Jump to content
Порталът към съзнателен живот
ivena_88

Груба намеса в личния живот

Recommended Posts

Значи аз ви казах, той сам ми се обади да ми съобщи, че всичко е прочел, аз не съм разбрала сама, той ми го навря в очите.. А и наистина е така, защото в този момент аз си спомних, че съм оставила фейсбука си отворен на неговия компютър и е възможно да го направи, има достъп..

След подобно изказване от твоя страна съм почти сигурен, че той не е изчел личната ти кореспонденция с някаква злонамереност както и че не е бил воден от ,,стратегически’’ и егоистични мотиви точно обратното, най-вероятно той е по-обсебващ и влюбчив тип от теб (ако не е държал силно на теб от какъв зор да чете 20hв интернет някакви си чужди съобщения?!). Всичко това означава само едно, че вие разбирате понятията - ,,лична свобода'' и ,,лично пространство'' по тотално различен начин. Изначално във вашата връзка са били заложени някакви противоречия, но до какво е щяло да доведат си е зависило изцяло от вас двамата...

Редактирано от Галио

Сподели това мнение

Ходила съм на йога на смеха, много е хубаво, пак мисля да отида.

Галио, истината (от мойта камбанария) е, че според мен той се влюбваше в мен, за него това беше нещо ново, интересно и загадъчно. Това му е първата подобна връзка с жена на годините на сина му и явно се е опасявал, че мога да се възползвам от неговата любов, че мога грубо казано да го подчиня, да го накарам да прави каквото аз искам, което аз не съм и помисляла, защото това не е любов, а нещо друго. По тая причина неистово е искал да разбере каква съм, коя съм, дали не го лъжа за нещата, за моите чувства, дали няма други мъже и всякакви такива неща... И си е намерил начин да разбере желаното. Той по телефона ми каза, добре, че прочетох какво мислиш и говориш за мене, за да не правя нещата, които смятах да направя за теб и да съм наясно с кого имам връзка...

Сподели това мнение

Направете си регистрация или влезте в акаунта си, за да коментирате

Трябва да сте регистриран участник, за да можете да оставяте коментари

Направете регистрация

Регистрирайте се в Портала. Лесно е!

Нова Регистрация

Влизане

Вече имате регистрация? Влезте тук.

Влизане Сега