Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Търся лечение на плоски брадавици


Recommended Posts

За това нещо като проблем се препоръчва мазане на плоските брадавици с билката- змийско мляко или млечок.Билката и сега я има .Няколко пъти, се маже мястото .Учителят препоръчва да се посипе мястото със сол при разсип на луната.Това като идея от книгата "Хранене и здраве съобразно теорията и учението на Петър Дънов"Х. Дочев.

Линк към коментар
Share on other sites

За това нещо като проблем се препоръчва мазане на плоските брадавици с билката- змийско мляко или млечок.Билката и сега я има .Няколко пъти, се маже мястото .Учителят препоръчва да се посипе мястото със сол при разсип на луната.Това като идея от книгата "Хранене и здраве съобразно теорията и учението на Петър Дънов"Х. Дочев.

Направо ми го взе от "устата" :thumbsup2: Змийското мляко ми е помогнало за тях! Билкарите си я знаят и я препоръчват. Преди години един човек като ми видя ръцете дори без да съм го питала направо ми каза къде расте и ми препоръча всеки ден да ги мажа. Изчезнаха, обаче ми остана само една за спомен която ту почти се скрива ту пак се появява, явно не съм подходила с достатъчна сериозност към нея. Поздрави!

За билката - змийско мляко

Редактирано от Eлф
Линк към коментар
Share on other sites

Колкото и да е странно за някои, има и хомеопатичен подход за лечението им, който се основава на известна предразположеност у някои хора, като брадавиците са само външна изява на един много по-дълбок болестен процес

Елф, възможно е това да е т.н. "брадавица майка", която ако не бъде победена, ще продуцира нови брадавици. Виж и горното изречение.

Линк към коментар
Share on other sites

Да така е и за това все се притеснявам да не се случи отново. Много искам да я махна разбира се като се отстрани причината за появата и.

Редактирано от Eлф
Линк към коментар
Share on other sites

Наличието на брадавици говори за дълбока ненавист към нещо или някого.

Плоските брадавици се наричат още младежки, защото се появяват на тази възраст.

Ако човек успее да открие причината за ненавистта, която изпитва, и да я премахне, брадавиците биха биха изчезнали и без прилагането на каквото и да било лечение.

Освен змийското мляко, за лечението на брадавици помага намазването им с кашичка от дървесна пепел.

Редактирано от Пламъче
Линк към коментар
Share on other sites

Сигурно е така :). Що се отнася до пречистването винаги има какво още да се желае, а иначе наистина се появяват в младежките гoдини поне при мен така се получи :)

Редактирано от Eлф
Линк към коментар
Share on other sites

Не знам колко са големи тези брадавици, но има и един друг метод.Прави се примка с копринен конец, връзва се брадавицата и се прекъсва храненето и.Няколко пъти на ден се пристяга, докато се откъсне.Има и оперативни методи, горене с течен азот.Въпрос на избор.

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...