Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Домашното насилие - причини, последствия, решение


Guest Кристиян

Recommended Posts

  • 1 year later...
  • Отговори 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Според мен продължителноста на връзката няма голямо значение ,не е някакъв особен фактор за отношенията .Има много жени примерно ,които търпят насилие от страна на мъжете си и въпреки това продължават с години да са с тях ,и това е само един пример ,могат да се дадат примери и с психически тормоз и от двамата и въпреки това продължават бракът си ,тогава каква е ползата от дори и 50 годишен брак ,на каква цена са решили да останат заедно ,възможно е разбирасе и тези години да се изживеят прекрасно .

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Емил от Льонеберя

Аз пък мога да дам друг пример -

Обикновено жените, които търпят насилие от страна на мъжете си, първо са си направили на луди мъжете, накарали са ги да си говорят сами, да се чувстват малко олигофрени... от своя страна мъжете отиват и пият по 5-6 бири в кръчмата с двама приятели... и като се приберат - жената като си отвори устата да ги насоли за пореден път - и я почват с шамарите, щото им е прекипяло.

..

Кой кого търпи?

Обикновено това си е система ...

Линк към коментар
Share on other sites

Просто прагът на себеотхвърляне на такъв тип жени ,е толкова висок че дори търпят насилие върху себе си ,от това завси човек какво отношение ще приема към себе си ,а мъжете които прилагат насилие за мен са слаби хора ,които доста често минават минават безнаказани от съдилищата ,но въпреки това те си носят другите последствия .

Редактирано от veselinvalchev1981
Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...