Jump to content
Порталът към съзнателен живот
Slanceto

Натрапчиви мисли

Recommended Posts

Здравейте, от изветсно време имам мисли който много ме измъчват и ме е страх от тях и си мисля, че полудявам. Имам чувството, че мога да направя нещо много лошо и подобни мисли нахлуват в съзнанието ми и това ме притеснява. Не съм спокойна минава ми но когато най-малко очакват ме връхлитат и мн се притеснвам и след малко ми минават. моля ви дайте ми съвет.

Сподели това мнение

Ти мислиш ли, че психолозите сме телепати? Аз поне не съм... Конкретизирай моля те. :) Какви по-точно са мислите? Каква сериозна литература за произхода на подобни мисли и начините за справнето с тях си чела досега? Аз мога и сам да си отговоря на тези въпроси - почти съм сигурен какво става в теб. Но, каквото повикало, такова се и обадило :) . Ако желаеш сериозна кореспонденция и помощ, моля покажи мотивация за такава! :) Казвам ти го с мекота и сърце!

Орлин, обикновен човек

Редактирано от Орлин Баев

Сподели това мнение

Здравейте, чела съм в различни форуми. А това което ме притеснява е че мога да причиня лоши неща на хора който обичам, а не го искам, не знам как да се оттърва от подобни мисли, много ми е притеснено.

Сподели това мнение

Не виждам каквато и да е мотивация за разговор в двете редчета от писмото ти... Затова ще се въздържа от отговор! Бъди здрава! :)

Сподели това мнение