Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Хипер сексуална енергия


Guest Системен

Recommended Posts

В такива не вярвам и точка. :3d_005:
Те не питат вярваш или не. :D

Засега не мисля да ставам велика личност. Просто сега не е в плановете. Сега просто искам да имам жени до мен. :3d_146:
Понеже си посочил велики хора и спомена за въздигане, извисяване, та помислих, че може да искаш да станеш голям/велик в някакъв аспект.

П.п. Чак сега забелязъх, че си писал. Да не би днес да се е появило мнението ти. Зачудих се защо гледаш темата, а не пишеш, то се оказало, че си писал на 18-ти.

Линк към коментар
Share on other sites

Ами ако не е баш красавицъ ? :) Но така поставяш величието си в чужди ръце - в нейните. :) Според книгите, истинското величие е в нас драги момко и то е независещо от външните условия, омммм оммм на мах шиваяяяя. :angel: Просто трябва да го осъзнаеш, да се слееш с него, оммм ауммм.

Редактирано от Христо
Линк към коментар
Share on other sites

Ами ако не е баш красавицъ ? :) Но така поставяш величието си в чужди ръце - в нейните. :) Според книгите, истинското величие е в нас драги момко и то е независещо от външните условия, омммм оммм на мах шиваяяяя. :angel: Просто трябва да го осъзнаеш, да се слееш с него, оммм ауммм.

Красавец съм и то добър. Не съм много силен, но съм достоен да имам жена до себе си. (...)

Христо, величието за което говориш всички го знаем и то е нашата душата и нейните желания. Много хора мислят че човек е някаква материя която е вградена в този свят с програма наречена карма, но такива неща няма. Хвърли едно око върху принцип уникалност на душата от книгите на Зеланд.

72. Уникалност на душата

Декларация

Вие наистина сте уникална личност. Нямате конкурент в своята уникалност. Вземете си правото да бъдете непов­торими и ще получите огромно предимство пред онези, които вървят по отъпкани пътища. Ако се стремите да ста­нете като него (нея), нищо няма да постигнете.

Станете себе си.

Позволете си този лукс. Ако сте надянали маската на вече съществуваща звезда, това ще е или копие, или паро­дия. Не се става звезда, като подражаваш на другите. Ко­гато престанете да се стараете да приличате на някого, всич­ко ще ви се подреди. Когато престанете да повтаряте чужд опит, всичко ще ви се подреди. Когато самите вие призна­ете великолепието на своята индивидуалност, всичко ще ви се подреди - на другите не им остава нищо друго, освен да се съгласят с това.

Тълкуване

Фактът, че сте достойни за всичко най-добро и сте спо­собни на всичко, много старателно се крие от вас. Внуша­ват ви, че сте наивни, ако повярвате в неограничените си възможности. Но всъщност е точно обратното.

Способни сте да създавате великолепни шедьоври на изкуството, да правите гениални научни открития, да пос­тигате огромни резултати в спорта, бизнеса, във всяка про­фесионална дейност. Трябва само да се обърнете към сво­ята душа. Тя има достъп до всички знания, творения и пос­тижения. Задачата ви е да си позволите да бъдете себе си. Нима маските, които носите, са ви помогнали да постиг­нете успех, благополучие, щастие?

Няма нужда да се променяте - това ще бъде поредната маска. Ако смъкнете маските, наложени ви от деструктивните махала, ще излезе наяве съкровището, скрито във ва­шата душа. Вие наистина сте достойни за всичко най-доб­ро, защото действително сте чудесно, удивително, непов­торимо създа-ние. Само си позволете да бъдете такова.

Модераторска бележка: Част от мнението е изтрито по преценка на модератор.

Редактирано от Станимир
Линк към коментар
Share on other sites

Какво пък. И това е лечение. Като ти свърши горивото на самолета или скачаш... или буташ... стига да знаеш как ;)

Линк към коментар
Share on other sites

Красавец съм и то добър. Не съм много силен, но съм достоен да имам жена до себе си. (...)
Аз пък да съм ти казвал какъв си или не си, какво заслужаваш и какво не. :) Любопитно ми е какъв е изчезналият откъс от поста ти - ако искаш ми го покажи на лс.

Има различни видове карма.

Линк към коментар
Share on other sites

Силно сексуалните хора са надарени със силен магнетизъм-и това им носи доста пари. Тази витална сила може чрез тренировки и познаване на същността й да се окаже ключов фактор във взаимоотношенията между хората. Тя се предава на друг или по един от следните механизми:

  • 1. Ръкостискане. Докосването на ръката само по себе си е индикатор за наличие на магнетизъм или за отсъст­вието му.
  • 2. Тембърът на гласа. Магнетизмът, или сексуалната енер­гия, „оцветява” гласа, модулира го така,че той звучи очарователно и предразполагащо.
  • 3. Езикът на тялото. Силно сексуалните хора се движат грациозно, бързо и с лекота.
  • 4. Мисловните внушения. Силно сексуалните хора смесват мисълта си с емоции или най-малкото могат да го пра­вят, когато пожелаят, с което влиянието им над окол­ните се засилва.
  • 5. Външността. Силно сексуалните хора отдават особе­но внимание на външния си вид. Те обикновено изби­рат внимателно облеклото си, винаги изглеждат стил­но, поддържат фигурата си.

Линк към коментар
Share on other sites

Красавец съм и то добър.
А защо бяха тези теми за промяна на външния вид посредством самовнушения - израстване на зъб ( това айде, както и да е), промяна на цвета на косата, по - висок ръст, премахване на окосмението на лицето и тялото завинаги, въздействие върху околните (което поне донякъде е свързано с това повече да ни харесват). Не казвам, че не си красавец, но се сетих за тези ти теми. Желанията ти изразени в тях минало ли са вече. Ако са настояще, защо ? Не че толкова ме вълнува, но ми стана любопитно. Ако искаш не пиши, ако искаш пиши тук или на лс.:) Това не е атака, само от любопитство. Редактирано от Христо
Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 weeks later...

П.п.: Като стана дума за хипер сексуална енергия и болести. Сетих се за топ ...свалячът на всички времена - Джакомо Казанова. Бил е окултист, познат с граф Сен Жермен. Казанова оздравял цели 11 пъти от венерически болести (като се има предвид нивото на медицината от онова време ...), умрял е на 75г. - голяма възраст за онази епоха, която възраст и днес не всеки достига. Чел съм малко за живота му и доколкото знам се е лекувал с пост, въздържание, може би и молитви. Не знам в какво състояние е била душата му в края на земния му път, но явно е бил доста жизнен и силен човек, за да се излекува физически толкова пъти.
Но сигурно е щял да бъде още по - жизнен, още по - успял в този и онзи свят, ако не беше такъв разсипник. След като стана дума за окултист, който явно е бил доста сексуален...няма как да не бъде споменат и Григо́рий Ефи́мович Распу́тин :

Григорий Распутин (на руски: Григо́рий Ефи́мович Распу́тин) е руски монах и мистик. Распутин е загадъчна фигура, живяла в последния етап от царуването на руския цар Николай II, неговата съпруга царица Александра и единствения им син Алексей.
Още : http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D1%80%D0%B8%D0%B3%D0%BE

%D1%80%D0%B8%D0%B9_%D0%A0%D0%B0%D1%81%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD

Чувал съм, че е бил голям палавник и с рядка физическа даденост... Гледал съм документален филм за него, от който става ясно, че и той като Казанова явно е бил доста жизнен, понеже трудничко са го убили...Известно ми е, и че името му като че ли се свързва по - скоро с тъмната страна ... ;)

А относно това, че Наполеон Бонапарт и други успели мъже са били хиперсексуални ...От къде е толкова сигурно, че успехът им се е дължал на някаква хиперсексуалност или нещо от сорта...? Вярно, че може да има сведения за многобройни техни похождения, но по какъв начин това гарантира, че те са били по - сексуални от масата мъже ? Може просто да са се възползвали от властта и чара си ...(доколкото са го имали) и сексуалните им способности да не са били открояващи се. Или щом някой е голям водач, политик или друг успял човек, то той задължително има силна сексуална енергия ? Хммм...от това дето знам за психичната сила, би трябвало да е така...

Редактирано от Христо
Линк към коментар
Share on other sites

Тъкмо палех печка и щях да изгоря и поредния лист от една стара ТВ програма на вестниците "Труд" и "24 часа" за периода 10-16 септември, 2011г.Мярнах на една от страниците : "Проблемът с Толстой" - заглавие на колонка, придружена с лика на руския писател. Стана ми любопитно какво пише, прочетох малко - стана ми интересно и запазих листа. Знаех че Толстой е велик руски писател, хуманист, философ, бил е и вегетарианец, имал е последователи в България, Дънов го е споменавал в беседите си. Пиша за него, понеже може би списъкът с известни хиперсексуални личности, постнат в тази тема от Системен, би могъл да бъде продължен с името на Толстой. Лев Николаевич обаче си го представях по - благороден, а се оказа, че не ми е била съвсем точна представата - мислех го за светец, но и той се е оказал палавник като Казанова и Распутин, та даже и груб в определени моменти. Ето намерената информация :

Документалната премиера е посветена на 183-тата годишнина от рождението на гения на руската литература Лев Николаевич Толстой. Филмът разкрива по - мрачните и по - лични аспекти от живота на Толстой - трудно детство, кризи и духовни търсения, пристрастеност към секса и хазарта. Лентата анализира и страстния, но брутален, придължил 48 години брак със София - едно невероятно съжителство на двама души, започнало с изнасилване, довело до 13 деца и завършило трагично. Мисли споделят праправнукът на Толстой, директор на музея на писателя в Ясна поляна, Владимир Толстой, водещи руски и британски учени.
Линк към коментар
Share on other sites

Ако някой е по - умен от друг, означава ли, че трябва и да е по - потентен от него ?;) Понеже в темата става дума за това, че сексуалната енергия е като гориво за ума.

Линк към коментар
Share on other sites

мислех го за светец, но и той се е оказал палавник като Казанова и Распутин, та даже и груб в определени моменти.

тия две неща не са взаимно изключващи се

Линк към коментар
Share on other sites

  • 7 months later...

Ники_ :

Масажирай областта на шийните прешлени и основата на черепа, както и ниската част на гръбначния стълб + сакралната кост и опашката.
Коя е сакралната кост...
Линк към коментар
Share on other sites

Guest Емил от Льонеберя

другарката Казанова е неизвестна за мене... ако някой ден я срещна, ще се запознаем, обаче.

Чукни в гугъл os sacrum и ще видиш кое е кръстова кост.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 8 months later...
В случая на момчето мога да кажа като доста видял и патил в най-съкратени срокове в тази област, че много хора, които са задържали тази енергия, са се побърквали. Макар и аз да имах друг род проблеми - сексуално насилие и тем подобни, които ме усукаха и блокираха, то аз това го компенсирам по друг начин. Ако например имаш дарба в литературата, пиши! Ако те мързи, смачкай с яд-карашик мързела си и пиши. Ако е в някаква друга област, схемата е същата. Но не се забивай в разни съмнителни неща. Мога след известно време да предоставя линк към едно есе, което разглежда тази проблематика в лично моя контекст. Но да не се изсилвам със 100%, но не по-малко от 85% до 90% от сексуалните проблеми се коренят в Детския модел при човека и липсата на пълна отработка у него.
Така че трябва да обясня нещо:
У човека има три модела: Детски, Женски и Мъжки. Подреждам ги по низходящ ред на силата на съответната енергия. Неправилно е да се смята, че Мъжкото начало е най-силно. Защото мъж би посегнал сексуално на дете - поне два по-широко известни случая има всяка година у нас. Жена ако посегне - това е всемирна сензация, защото поначало у жените го има майчинския инстинкт и той е един сериозен супресор на подобни девиативни явления у жените. Но досега не е било известно дете да посегне сексуално на друго дете на неговата възраст.
Тази мощност на съответната енергия се определя от чистотата на възприятието на представителите му. Например ако предложиш на мъж-катаджия 100 лева, за да отървеш фиша, след като са те спрели с 260 километра в час, каквито случаи има записани в аналите на МВР - сектор КАТ, той ще ги пъхне в джоба и ще те пусне на воля да си летиш по магистралата. Ако предложиш на жена, почти нямаш шансове. Но ако катаджия е дете, то би казало, че е нередно и би ти щракнало прангите около ръцете за опит за рушвет.
Та при първия модел - Детския, колкото и да е странно, сексуално влечение няма. Но въпреки това ако тази енергия у тебе е потушена, то сексуалността се видоизменя в друг вид емоционални обвързаности и често ти се отварят Гърлена, Челна и Теменна чакра, които ти активират общението с фините светове, ясновидството и телепсихиката. Това нещо официалната медицина смята за заболяване и е действително опасно, ако си нямаш представа какво става с тебе, защото фините ти тела дотолкова се разстиковат, че може много лесно някое от съставните ти тела да остане заклещено в по-високо измерение и тогава цял живот оставаш на лечение в психиатрията. Аз в случая имах късмет, че след тези епизоди на травма имах периоди на спокойствие, полято с бира, кебапчета, картофи и дълги престои сред природата - все стабилизационни в енергийно отношение фактори.
 
(Искам да уточня, че месото и бирата, също смъкват вибрацията и при пренасищане с високи вибрации са наложителни, тъй като ако не се вземат спешни мерки, може да се стигне до пробиви и изкривявания)
 
Женския модел е 9 пъти по-слаб от Детския и при мъжете е отговорен за правилното отношение към партньора им, както и регулират предпочитанията и вкусовете на мъжа. При отсъствие на Женска енергия в мъжа, той се превръща в юрген (архетипно название на ей това, дето е зад тоя линк). При жените Мъжкия модел е отговорен пак за правилното отношение към партньора, вкусовете и предпочитанията на жената, но и за родителското й отношение към децата. При отсъствието на Женското начало у мъжа и Мъжкото начало у жената, мъжът, както вече казах, става на юрген, а жената - кучка и мъжемелачка.
 
Мъжкия модел е 9 пъти по-слаб от Женския и, съответно, 81 пъти по-слаб от Детския.
У мъжа той определя т.нар. джендър - сексуална самоидентификация. У жените тази роля се играе от Женския модел. При отсъствие на Мъжкото начало у мъжа, то той се превръща в хомосексуалист, травестит или транссексуален. При жената ако липсва Женското начало, тя търпи същите проблеми.
 
А колкото до онази психоложка, отиди при нея, вдигни й зрелищен скандал, та да я направиш за резил, и я накарай да ти върне парите, които си й платил уж да ти помогне, до стотинката. Ако откаже, пиши сигнал до Лекарската Етична Комисия. Те разглеждат и случаите на психолози и психотерапевти, злоупотребили с доверието на свой клиент. Те добре ще я рендосат, ако успееш правилно да им обясниш за какво иде реч. И мене заради предпочитанията ми към деца от по-долните класове като приятелчета (не сексуални партньори) училищната психоложка положи неимоверни усилия да ме убеди, че съм педофил. А тогава бях на 16-17. Аз лично на тази пача с кеф бих й смазал лицето за спорта.
 
Според мене ти имаш твърде развит Детския модел в себе си. Лично според мене този модел е изявен на повече от 50% за сметка изцяло на Женския, който ти държи мирно либидото. Мъжкия при тебе е изцяло в нормалните 33,(3)% (⅓ идеална част). Женския е сведен до ≈20%, което те кара да ходиш постоянно погорял. Желанието ти идва от това, че чрез секса ти искаш да си възстановиш поне временно онези 13,(3)%. Когато стигнеш нужната стойност, ще се наситиш и сама ще отпадне нуждата.
 
Освен това, Детския модел наистина прави хората изключително харизматични. Причината е, че енергията на този модел е най-чиста и най-силна. Затова аз вярвам, че бог не е никакъв кисел дядка с дълга брада и болен стомах (като следствие от вечно кривото му настроение). Аз си го представям като едно дете, което се отнася към всеки справедливо, както всъщност си правят децата. Те не могат да са фалшиви - ако не харесват някого или нещо - това е! Няма сила на света, дето да ги принуди да не са себе си. При Бог нещата са едно към едно като при децата.
Затова е правилно да ротираме Тринитарния Ипостас на 120° и да сложим Бог Син на правилното му положение. Бог Дух всъщност е Бог Майка. Тази тъпотия с Бог Дух е патент на тоталитарните авраамически религии. На изток, в Индия, Виетнам, Тибет, Япония и Корея има водеща триада от богове, които винаги са баща, майка и дете.
В случая там порядките им в някои отношения са идиотски, но в това отношение са прави.
 
Та, хората с хиперсексуалност са изключително харизматични, защото имат чисто и непринудено излъчване. А тъй като Детската енергия е най-чиста, съвсем спокойно мога да заявя, че тя е Енергията на Бога и е най-прякото Негово проявление.
(Спомнете си, че в Библията Иисус казва, че децата са най-близо до Бог. Да не мислите, че го е казал напосоки? Просто Истината е пратена в девета глуха)
 
Лека вечер на всички и приятен размисъл върху последните сегменти на резолюцията ми!
Линк към коментар
Share on other sites

  • 5 years later...

В медицината се ползва термина "сатириазис". Звучи като Азис. :D

"Промискуитет (нимфомания, сатириазис) – хаотично и активно търсене и осъществяване на сексуални контакти": https://blog.framar.bg/tag/сатириазис/. Авторът е някой си д-р Тотко Найденов. Статията ми беше интересна. Намирам финала за неочакван (особено като за медицинска статия) и не много умен.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 months later...

Стигнах до желязна дефиниция за мъж с "хиперсексуална енергия".

Това е мъж, който може до такава степен да задоволи сексуално някоя нимфоманка, че тя поне веднъж да каже "стига".

:D

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...