Jump to content
Порталът към съзнателен живот
Sign in to follow this  
Иво

Добре дошли в обновения форум

Recommended Posts

:3d_064: Мноооого е красив! :3d_022:

:3d_053: Благодаря! :3d_041:

:3d_098: Сега ще падне разучаване пак :3d_134:

Сподели това мнение

Ще извинявате, ама всеки нов форум е все по-скапан от предишния. Може да си заслужа близки до бан неща, ама това трябва да се каже....

Всичко е разместено, шрифтовете не се побират в местата си, а цветовете са все по-тъжни ....

А и последната тема, която се редактира, просто изчезва, няма я в списъка "ново във форума"

Редактирано от БожидарЗим

Сподели това мнение

Има ли начин отново да се появи лентата с активните теми на момента, защото така могат да се пропуснат някои важни мнения от по-старите теми и търсенето става трудно. Благодаря! :)

Сподели това мнение

Преди, когато имаше ново мнение и се отвореше общата страница "форуми", излизаше колко написани, но невидими теми или мнения чакат за одобрение. Сега не е ли така? Преди малко не видях никаква отметка в общия форум под подфорум "психотерапия онлайн", но имаше едно неодобрено мнение... Или се лъжа нещо, не знам...

Сподели това мнение

Преди, когато имаше ново мнение и се отвореше общата страница "форуми", излизаше колко написани, но невидими теми или мнения чакат за одобрение. Сега не е ли така? Преди малко не видях никаква отметка в общия форум под подфорум "психотерапия онлайн", но имаше едно неодобрено мнение... Или се лъжа нещо, не знам...

Постави курсора на мишката върху полето където пише "QUEUED" (горе вляво на подфорума).

Сподели това мнение

Благодаря ти! :)

Сподели това мнение

Има ли начин отново да се появи лентата с активните теми на момента, защото така могат да се пропуснат някои важни мнения от по-старите теми и търсенето става трудно. Благодаря! :)

Актуалните теми излизат, когато натиснеш, горе в синята лента, ново във форума.

Сподели това мнение

Да, благодаря ти Диди, но някои теми, в които има нови мнения, въобще не се появяват в ново във форума или след известно време изчезват. Някакви критерии ли има сложени за това кои теми да стоят в актулния списък?

Сподели това мнение

Да, благодаря ти Диди, но някои теми, в които има нови мнения, въобще не се появяват в ново във форума или след известно време изчезват. Някакви критерии ли има сложени за това кои теми да стоят в актулния списък?

Мисля че трябва да дадеш не побликуване а горе на темата има нов отговор и тогава става и нова във форумът ,а иначе ще си седи където е била .Така мисля де .

Сподели това мнение

Мисля, че схванах... на всеки се показват различни теми, взависимост дали е прочел новите мнения в тях, и ако ги е прочел те не му излизат в ново във форума..

Редактирано от Vespertine

Сподели това мнение

Да, но има и допълнителни опции за сортиране в полето "По времеви период".

Чрез настройките там можете да виждате теми и мнения от последните 24 часа, седмица, 2 седмици и т.н.

Може също да се настрои да показва непрочетени теми или нови теми от последното влизане и т.н.

Сподели това мнение

Чувствам се малко понапреднала технически. Щом се оправям и разучавам сама за сега :3d_167:

Иво, супер, благодаря! :3d_041:

Сподели това мнение

Да, има нови, полезни неща.

Профилите на потребителите са по-различни и някак не мога да се ориентирам добре в тях.

Чудех се, много крещящо ли ще е, ако се добави някакъв по-свеж и топъл цвят - примерно най-външната рамка/фон да стане примерно оранжевка, както буквите на поздрава за добре дошли?

Сподели това мнение

Няма ръководство за потребителя за новата версия. Мисля, че повечето опции са доста интуитивни и лесни за ползване. :)

Засега не предвиждам промени по дизайна. По-скоро работя по множество малки проблемчета, които остава да се оправят след ъпгрейда.

Сподели това мнение

Направете си регистрация или влезте в акаунта си, за да коментирате

Трябва да сте регистриран участник, за да можете да оставяте коментари

Направете регистрация

Регистрирайте се в Портала. Лесно е!

Нова Регистрация

Влизане

Вече имате регистрация? Влезте тук.

Влизане Сега
Sign in to follow this