Jump to content
Порталът към съзнателен живот
Sign in to follow this  
veselinvalchev1981

Молба за Таро темите

Recommended Posts

Здравейте на всички от форум Таро ,искам да ви помоля ако може да редуцирате темите на Таро в една примерно ,като влизам в портала половината от темите са все за Таро ,и форумът за учението на Петър Дънов се превръща във форум на Таро .

Сподели това мнение

Здравейте на всички от форум Таро ,искам да ви помоля ако може да редуцирате темите на Таро в една примерно ,като влизам в портала половината от темите са все за Таро ,и форумът за учението на Петър Дънов се превръща във форум на Таро .

Здравей!

Ти май не си ни харесал на срещата на форум Таро? :)

Темите ни са 70. А те са толкова, защото Таро буди интерес. Ние сме активни, сплотени, пишем и споделяме. Правете го и вие.

Много странен импулс да предложиш такава идея, искрено се посмях :)

Сподели това мнение

и на мен ми мина подобна мисъл през главата :3d_146:,май е време за www.tarotbg.com :whistling::sorcerer::hypocrite:

И ти, като гледам, си доста активен участник във форума... С 37 мнения :) Или нещо подобно. НО, Таро точно, ти е трън в очите :) Пречи ти вероятно на активното споделяне в другите теми. Разбира се.

Не се заяждам с вас. Нито имам права над форум Таро. Нито бих редуцирала темите, ако имах. Темите се пълнят, има интерес, много хора влизат тук заради Таро, и чак тогава виждат всичко останало. Въпрос на добра реклама е форум Таро да съществува.

Смешно ми е, че някои не го разбират...

Редактирано от Lifetime

Сподели това мнение

Здравей!

Ти май не си ни харесал на срещата на форум Таро? :)

Темите ни са 70. А те са толкова, защото Таро буди интерес. Ние сме активни, сплотени, пишем и споделяме. Правете го и вие.

Много странен импулс да предложиш такава идея, искрено се посмях :)

Нестава въпрос за харесване и нехаресване ,просто темите са наистина много ,в което няма лошо ,дори ви приветствам за актуалноста на Таро ,но там сте доста активни и този форум се превръща във форум главно за Таро .Надявам се да ме разбираш правилно .

Сподели това мнение

Здравей, veselinvalchev1981!

:rolleyes:

Че има ли разлика между учението дадено чрез Учителя и Таро?

Не питам за това кой как си ги вижда нещата и как ги интерпретира/разбира субективно, а за тяхната най-истинска и дълбока същност/значение.:yinyang:

Сподели това мнение

Ами да Ники_ мисля че има ,Таро е свързано главно с гадаенето ,тълкуването на картите може би в думата тълкуване да има нещо общо ,но П.Дънов е тълкувал Библията ,и ако има някаква по дълбока допирна същност то тя се е размила .Нямам нищо против Таро ,нека си го има ,все пак за много хора е интересна тема ,а и не съм никой за да забранявам каквото и да било .

Сподели това мнение

Доколкото разбирам въпросът ти е по- скоро административен. Отнеси го там:) Предполагам е възможно някои от конкретните беседи и теми на/ за Учителя да се появяват с по- голяма честота в "най- новото" от форума.

Сподели това мнение

Мисля, че в полето за активни теми има достатъчно място (показват се 20-те последни теми в които има нови мнения) и това, че някой път 6-7 от тях ще са теми от Таро, не е особен проблем. Казвам „някой път“, защото активността в Таро не е постоянна. Често има периоди, когато нищо не се пише, след които следват периоди с повече активност. Нормално е. И с другите теми е така.

Сподели това мнение

А и аз имах мимолетно впечатление за многочислието на Таро темите, ама после и аз си казах същото: ами активни са, стараят се, още са въодушевени.

За мен това не е проблем. Прекрасен форум, участници, лично аз имам ама съвсем леко мнение относно начина, по който да се представят нещата на поръчалия гадаенето.

То и в Библията има леки забележки към гадателите, а Учителят казва следното в "Благата на живота":

"...Казвате: Да отидем при някой гадател, той да ни каже, какво ще стане с нас и какво да правим. Вие страдате все от гадатели. При гадаенето, едва едно на десетте е вярно. Кой човек може да гадае? Според мене, гадател или пророк без любов не може да говори истината. Пророк без мъдрост не говори истината. Пророк без истина и свобода не говори истината. В него всичко казано е на фалшива основа. Човек, на когото душата е пълна с любов, със светлина и със свобода, той е пророк, той говори истината...."

Та моя съвсем лек коментар към начина на предоставяне на информацията, не че непременно държа някой да му обърне внимание, та моя незначителен коментар се отнася към начина на предоставяне на информацията. Та някои добри гадатели и ясновидци препоръчват информацията да не се съобщава на клиента като един вариант на бъдешето още повече, че при гадаенето се виждат множество варианти. Дефинитивният вариант пречи на свободната човешка воля и не подтиква човек към развитие. Освен това не е ясно дали въобще нещото казано на човека ще навреди или ще е полезно.

Та тази съвсем дребна идея исках да споделя, но те хората от форум Таро си знаят работа и си имат достатъчно опит и без аз да си чесам езика, ама нали започнах да го чесам и така и туй то :)

Успех :)

Редактирано от БожидарЗим

Сподели това мнение

Guest Антон Каро

Що, бе, момчета, кво ви пречи таро-то?

Докато си правите извадки от беседите, ще дръпнете едно пасиансче?

Редактирано от Антон Каро

Сподели това мнение

Що, бе, момчета, кво ви пречи таро-то?

Докато си правите извадки от беседите, ще дръпнете едно пасиансче?

Нали си чул приказката, че докато човек мълчи, може да изглежда глупаво, но като си отвори устата всички съмнения изчезват? Със сигурност си я чул.

Много се вбесявам, когато някой говори за неща, които не разбира, с цел да се начеше там, където го сърби. Или малко по-встрани.

И защо не спирате да "ядете" форум Таро не е загадка, човек все се "лепва" за първото място, където е възможно да се появи интрижка, по навик и от скука. 'Айде надживейте го тоя порив.

Сподели това мнение

Lifetime, ами ако някой иска да "яде" форуми Таро, значи форумът е "вкусен". Приеми го от тази приятна гледна точка. Не си образувай нерви за глупости.

Сподели това мнение

и на мен ми мина подобна мисъл през главата :3d_146:,май е време за www.tarotbg.com :whistling::sorcerer::hypocrite:

И ти, като гледам, си доста активен участник във форума... С 37 мнения :) Или нещо подобно. НО, Таро точно, ти е трън в очите :) Пречи ти вероятно на активното споделяне в другите теми. Разбира се.

Не се заяждам с вас. Нито имам права над форум Таро. Нито бих редуцирала темите, ако имах. Темите се пълнят, има интерес, много хора влизат тук заради Таро, и чак тогава виждат всичко останало. ствуВъпрос на добра реклама е форум Таро да същева.

Смешно ми е, че някои не го разбират...

Ц-ц-ц на теб ти е смешно ? Която твърдиш ,че е "ВЪПРОС НА ДОБРА РЕКЛАМА форум Тарот да съществува ' .И какво точно рекламира ,нещо не схващам.От друга страна ,не ми е трън в очите ,нито съм против ,че го има и се развива . Само споделих ,че подобна мисъл ми е минала през главата ,сещаш ли се ?Никога не съм казвал ,че ми е трън в очите.Понякога е по-добре ако извадим гредата от собствените си очи преди да тръгнем да търсим тръните в очите на другите.Относно броя на мненията ми във форумите количеството е без значение,важно е качеството :hypocrite: . Ако можеш само да те помоля да ни разясниш за каква реклама говориш,че наистина не ти схаващам мисълта с рекламата .Благодаря.

Сподели това мнение

С тази тема целия форум заприличва на другите форуми тип "клюкарски".......Който не му е интересно-да подминава-не е нужно всеки да се интересува от всичко....няма виновни за това,че Таро е интересно на все повече читатели....и аз мисля,че е временно- следва затишие- активност...и така...:)

Сподели това мнение

Направете си регистрация или влезте в акаунта си, за да коментирате

Трябва да сте регистриран участник, за да можете да оставяте коментари

Направете регистрация

Регистрирайте се в Портала. Лесно е!

Нова Регистрация

Влизане

Вече имате регистрация? Влезте тук.

Влизане Сега
Sign in to follow this