Jump to content
Порталът към съзнателен живот
Слънчева

22.09 - Нова среща в София

Recommended Posts

Здравейте!

На 22. 09. смятаме с Криси да идем на наряда, да играем Паневритмия и след това да се разходим някъде, може на Витоша или другаде.

Изобщо идеята ни е да премине приятно този ден. Ако има още желаещи да се присъединят, ще е чудесно. :3d_064:

Сподели това мнение

Здравейте!

На 22. 09. смятаме с Криси да идем на наряда, да играем Паневритмия и след това да се разходим някъде, може на Витоша или другаде.

Изобщо идеята ни е да премине приятно този ден. Ако има още желаещи да се присъединят, ще е чудесно. :3d_064:

Записвам се и за двете идеи, Слънчева. :feel happy:

Сподели това мнение

Аз още не знам дали ще съм в София, но ако съм ще дойда и на наряда и на Паневритмията, така че ще се видим :3d_047:

Сподели това мнение

От всички писали в темата се познавам единствено с Флорестан. Привет Алекс :feel happy: Много ми се иска да се запозная и с другиге, но и аз може би няма да съм в София. Желая ползотворна и вълнуваща екскурзия....а ако е рекъл Бог ...ще ви изпратя светли мисли от Мусала

Сподели това мнение

Привет и от мен! Аз ще бъда в София и планирам да дойда в четвъртък, както пише по-горе, на място ще решим какво ще правим - сега не мога със сигурност да обещая, че няма да съм зает след Паневритмията. Ако искате, нека всеки си намисли маршрут - иначе ще измисля аз някой през много морени, бурени, трънаци и...няма да изреждам всичко, за да има изненада.:)

Сподели това мнение

Направете си регистрация или влезте в акаунта си, за да коментирате

Трябва да сте регистриран участник, за да можете да оставяте коментари

Направете регистрация

Регистрирайте се в Портала. Лесно е!

Нова Регистрация

Влизане

Вече имате регистрация? Влезте тук.

Влизане Сега