Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Груба намеса в личния живот


ivena_88

Recommended Posts

Значи аз ви казах, той сам ми се обади да ми съобщи, че всичко е прочел, аз не съм разбрала сама, той ми го навря в очите.. А и наистина е така, защото в този момент аз си спомних, че съм оставила фейсбука си отворен на неговия компютър и е възможно да го направи, има достъп..

След подобно изказване от твоя страна съм почти сигурен, че той не е изчел личната ти кореспонденция с някаква злонамереност както и че не е бил воден от ,,стратегически’’ и егоистични мотиви точно обратното, най-вероятно той е по-обсебващ и влюбчив тип от теб (ако не е държал силно на теб от какъв зор да чете 20hв интернет някакви си чужди съобщения?!). Всичко това означава само едно, че вие разбирате понятията - ,,лична свобода'' и ,,лично пространство'' по тотално различен начин. Изначално във вашата връзка са били заложени някакви противоречия, но до какво е щяло да доведат си е зависило изцяло от вас двамата...

Редактирано от Галио
Линк към коментар
Share on other sites

Ходила съм на йога на смеха, много е хубаво, пак мисля да отида.

Галио, истината (от мойта камбанария) е, че според мен той се влюбваше в мен, за него това беше нещо ново, интересно и загадъчно. Това му е първата подобна връзка с жена на годините на сина му и явно се е опасявал, че мога да се възползвам от неговата любов, че мога грубо казано да го подчиня, да го накарам да прави каквото аз искам, което аз не съм и помисляла, защото това не е любов, а нещо друго. По тая причина неистово е искал да разбере каква съм, коя съм, дали не го лъжа за нещата, за моите чувства, дали няма други мъже и всякакви такива неща... И си е намерил начин да разбере желаното. Той по телефона ми каза, добре, че прочетох какво мислиш и говориш за мене, за да не правя нещата, които смятах да направя за теб и да съм наясно с кого имам връзка...

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...