Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Завиждате ли на мъжете?


emilia_07

Recommended Posts

И затова смятам ,че жените са прецакани ,защото вашия кеф е гарантиран , а нашия не , което е несправедливо. А за претенциите - ти си мислиш ,че само мъжете могат да имат претенции ли и само на тях трябва да се угажда - не стига ,че сте привилегировани във всяко отношение и са ви спестени толкова неща ами и претенции да нямаме - ако бяхме като вас нямаше да имаме ,но тъй като при нас нещата са много по-сложни и трудни и затова имаме

Аз затова писах, че проблемът е в твоя телевизор. ;)

Де факто ти обвиняваш Твореца, че не знае как да си свърши работата... пък ти знаеш. :3d_142:

Не е ли по-добре да се помъчиш да разбереш защо нещата са такива каквито са, отколкото да роптаеш и да си играеш на господ?

Линк към коментар
Share on other sites

И затова смятам ,че жените са прецакани ,защото вашия кеф е гарантиран , а нашия не , което е несправедливо. А за претенциите - ти си мислиш ,че само мъжете могат да имат претенции ли и само на тях трябва да се угажда - не стига ,че сте привилегировани във всяко отношение и са ви спестени толкова неща ами и претенции да нямаме - ако бяхме като вас нямаше да имаме ,но тъй като при нас нещата са много по-сложни и трудни и затова имаме

Аз затова писах, че проблемът е в твоя телевизор. ;)

Де факто ти обвиняваш Твореца, че не знае как да си свърши работата... пък ти знаеш. :3d_142:

Не е ли по-добре да се помъчиш да разбереш защо нещата са такива каквито са, отколкото да роптаеш и да си играеш на господ?

Аз изобщо не си играя на Господ ,а просто споделям мнението си ,че мисля ,че не е честно ние да сме толкова прецакани и че можеше да ни е малко по-улеснен живота - и мисля ,че тогава и двата пола щяха да са по-доволни , защото всичките тези проблеми ,които спохождат жените -дали ще са проблеми по време на цикъл или неудовлетвореност правят жената нервна и напрегната , а това и мъжа го усеща ,макар и на жената да и е много по-трудно ,защото тя го преживява. И понеже това е форум ми е интересно какво мислят и мъжете и жените по този въпрос. Иначе аз мисля ,че да си жена е много по-трудно и определено да се родиш мъж си е чист късмет
Линк към коментар
Share on other sites

Нямам проблем с това дали обичам или мразя мъжете. Не им и завиждам . - За какво? Те са нашето необходимо зло - много по-лесни за контакт и управление от една жена, например. Ако някои качества са развити повече в нас, други са изцяло харатерни само за мъжкия пол. Например - манипулацията е чисто женски приом, а те много лесно се оплитат в мрежата, защото изначалната им прямота не им позволява да допуснат такъв ход. Може би и от там идва сентенцията - зад всеки един велик мъж стои една умна жена.

Необходими са - за много неща! ( без цепенето на дърва) . Все пак сме две части на едно цяло...... - :yinyang:

Проблемът е друг, че ние - съвременните жени изземаме функциите им и те вече с охота биха наденали престилките и нахлули в кухнята, без да се замислят за нищо друго. Просто ще си стоят там и ще готвят.

За мое огромно съжаление, времето на рицарите от Камелот отмина. Кавалерството умря. И затова сме виновни отново и единствено само ние - представителите на женския пол. Искахме да бъдем равни - получихме си го.! И настъпи купон59.gif . Сега не ни плащат сметките в ресторанта, а си ги делим, ще ни стъпчат в автобуса и ние мълчим, прехвърлят ни отговорностите и ние дерзаем. Е, не става така - няма баланс на:yinyang:

Редактирано от adina
Линк към коментар
Share on other sites

"Завиждате ли на мъжете?"

Не, за да завиждам, трябва да харесвам.

Понякога някой мъж ме изненадва приятно, но предпочитам тогава да съм на своето си място.

:3d_050:

Линк към коментар
Share on other sites

Канел, мъжете вече не служат в армията и не ходят на война. А бръсненето на лицето изобщо не е болезнено, даже е приятно, макар че аз не съм представителна извадка, тъй като през повечето години, откакто ми расте брада, ходя с нея и не се бръсна... :)

Линк към коментар
Share on other sites

Канел, мъжете вече не служат в армията и не ходят на война. А бръсненето на лицето изобщо не е болезнено, даже е приятно, макар че аз не съм представителна извадка, тъй като през повечето години, откакто ми расте брада, ходя с нея и не се бръсна... :)

Абсолютно вярно ,което за пореден път затвърждава ,че жените са много по-прецакания пол -за съжаление .Всиччки привилегии и плюсове са в полза на мъжете . И все пак какво ти лично имаш предвид ,че жените са ощетени , а мъжете благословени да се родят мъже .За какво по-точно говориш и защо мислиш така - просто ми стана интересно да чуя мъжката гледна точка
Линк към коментар
Share on other sites

Най-щастливия момент в живота ми беше когато родих детето си когато бях само на 17 години.Изобщо не мисля че това щастие е недостатък или прецакване че съм жена.Иначе и дърва съм си цепила и газ съм си пускала,а моят съпруг се е фихрил и продължава да се вихри из кухнята и то доста сполучливо.Просто няма място за завиждане.Еднакви сме и се допълваме :yinyang: Чувствам се много добре от факта че съм жена!

Линк към коментар
Share on other sites

....]Абсолютно вярно ,което за пореден път затвърждава ,че жените са много по-прецакания пол -за съжаление .Всиччки привилегии и плюсове са в полза на мъжете . И все пак какво ти лично имаш предвид ,че жените са ощетени , а мъжете благословени да се родят мъже ....

Ех, ако някой иска да е прецакан, абсолютно никой не може да му помогне........

Линк към коментар
Share on other sites

Завиждате ли на мъжете?

Малеле какво странно заглавие :3d_146:. За какво да им завиждам!? Завистта под каквато и да е форма е отрова която би следвало да се преобразува, да се изцеди енергията и и да се използва ползотворно. Поздрави!

Линк към коментар
Share on other sites

Канел, мъжете вече не служат в армията и не ходят на война. А бръсненето на лицето изобщо не е болезнено, даже е приятно, макар че аз не съм представителна извадка, тъй като през повечето години, откакто ми расте брада, ходя с нея и не се бръсна... :)

Абсолютно вярно ,което за пореден път затвърждава ,че жените са много по-прецакания пол -за съжаление .Всиччки привилегии и плюсове са в полза на мъжете . И все пак какво ти лично имаш предвид ,че жените са ощетени , а мъжете благословени да се родят мъже .За какво по-точно говориш и защо мислиш така - просто ми стана интересно да чуя мъжката гледна точка

Не ти ли направи впечатление, че всъщност почти никоя от жените пишещи във форума не споделя мнението ти? Изводите сама си ги направи, но явно проблемът е в тебе. Ако пишейки търсиш съжаление, ами поне от мене няма да го получиш. Приела си една идея, фиксирала си се върху нея и ако продължаваш рискуваш това да се превърне в мания. По-добре остави въпроса с прецакаността на жените.

Линк към коментар
Share on other sites

Абсолютно вярно ,което за пореден път затвърждава ,че жените са много по-прецакания пол -за съжаление .Всиччки привилегии и плюсове са в полза на мъжете . И все пак какво ти лично имаш предвид ,че жените са ощетени , а мъжете благословени да се родят мъже .За какво по-точно говориш и защо мислиш така - просто ми стана интересно да чуя мъжката гледна точка

Ами ти вече ги каза нещата. Жените трябва и да готвят и да чистят вкъщи, а мъжете не правят това, или поне повечето. Но аз имам само мъжка гледна точка. Мисля си, че какъвто си се родил-такъв се харесваш, защото това ти е природата, това е естественият пол за теб. Освен ако не си транссексуален.

Редактирано от Максим
Линк към коментар
Share on other sites

Емилия,

по-добре е да се съсредоточиш не върху негативността на емоциите,които изпитваш,защото това те води в омагьосания кръг на гнева,

а да размислиш,защо ти се дават тези изпитания,които имаш, и съответно да разбереш какви уроци имаш да получиш в този живот.

Ако го направиш,ще се дистанцираш и ще видиш нещата с "други очи".Също така потърси методи и практики,които ще те балансират

и излекуват,защото хармонията е вътрешно състояние и не е зависимо от външните обстоятелства.

Гнева и недоволството водят или до външна агресия или до автоагресия,и в двата случая това разболява самия човек,който го изпитва,

и на физическо ниво.А както знаем: По-добре богат и здрав,отколкото беден и болен....

Страданието ни се дава не случайно,но за него има писано много в съответните теми на форума.

Гнева се лекува с хомеопатия,просто тя ти дава силата да се справиш и да се балансираш,да влезеш в хармония със себе си,

независимо от външните обстоятелства.Това е само идея,имам опит,затова ти я предлагам.

Намери себе си,прави нещата,които ти харесват,без да очакваш от някой друг да ти осигури психическия комфорт,който ти се иска да имаш.

Докато имаш изисквания към околните,просто ще пребиваваш в самсара.Нещата са такива,каквито са,и само нашето отношение ги прави

добри или лоши.Промени себе си,и светът около теб ще се промени.Друг път няма за постигане на хармония,другия път е на страданието,

неудовлетворението и болестите...

Приеми различията,и виждай доброто и в двата пола.

Едно мнение от друга тема

http://www.beinsadouno.com/board/index.php?showtopic=10327&pid=148560&st=0&#entry148560

Редактирано от Мария-София
Линк към коментар
Share on other sites

Емилия,

по-добре е да се съсредоточиш не върху негативността на емоциите,които изпитваш,защото това те води в омагьосания кръг на гнева,

а да размислиш,защо ти се дават тези изпитания,които имаш, и съответно да разбереш какви уроци имаш да получиш в този живот.

Ако го направиш,ще се дистанцираш и ще видиш нещата с "други очи".Също така потърси методи и практики,които ще те балансират

и излекуват,защото хармонията е вътрешно състояние и не е зависимо от външните обстоятелства.

Гнева и недоволството водят или до външна агресия или до автоагресия,и в двата случая това разболява самия човек,който го изпитва,

и на физическо ниво.А както знаем: По-добре богат и здрав,отколкото беден и болен....

Страданието ни се дава не случайно,но за него има писано много в съответните теми на форума.

Гнева се лекува с хомеопатия,просто тя ти дава силата да се справиш и да се балансираш,да влезеш в хармония със себе си,

независимо от външните обстоятелства.Това е само идея,имам опит,затова ти я предлагам.

Намери себе си,прави нещата,които ти харесват,без да очакваш от някой друг да ти осигури психическия комфорт,който ти се иска да имаш.

Докато имаш изисквания към околните,просто ще пребиваваш в самсара.Нещата са такива,каквито са,и само нашето отношение ги прави

добри или лоши.Промени себе си,и светът около теб ще се промени.Друг път няма за постигане на хармония,другия път е на страданието,

неудовлетворението и болестите...

Приеми различията,и виждай доброто и в двата пола.

Едно мнение от друга тема

http://www.beinsadou...=0

Страданието ,че ни се дава това е ясно - усещам го ,но не мог да разбера защо само на нас ни се дава това страдание ?Нямаше ли да е по-честно ако страданието поне беше разпределено по-равно . Все още жените са ощетени в толкова много неща - освен ,че физически са абсолютно прецакани и така наречения им полов орган им носи много повече болка и неприятни усещания ,отколкото кеф ,за разлика от този на мъжете на нас се падат и неуважението ,цинизмите ,домакинската рабона ,по-ниски заплати и какво ли още не :3d_144:
Линк към коментар
Share on other sites

Еми,когато бях в така нареченета тийнейджърска възраст имахме лексикони в които си пишехме разни спомени и мисли.Та сега ми се върти един такъв и ще ти го цитирам по памет-Когато се раждаш боли,когато ставаш девойка боли,когато ставаш майка боли,но най-голямата болка е да си жена непознала всички тия болки до една!Бъди горда че си жена!Нима е толкова важно че ти липсва мъжкия полов орган.Огледай се, има ги в изобилие което не ги прави по- велики от теб!

Линк към коментар
Share on other sites

Еми,когато бях в така нареченета тийнейджърска възраст имахме лексикони в които си пишехме разни спомени и мисли.Та сега ми се върти един такъв и ще ти го цитирам по памет-Когато се раждаш боли,когато ставаш девойка боли,когато ставаш майка боли,но най-голямата болка е да си жена непознала всички тия болки до една!Бъди горда че си жена!Нима е толкова важно че ти липсва мъжкия полов орган.Огледай се, има ги в изобилие което не ги прави по- велики от теб!

Определено са по-велики и обществото отдавна си е казало думата ,че са такива и в предния си пост съм казала защо - все още уважението км мъжете е много по-голямо ,получават по-големи заплати , няма толкова цинични коментари по тяхен адрес и още куп неща по простата причина ,че те са силния пол и мъжкия полов орган изобщо нямаше да ми липсва ако не беше така , но определено на тях този орган им носи гарантирано удоволствие ,сила ,престиж , по-голямо уважение само ,защото го имат . Не случайно го наричат мъжко достойнство , а нашия как го наричат ? И пак ще кажа ако нашия орган не ни носеше повече болка и неприятни усещания , а само удоволствие като при тях щеше да е добре ,но уви
Линк към коментар
Share on other sites

И пак ще кажа ако нашия орган не ни носеше повече болка и неприятни усещания , а само удоволствие като при тях щеше да е добре ,но уви

Г-жо/г-це, има жени, които нямат проблеми с оргазмите. Как едни могат, а дриги не могат? Това трябва да те наведе над някаква мисъл. ;)

Както е казал чичко Фройд навремето: "най-големият фалос е този, който е между ушите". Ако толкова ти липсва пишката (дали от миналия живот или просто под формата на власт), не е късно да се снабдиш с една. ;)

Линк към коментар
Share on other sites

Еми, след като сме на тази земя, значи на всеки е отредена някаква роля с нейните плюсове и минуси. И това е така, за да се допълваме, независимо от пола. Например- Ако мъжете притежават физическа сила, това е така, защото ние я нямаме. Ако при мъжете е развито повече логическото мислене, това е така защото ние притежаваме по-добре развита интуиция. Мъжкото и женското начало ги има навсякъде в природата. Но това не означава, че едните са пооблагодетелствани от другите. Всеки си има място под слънцето. Освен това, дали мъжете са по-силния пол , може да се спори. Зависи и какво се има предвид под това. Ние сме с по-силна психика и по-богата душевност. За сега има мъже, които си сменят пола и искат да бъдат жени, но не зная да има някой който да е родил дете. Това е дадено само на жената - да продължи рода и да го запази. Именно затова няма жени във войните. За какво тогава да им завиждаме на мъжете?!Всеки си има свието призвание и своя път, който трябва да следва. Не бива да им завиждаме -те са част от нас,както и ние от тях. Нещата винаги са свързани.

Що се отнася до половия орган/виждам , че на него предимно наблягаш/ не мисля, че при мъжете всичко там е супер , както го описваш. Дори ми се струва , че при тях е малко по-сложно отколкото при нас. Защото дори , както казваш да не изпитваш удоволствие от "проникването", при мъжете няма как да се получи- те не могат да симулират оргазъм. За да "проникне" на тях трябва да "им стане".Погледни нещата от всичките им страни и ще видиш, че всичко си е на мястото. Що се отнася до "болката и неприятните усещания", които имаш би било добре да приемеш себе си такава, каквато си, да приемеш и заобичаш себе си и жената в себе си. Мисля, че тогава няма да имаш проблеми и неприятни усещания и ще си щастлива и удовлетворена в собствената си кожа.

Линк към коментар
Share on other sites

Еми,проблема си е твой,че ти приемаш мъжките цинизми толкова лично,но я ми кажи един одупен мъж с провиснало достойнство как го действат изотзаде???Извинявам се много,но това мъжко достойнство ли е или цинизъм.Наистина се извинявам за тази крайност в изказването си,но и мъжете проявяват слабохарактерност.И те си имат слабости.Представи си че си мъж и харесаш някое момиче.Стигнеш до креватната част и хоп....засечка.Как ли би се почувствала в мъжкото си самочувствие и сила????И нима няма жени на които заплатите им са много по- високи от тези на мъжете???Поне аз познавам доста такива.Радвай се на живота и на това че си жена.Достатъчно войни са се водили заради жени,достатъчно песни са се изпели пак за жените.Чудя се кое те е накарало да съжаляваш че си жена?

Линк към коментар
Share on other sites

По някой път иска ли ви се да бяхте мъже-завиждате ли им за някои неща като например,че нямат цикъл ,че не ходят на гинеколог ,че си живеят по-безгрижно,не раждат деца ,не се гримират и за куп други неща и изобщо да си мъж не е ли далеч по-хубаво- яд ли ви е ,че не сте се родили мъж?В медийното пространство е изпълнено от женски проблеми и в интернет е пълно с оплакващи се жени -от цикъл ,от липса на оргазъм,от липса на уважение и т.н.Защо ли няма оплакващи се мъже - ами много просто ,те нямат такива проблеми само и единствено ,защото природата е решила те да са силния пол и съответно много по-улеснения -липса на цикъл и безпроблемен оргазъм и още безброй предимства- еми това ако не е живот здраве му кажи.Смята се, че невъзможността за достигане до оргазъм е сред основните сексуални проблеми при жените, като се нарежда на второ място след загубата на либидото.Много от младите жени смятат, че сексуалният акт носи удовлетворение само на техния партньор, a симулирането на удоволствие все още е широко разпространена практика. Жените най-често се преструват, за да не разочароват партньора си, за да съкратят времето на сексуалния акт или за да си докажат, че връзката им върви добре- тези въпроси не са ли болезнени за жените и честно ли е да е така?

Завистта е лошо чувство, отдадеш ли и се, много други неща ще пропуснеш.

Мъжете са прекрасни, без тях светът би бил скучен. Жените са невероятни, без тях красотата нямаше да е това, което е.

Женското тяло е хармония в него има всичко и болка и дълбока радост, силни страсти, безусловна любов, нежни сълзи и искрен смях.

Не бих се лишила от нищо това.

Да си жена е красиво изживяване, ако тя успее да го преживее като такова.

Не искам да съм силна и да водя битки, искам да имам гръб, зад който да застана и който да подкрепям, така и той и аз ще ще сме по- силни.

Не искам да се перча и да демонстрирам качества, искам да блестя, за да бъда забелязана.

Удоволствието да отида на фризьор, маникюр, да ухая на теменужки, да се разхождам с рокля са изцяло мои.

Харесва ми да бъда жена, затова Съм жена, а не мъжкарана в женско тяло.

Имам две деца, и това е най- голямата магия, която съм изживявала, помня това, че аз бях там и направих магията, а мъжът беше вън и не знае за какво става въпрос.

Относно интимността, си спомням израз от "Мемоарите на една гейша" - за да успееш да доставиш удоволствие, първо трябва да се научиш да го получаваш.

Жената е вдъхновение.

Редактирано от didi_ts
Линк към коментар
Share on other sites

Не завиждам на мъжете. Не се и съревновавам с тях. Мъжете и жените са различни, но в това е очарованието. В различието си взаимно се допълваме...

Всеки от половете си има своите предимства и недостатъци, въпреки че и това е доста субективно... Какво е предимство и какво е недостатък? Какъв е критерият и мерилото?

Мъжете и жените се различават - по физика, по психика, но в духовността - не! Духовното няма пол и физически измерения (поне за мен).

Много е лесно да виним за несгодите женската или мъжката природа. Лесно е и да търсим оправдание за неблагополучията си в нея. По-трудно е вместо да хленчиш - да вдигнеш глава, да се огледаш, да видиш светлината и да тръгнеш по Пътя... Всичко останало са думи, думи и отново думи - къде със смисъл, къде изпразнени от съдържание...

Линк към коментар
Share on other sites

Еми, след като сме на тази земя, значи на всеки е отредена някаква роля с нейните плюсове и минуси. И това е така, за да се допълваме, независимо от пола. Например- Ако мъжете притежават физическа сила, това е така, защото ние я нямаме. Ако при мъжете е развито повече логическото мислене, това е така защото ние притежаваме по-добре развита интуиция. Мъжкото и женското начало ги има навсякъде в природата. Но това не означава, че едните са пооблагодетелствани от другите. Всеки си има място под слънцето. Освен това, дали мъжете са по-силния пол , може да се спори. Зависи и какво се има предвид под това. Ние сме с по-силна психика и по-богата душевност. За сега има мъже, които си сменят пола и искат да бъдат жени, но не зная да има някой който да е родил дете. Това е дадено само на жената - да продължи рода и да го запази. Именно затова няма жени във войните. За какво тогава да им завиждаме на мъжете?!Всеки си има свието призвание и своя път, който трябва да следва. Не бива да им завиждаме -те са част от нас,както и ние от тях. Нещата винаги са свързани.

Що се отнася до половия орган/виждам , че на него предимно наблягаш/ не мисля, че при мъжете всичко там е супер , както го описваш. Дори ми се струва , че при тях е малко по-сложно отколкото при нас. Защото дори , както казваш да не изпитваш удоволствие от "проникването", при мъжете няма как да се получи- те не могат да симулират оргазъм. За да "проникне" на тях трябва да "им стане".Погледни нещата от всичките им страни и ще видиш, че всичко си е на мястото. Що се отнася до "болката и неприятните усещания", които имаш би било добре да приемеш себе си такава, каквато си, да приемеш и заобичаш себе си и жената в себе си. Мисля, че тогава няма да имаш проблеми и неприятни усещания и ще си щастлива и удовлетворена в собствената си кожа.

То голям келипир да можеш да симулараш - това го мислиш за плюс така ли ? Това по-скоро е жалко и за двете страни. От колкото и страни да ги гледам факт си е ,че има много неудовлетворени жени и такива ,които не получават оргазъм и многобройните форуми свидетелстват за това .Да не говорим ,че тези проблеми при мъжете настъпват след 50 годишна възраст и то я настъпят я не , а и дори да настъпят вече толкова лекарства има за този проблем . А хапче за получавани на оргазъм и удоволстви е при жената досега не съм чувала да има такова вълшебство . А и стига с това раждане - кой нормален мъж би искал вместо да стане родител толкова лесно и без усилия да се мъчи 9 месеца да го износва , после в мъки да го ражда и т.н. Да не е луд , а накрая и той е родител и има дете ,както и майката с тази разлика обаче ,че всички мъки се падат отново на жената
Линк към коментар
Share on other sites

:rolleyes: 1. Жените, които обичат себе си и се наслаждават на женствеността си не пишат във форуми, в които пишат недоволни жени. Обратното наблюдаваме в момента, но си остава единичен случай. Ние - жените, които уважаваме и обичаме еднакво и себе си - съществата от Венера, и нашите братчета от Марс, обикновено се усещаме и се събираме във форум като този.

2. Аз съм износила и родила и отгледала две деца - вече мъж и жена. Износването и раждането и отглеждането не е лесно, но това са най-щастливите и красивите моменти в женския живот. Ако една жена се страхува от тях, по-добре е да не влиза в тази игра - в този живот явно и е дадена задача да износи, роди и отгледа самата себе си.

3. Оргазмите не зависят от възрастта, а както сполучливо се изразиха някои колеги от темата - от това, което се намира между ушите.

Не познавам завистта като усещане. Тя се ражда там, където онова между ушите още има да зрее...

Линк към коментар
Share on other sites

Въпрос - защо пусна темата?

Да чуем мнението ти за мъжете, в частност, за жените!

Добре!

Чухме те!

А ти някой от пишещите - чу ли?!

Те споделиха вижданията си от своя си ъгъл.

Както и ти.

Само че, играта стана един срещу всички.

Това би трябвало да те замисли.

Защото е простичко - количеството преминава в качество.

Или смяташ, че мнението ти по въпроса е единственото, даващо ни истината...

И трябва да се съгласим с теб. За да ти олекне?!

tonika64 те запита "...кое те е накарало да съжаляваш че си жена?"

Това е сайт, в който се търси връзката с невидимото, довело до проява във видимото.

И е място, в което споделяме нашите осъзнатости.

Ти това ли търсиш?!

Ако отговорът е "Да!" - имаш материал за размисъл и работа.

Ако отговорът е "Не!" - отново имаш материал за размисъл и работа.

Но ти нямаш намерение да променяш нищо в себе си. Искаш да промениш света.

Следва нещо още по-простичко - светът е безкрайно по-голям от теб. И той те съдържа.

Но ако ти не го приемеш, не го съдържаш в себе си... То ти не съществуваш...

...Учителят винаги е говорил за Любовта. За Мъдростта. За Истината.

Докато не обърнеш взор към тях, няма да можеш да видиш себе си.

Независимо в каква форма пребиваваш.

Но се иска работа.

И се започва от най-мъничкото.

От мравешката крачица.

Дори и да впрегнеш цялата си воля в нея.

Много ще спечелиш...

Ако пожелаеш да видиш какво има зад бетонната ти оградка...

Редактирано от Лъчезарна
Линк към коментар
Share on other sites

Няма мъже, които да са здрави и млади, и на които да не им става. Има жени, които не знаят или не могат да провокират достатъчно мъжа, за да стане!...Не може да стоиш и да чакаш без да участваш активно в играта, и да се надяваш да стане. Няма да стане. Ако не знаеш какво да правиш с мъжа, няма да стане разбира се. Той не е машина само като те види да трябва веднага да му стане...И ти трябва да направиш нещо, за да го получиш.

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...