам най-много хора ще има в неделя. Можем ли да определим ориентировъчно 11-12 часа? Разбира се ще решаваме на място подробностите.

Сподели това мнение

Ние пристигаме в петък вечерта и ще си тръгнем в понеделник сутринта, резервациите са направени smile.gif. Наистина е хубаво резервациите да се потвърдят, че при нас стана малко недоразумение. Има страхотни маршрути, smile.gif и мислим да оползотворим престоя.

Сбирка е хубаво да се направи или в късния следобед или в ранния предиобед според мен, за да не се разкъсва деня, ако някой иска да прави преходи или да разглежда околността. Може би в събота привечер и в неделя сутринта, нещо такова, мисля, че това е времето, когато ще има най- много хора.smile.gif

Сподели това мнение

От мноооого време ни съм влизала, ни писала в портала, но очаквам с нетърпение екскурзията-среща.

Сподели това мнение

Имаме 2 места в колата свободни,ще пътуваме петък сутрин.От София.

Ако има желаещ,да си казва навреме...

Сподели това мнение

Не мога да повярвам, но и аз идвам ,хахахахах. Просто свърших със всички ангажименти "on time". And here I am . :3d_146:

Сподели това мнение

Бях само в неделя, но мога да кажа:

Красиво!

Във всяко отношение!

Сподели това мнение

Рила е прекрасна,мястото-вълшебно.От съфорумци съм очарована.

Благодаря на Орлин и Милкана,Донка и Изгрев,Ина,Диди и Креми...

Времето ни заедно не беше много,но да си пожелаем още вдъхновяващи срещи.

3d_041.gif

Сподели това мнение

Ще разкажем срещата в галерията - само да ни остане време да качим снимките...

От себе си лично - много важни уроци научих! Благодаря на всеки от всички, които бяха там, за да си усетим аурите - както спомена Орлин.

Сподели това мнение

Аз и съпругът ми(albatross_bg) :)се прибрахме днес.

За радост или за жалост пристигнахме първи и си заминахме последни. Посрещнахме всички и ги изпратихме.

Мястото беше прекрасно, хората които го споделиха с нас също.

Много се радвам, че се запознах с Орлин и Милкана, надявам се да се срещнем пак.

Много приятно ми беше да видя Ина и Мария, времето беше малко за разговори.

И специални поздрави на Донка и Емо, за това, че ни държаха близо до природата с вечерния огън край палатката, на който аз лично много се радвах, а явно не само аз, защото и двете вечери край него пристигнаха неканени гости :) . Оставих там спомен , хубав - когато пристигнахме в петък, не забелязах

скалата на поляната, когато си тръгвахме днес ми изглеждаше пуст :)

И една приятна следобедна разходка с Креми и семейството и като финал.

Много красив е Якорудския циркус. В събота ходихме до Рибното и Мъртвото езеро.

Разбрах от местните, че рибите в тези високопланински рилски езера се казват „сивки” :). И много други неща се случиха ..........:thumbsup:

За мен това беше един прекрасен уикенд, благодаря на всички, c които го споделих.

Сподели това мнение

Хахха какво мога да кажа освен,че както винаги се зарадвах. Този път бяхме много повече заедно с всички. Все пак 2 дни са си два дни. Радвам се,че се запознах с Мария- София.Чудесна жена.

А за другите вече се познавахме и то отдавна. Просто имахме възможността да се видим и бъдем заедно за по- дълго време от няколко часа.

Благодаря на всички,че бяха много мили,усмихнати и добронамерени.

Специално благодаря на Орлин за превоза и на Милкана,че беше с нас.

Радвам се,че се видяхме с Диляна и мъжа й.

Правим вече втора среща с Донка, но ето че този път се запознахме и с нейното семейство.

Мисля,че беше страхотно.

Дори и Креми дойде последния ден изненадващо.

А пък мястото е вълшебно,съжалявам ,че за толкова кратко време беше всичко.

Бих прекарала поне една седмица,рисувайки, бродейки из гората .

Имах нужда от почивка и среща с нови хора така,че от мен всички имат 6 . Супер сте!

Сподели това мнение

И аз ви благодаря! Интересно е да се видим на живо, извън екрана и буквите, удрящи ни по кратунките... :)

Поздрави на Донка, Ина, Мария-София, Изгрев, Милкана, Креми!

Специални морски поздрави на Явор и Диляна! Наистина ще се радвам пак да се виждаме и бъдем приятели! :)

...

Едно леко предложение: следващия път ако искаме можем да имаме някаква програма. Например серия от приятелски уъркшопи за прана терапия, хомеопатия и бахови капки, таро, йога на смеха, пси игри, дишане, хиромантия, астрология и т.н. Ако искаме де, просто подхвърлям!

:) :) :)

Редактирано от Орлин Баев

Сподели това мнение

Едно леко предложение: следващия път ако искаме можем да имаме някаква програма. Например серия от приятелски уъркшопи за прана терапия, хомеопатия и бахови капки, таро, йога на смеха, пси игри, дишане, хиромантия, астрология и т.н. Ако искаме де, просто подхвърлям!

:) :) :)

Приветствам, Орлине! :)

Всъшност на Априлци беше така - особено началото с чаша гореща вода сутрин и паневритмия - беше превъзходно!!!

Да си определим една дата за септември, какво ще кажете? Или началото на октомври?

Редактирано от късметче

Сподели това мнение

Аз съм ЗА,в началото на октомври.sorcerer.gifДобре е по-отрано да го планираме.

Дано тогава успеят да дойдат и Ивета и Дани.

Както и всички останали.rolleyes.gif

Сподели това мнение

Дали пак са свързали в 4 почивни дни датите 22. - 25 септември? Тогава би било много удачно!

Сподели това мнение

Дано тази неделя Дончето остане малко ссвободна, та да качи малко фотоси от срещата.Ако не,то стискам палци за другата неделя. :)

Сподели това мнение

:dancing yes: Благодаря за справедливото напомняне, Дамяне!

Качвам само няколко от моите снимки - с молба към Диди, Явор, Орлин, Мими, очарователните Милкана и Ина и мистър Психотерапевт да попълват албума - техните снимки са много по-добри!

От мен много любов и усмивки за всички приятели тук!

gallery_377_242_27058.jpg

Сподели това мнение

Моля регистрирайте се, за да коментирате

Вие можете да публикувате коментар след като влезете в акаунта си

Влизане Сега